zzlotyy
Dołączył/a: grudzień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
super :)
0
Do końca zycia :)
POzdro!
0
Spieprzyli sprawę i tyle...
W sumie nawet nie znajduje powodu dlaczego :/ Zawzieli się na Silve jak nie wiem... a i tak dali za mało (dla PSG).
Ale to ze nie wzieli bylego podopiecznego martino, który jak sam mówi byłby idealny, to już nie wiem o co chodzi... Spoko. Może by się nie sprawdził, kto wie? Ale 1 mln...? No błagam kur..! :/
Nie zrozumiem tego pewnie jak wszyscy...
0
Niech zajmą się soba... Mourinho już nie ma... Po cholere te szpilki, nie mogą byc mądrzejsi? Ta cała wojna słowna juz mnie nudzi... Przecież pokaże boisko!
Bale jest zajebisty i nie da sie temu zaprzeczyć, a czy kasy za dużo? Kiedyś było to nie do pomyslenia, teraz są inne czasy.
Ja bym sie skupił na przyczynie nie pozyskania obrońcy. Nie wierzę, że nie było nic pieniędzy... gdzie ta kasa za Thiago (powodzenia stary!).
I z jednej i z drugiej strony tylko krytyka... Zobaczymy na boisku. Ja realu nie lubię, ale sa silni i tego też się nie da podważyć. Będę kibicował swoim i morde darł na GD jak zawsze wymalowany od góry do dołu, tylko nie będę nic wypominał poza grą, bo wypomnę wynik jeśli ten mam nadzieję bedzie korzystny dla nas :)))
Za Barce do końca życia!!!
VISCA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Spoko spoko. Ja licze na 21 :) Trzeba się ogarnąć rpzed pracą w poniedziałek :))
Mam nadzieję, że wynik będzie korzystny, gramy u siebie i chłopaki trochę lepiej z formą.
PS. REDAKCJO - do kontuzjowanych dopiszcie Cuencę.
0
Luzik :)
0
Boze jak wy nic nie wiecie... Ile kobe ma tytow ile rekordow ile zrobil dla druzyny? Grali jeden na jeden ze macie mocniejsze argumenty niz osiągnięcia?? Na jakiej podstawie lebron jest lepszy? Bo go bardziej lubicie? Gimnazjum...
0
Chyba oszalałeś :)
0
lodów :)
0
Ma 26 lat ;)
0
Messi najlepszy piłkarz,
Kobe koszykarz :)
Fajnie się czyta takie rzeczy, gdy jeden wielki docenia drugiego i nie jest zadufanym w sobie gburem :)
0
Cesc - obecnie król rozegrania!!
Żadna tam fałszywa 9...
Jeszcze niech Iniesta znajdzie formę i będzie juz dobrze :)
0
akurat wszyscy będziemy w kościele... :/
0
No tak, zgadzam się w 100%, ale napsiałem to w obronie Martino, który moim zdaniem wywiązuje sie narazie i zaangażowany jest ostro. nie wiem czy wiedzieliscie, bo tutaj nie było takiego artukułu, ale gościu jest maniakiem footballu i jak przyjechal do barcy to spał po 4h w nocy a tak ciagle pracował, analizy, tasmy, dzwonił do zawodników, rozmawiał z nimi - stara suie zaprzyjaźnić. To był dobry ruch :) Szkoda że ci kretyni nie dali mu sprowadzić tego Verginiego... W sumie nawet nie ma pojęcia dlaczego, bo niby dlaczego? :/
0
Martino powiedział, ze chce zaufanego i sprawdzonego obrońce ze swojej byłej drużyny - za grosze - ale rosell to zbanował.
0
Naszym transferem jest Puyol... jakies pytania jeszcze?
Czuję, że Daniego Alvesa jeszcze wezma do składu po kontucji. Wtedy mozna mówić o dwóch nowych obrońcach!! :)
0
Ja nie hejtuje... co to za słowo? wyrażasz swoje zdanie negując potrzebe tych dwoch gości i od razu jestem hejterem? napisałem przecież że ich lubię... nie powiodło się im. Dostają co miesiac kase, są coś warci a nie grają 2 sezony w FCB. Widzisz tu sens? Szkoda ich ale po pierwsze marnują samych siebie a po drugi marnuja kase i miejsce w składzie. Mozna by zrobić z tego inny pozytek
0
Bez sensu.. Bez urazy, bardzo ich lubię ale nie powiodlo sie i do tego kontuzje... Powinni ich sprzedać, wziąć kase za Ville i kupic obrońcę za milion milionów... A tak mamy kolejne inteligentne rozwiązanie.
0
Jezuuu, jakie to jest głupie... Z tego wynika ze każdy genialny reprezentant jakiejs dziedziny jest chory :d be ze du raaa!! :)
0
rozPEDROliłeś mnie :D hahahaha
0
W dupie z tym realem... skupmy się na sobie.
0
No i dos Santos tez brawo! :) Młody odważny i z głowa podniesiona do góry! Tak trzymaj! :)
0
VALDES odkrywa swój talent na nowo!! :))
CESC - dobrze że zostałeś! :) Godny następca Xaviego. unikat! :)
MESSI- standard.. Like a boss
NEYMAR - coraz lepiej, coraz śmielej i ta maszyna tez się rozkręci :) Jest chemia.
OBRONA - Rosell... nie mamy drugiego środkowego obrońcy i tak to czasami będzie... Może Songa przekwalifikować obok Pique? Sam już nie wiem...
TATA - Odważny, charyzmatyczny i też dopiero poznaje zespół. Póki, co komplet punktów jest, super puchar jest. Nie mozna sie przyczepiać :)
0
Niepokorny nosur...
Pep zrobił Ibracadabra i zniknąłeś ;)
0
To światowa klasa, ale gra nie na swojej pozycji. Jako def pomocnik jest zajebisty. Agresywny i walczy. Z resztą to 100% cule!!
0
Pinto jest wypas ziomkiem :)))
Poza tym nie jest takim złym bramkarzem ;)
0
Torresa...? Błagam Cię :) Kiedyś był super, ale zablokował się i nie strzela nic, a to napastnik, tak? :) Szkoda wtedy tello, który na chwile obecną powinien wiecej grać. Noi obecnie zaryzykuje nawet stwierdzenie ze jest lepszy od torresa.
0
Mascherano jest zajebisty! tylko to nie jego wina, że gra nie na swojej pozycji. To tak jakbyś powiedział że messi jest żałosny, jakbyś ustawił go na obronie. Zastanów się dzieciaku ;)
0
Cały czas mówił o obroncy. Poza tym transfer Neymara nastąpił na przełomie maja i czerwca, a wypowiedź jest z 02.08. O ile wiem, to nie było później ŻADNEGO transferu. Po prostu kolejna ściema, więc nie wiem kogo bronisz ;)
0
Nie obchodzą mnie te minusy, bo wyrażam swoje, nie zależne zdanie, ale chciałbym wiedzieć dlaczego ktoś się z tym nie zgadza, jeśli tak jest...