0

Ostatni rysunek jak u Gmocha :D

Artykuł spoko :)

0

4:0/4:1

Tak obstawiam :)

Jedziemy!!!!

0

Myslę że w obronie będzie Sebek Boenisch :D
Atak z kolei należy do Pawła Brożka :)) Brożaldo Brożaldinho

0

Drewniany, slaby - to samo, tylko sarkastyczne ujecie sprawy. Jak pisales do kolegi to pisz do niego. Moja wylowiedz nie uwzgledniala go. Wyrazaj sie precyzyjniej albo naucz sie formulowac swoje mysli, bo w liceum bedzie z tym problem.

0

Ja pierdziele... :D Nie wierzę... Perez powinien juz odejśc od piłki, bo zfixował dziadu na stare lata...

0

Te twoje dywagacje sa właśnie potwierdzeniem tego co kiedyś juz napisałem. Typowy przykład goscia który do konca nie bedzie miał racji ale bedzie sie zapierał do konca... Napisales ze sa drewniani. To ja napisałem ze nie są, drewniany jest Sebuś. O larssonie nic nie pisałem, wiec nie tylko naucz sie czytac ze zrozumieniem, ale po prostu naucz sie czytac.
Dlaczego Ibra jest drewniany? Wolny? Mało zwrotny? Brak dryblinku? Czy tylko dlatego ze jest wysoki?
żal czytac takie bzdury. Gimnazjum... heh :) internetowy bohaterze :)

0

Destro... ale Ty pieprzysz głupoty :)
+ bonus
"12 lat temu" - Ty Pitagorasie...
"zjedz wyzej" - jak mozna zjechac wyżej?
"gdzie to pisze ?" - kur.. JEST NAPISANE.

0

Etoo gwiazdrzył, wiec go wywalili i wzieli pokornego sługę Ibre. Który grał na skrzydle... hahahaha :D

0

"Teraz po latach mozna mowic ze to byl zly transfer i gadac ze trzeba bylo sciagnac kogos innego"

Własnie chodzi o to, że 90% osób było przeciwnych sprzedaż Etoo, bo cholera po co ??!! Sprawdzał się i był zajebisty. To była głupota i bzdura.

To ile real daje za zawodników, ile przepłaca i czy wogóle, nic mnie nie obchodzi... Liczy się boisko i boisko weryfikuje. Nie lubie takich komentarzy, krytyki na temat FCB, to uwazam ze o nich tez nie powinno sie gadac... Jak stara baba w oknie, która komentuje kazda osobę na osiedlu z psiapsiułami. po co ?

0

Co za bzdura.... Oddali Etoo żeby messi sam strzelał? Co za dureń postawiłby na to aby jedna osoba cignela caly zespol... To czemu wzieli Ibre? :D
A teraz wzieli neymara po co ? Żeby go odciążyć od tego że właśnie strzela 60% tego co cała FCB.
To dałeś... :D Żeby Messi sam strzelał...

Stac ich to niech z kasa robią co chcą... A do Bale'a się przypierzacie i smiejecie sie z tego :)
Sami sobie zaprzeczacie :)

0

Nie zgodze się :)
Był bardzo dobrym napastnikiem, rozumiał styl, grę i znał system FCB. Był sprawdzony i się sprawdzał. Kibice go kochali - zawodnicy lubili. Nie rozumiem na jakiej podstawie wniosek, że sie wypalał... Wrócił po kontuzji na ostatni sezon i rozegrał najlepszy sezon w barwach FCB...
Ibra był tajemnicą, był zawsze trudnym człwioiekiem, nie znał systemu, gry. To był eksperyment i to w dodatku drooogiiiiiiiiii okrutnie...
Fakty:
Sprzedali Najlepszego strzelca w zamian za niewiadomą. Kot w worku... Sory, ale to było moim zdaniem najgłupsze posunięcie FCB w tym tysiącleciu :/

0

a gdzie ja napsiałem, że był pichichi ????
Napisałem że był najlepszym strzelcem FCB w ostatnim sezonie. Sprzedali wówczas najlepszego strzelca. Chyba 30 bramek strzelił... Czytamy ze zrozumieniem.

0

To jak twoim zdaniem Ibra to taki sam zawodnik co lewy - bo obaj drewniani i zajebisci, to miłego :)))
hahahaha

0

Etoo w ostatnim sezonie był najlepszym strzelcem FCB - nie wiem o jakim wypaleniu mówisz...

0

Zajebisty, ale drewniany?
Drewniany to jest Boenisch...

0

Nie no... nie trawie skurczybyka, ale nie można powiedzieć, że jest drewniany ;)
Piłkarzem jest zajebistym, ale bucem i nie pasuje do takiego stylu gry. On mi do chelsea pasuje

0

Nie lubie Bociana, ale dobrze prawi...

0

Alexisa... Ja yeti... Pedro ok, ale czy wy macie po kolei w głowach? Znowu umacniac atak albo pomoc. Gdzie te formacje najlepiej sobie radzą? W obronie dziura, jebio nas z kontry, nie ma WODZA który bedzie ta defensywą kierował, ale racja... skupmy się znowu na tym kogo kupić do ataku - jakby tych bramek nie strzelali to jeszcze może bym to pojął... Ale strzelają i tez kierwa nie bronią!!!

0

a Ty po za Pedro to nie znasz innych zawodników, którzy moga grać na tej pozycji?
Wypieprzą kasę na kolejna opcję w ataku, a w obronie dziura. Przypominam że to ta formacja ma najwięcej problemów od 2 sezonów

0

Po co Mata? Jest niezły, ok. Ale na tę pozycję mamy już graczy... No chyba, że stanie na obronie :D

0

Niezłe słownictwo szczawik.
To był sarkazm

0

A Zarząd nie przejmuje sie odejściem Valdesa, bo w FCB jeszcze jest Zubi!!!
Może jeszcze Ronald Koeman wróci....

0

0

Nie ma obrońcy, bo jestes skąpcem dziadu... Chcesz dać prawie zawsze 2x mniej za piłkarza niż to ile jest warty. Kurw*, ba! Ty nawet nie chciałeś Verginiego za praktycznie darmo! Obiecanki cacanki... Obrońca do końca sierpnia...
Co musi sie stać gorszego po 7:0 z niemiaszkami żeby zarząd się ogarną? Przecież bez środkowego obrońcy będziemy troche w dupie... :/

0

I to zdecydowanie więcej! :)

Nie możesz iść do siebie? Lubisz takie zaczepianie? Idź na stadion FCB w stroju rm i tam pozaczepiaj ;) Internet służy głąbom...

0

Ma rację... Kibice wymagają zdobycia wszystkiego i zawsze... Gdy jakieś trofeum nie będzie zdobyte, to wtedy jest foch krytyka itd... :/
Nie cieszą się z wygranych i osiągnięć. Ja tez bym chciał żeby wygrali wszystko, ale to trudne utrzymać najwyższą formę przez cały sezon. Doceniajmy co robią i wierzmy w nich zawsze :))

PS Kibic który ma drużyne w dupie po tym jak wygra 1/2 trofeum w ciagu sezonu nazywany jest SEZONOWCEM

0

del bosque chyba nie widział jak cesc gra na rozegraniu... :/

Do boju Viciu!!! :)

0

Rosell ma nową furę, dom, spinki i zlikwidował celulit na dupie za te kasę. Tam pewnie jest.

0

Bartra kiepściutki niestety... Nie każdy wychowanek jest mistrzem ;)
Ja liczę na Montoyę ;)

0

Bo Jordan miał przerwe w NBA :)
Co do tego, że będzie pierwszy, to już ci mowie że na pewno nie :) Zobacz na Jego średnie. To nie jest snajper. Kobe to Jordan dzisiejszego basketu, Lebrob gra natomiast jak Magic. inni zawodnicy. Póki co Kobe ma więcej, lepiej itd więc jest lepszy. Przecież to logiczne :) Jak lebron go przegoni, to będzie mozna mówić inaczej. Narazie sory... nie ma podstaw :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?