Ajax-Barca 0:2
5 listopada 2014, 19:40
- Przejdź do artykułuPewne zwycięstwo Barçy, Messi wyrównuje rekord Raúla
Po niepewnej grze w pierwszej połowie i całkowitej dominacji w drugiej części gry Barça pokonała AFC Ajax 2:0 w wyjazdowym spotkaniu Ligi Mistrzów. Na uwagę zasługuje wyczyn Leo Messiego, który zaliczając dwa trafienia, wyrównał rekord bramek zdobytych w tych elitarnych rozgrywkach.
Czytaj więcej-
- Piotr,1985 6 listopada 2014, 21:29 · Dyskusja
0
Co gola teraz strzelił to ja nie mam pytań, w ogóle cała akcja była niesamowita. Asysta piętką, może i przypadkowa, ale widowiskowa i ta przewrotka. Nie no stadiony świata gol:)
-
-
Konto usunięteAlez przyj...! Brawo!
-
- fcbfan1993 6 listopada 2014, 21:28 · Dyskusja
0
No to zaj*bal.
-
- kondziu=barca 6 listopada 2014, 21:27 · Dyskusja
0
Ależ gool Metalistu!!!
-
- NORBIBARSA 6 listopada 2014, 21:27 · Dyskusja
0
:O o jaaaaaaaaaaa
-
-
Konto usunięteAle wsadził !!
-
- Criss18Barca 6 listopada 2014, 21:27 · Dyskusja
0
Ale brameczka. O lol !
-
- Criss18Barca Polecają
1
Fajnie, że polska piłka powoli zmierza w dobrym kierunku. Reprezentacja gra coraz lepiej, a tak silnej drużyny pod względem fizycznym i psychicznym jak Legia nie było od czasów Wisły 2002/2003.
-
- Criss18Barca 6 listopada 2014, 21:17 · DyskusjaPolecają
1
Messi w tym sezonie to nasz najlepszy zawodnik, ale myślę, że wczorajsze gole Leo go psychicznie odblokują. Bo jak na razie widziałem u naszego zawodnika pewną blokadę. A po drugiej bramce było widać ten luz, swobodę.. Myślę, że to będzie spektakularny sezon Lio.
-
- NORBIBARSA 6 listopada 2014, 21:17 · Dyskusja
0
Ciekawy mecz Legia-Metalist do tej pory ;)
-
- Criss18Barca 6 listopada 2014, 21:13 · DyskusjaPolecają
3
A Lokeren prowadzi z Trabzonem !
-
- Criss18Barca 6 listopada 2014, 21:12 · DyskusjaPolecają
1
Bardzo mi się podoba Legii podejście do meczu. Chcą jak najszybciej strzelić bramkę mimo, że są liderami grupy i mogą poczekać na rywala. W ogóle ostatnio widziałem statystykę, że jeśli Legia w tym roku zdobędzie jeszcze cztery punkty to będzie rozstawiona w play - offach LM. Bo oni będą mistrzem kraju na luzie.
-
- Criss18Barca Polecają
9
Legia i finał Ligi Europy w Warszawie "Nikt nie zabroni nam marzyć, żeby tam się znaleźć" - mówią piłkarze Legii, bardzo dobre podejście moim zdaniem :)

Sortowanie