Ajax-Barca 0:2
5 listopada 2014, 19:40
- Przejdź do artykułuPewne zwycięstwo Barçy, Messi wyrównuje rekord Raúla
Po niepewnej grze w pierwszej połowie i całkowitej dominacji w drugiej części gry Barça pokonała AFC Ajax 2:0 w wyjazdowym spotkaniu Ligi Mistrzów. Na uwagę zasługuje wyczyn Leo Messiego, który zaliczając dwa trafienia, wyrównał rekord bramek zdobytych w tych elitarnych rozgrywkach.
Czytaj więcej-
- Tomo1989 6 listopada 2014, 19:39 · Dyskusja
0
Tytuł rodem z Rosji Putina. Na prawdę Barca pewnie wygrała? Ajax do straty piłkarza nie był gorszy. O gdybaniu pisać mi się nie chce. Problemy, które uwidoczniły się w tym sezonie nagle nie znikły. Nadal są, a Barca swoją grą usypia (przenośnie i nie tylko)...
-
-
Konto usunięteNie tylko Messi dobrze zagrał, propsy dla xaviego, najlepszy mecz w tym sezonie chyba jego, busi tez niezle, mascherano profesor, pedro tez niezle. wszyscy krytykowani niedawno pokazali ze cos jednak potrafia.
-
- kibic fcb 6 listopada 2014, 19:36 · Dyskusja
0
Wynik, cieszy. Jednak gra już nie bardzo. Pierwsza bramkę zdobyliśmy po wielkim błędzie Cillessena, oczywiście Bartra w tej bramce ma swój udział, bo mógł sobie tą piłkę odpuścić. Nie wiemy jak układała by się gra bez tej bramki. Być może i tak byśmy wygrali. Jendakże uważam, że gdyby po drugiej stronie boiska stała mocniejsza drużyna, damy na to PSG, to myślę że było by bardzo ciężko wygrać. Enrique nadal nie ma pomysłu. Barcelona gra bez stylu, z większymi klubami, to będzie skutkowało utratą punktów.
-
-
Konto usunięteJak widzę takiego Messiego to od razu mam lepszy humor :)
-
- Suarezik23 6 listopada 2014, 19:31 · Dyskusja
0
A na forach rywala jest teraz spina że Leo szybciej pobije rekord Raula bo Barca gra we Wtorek :)
-
- Suarezik23 6 listopada 2014, 19:29 · DyskusjaPolecają
1
Ale co jak co ale Busi wczoraj dał radę trzeba przyznać.
-
-
Konto usunięte3-2 Zurich już na prowadzeniu.
-
-
Konto usunięteŚwiat oszalał,Murawski nazwał wczoraj Neuera najlepszym bramkarzem w historii ha ha ha
Jest świetny,nie zaprzeczam ale te zachwyty nad nim są mega przesadzone.Lepsi od niego ZP nie dostali(Casillas,Buffon) i on też jej nie otrzyma.
-
- neymarsuarez 6 listopada 2014, 19:14 · Dyskusja
0
mam jednak nadzieje że barca luisa enrique wróci do najlepszej formy. mecz z ajaxem był dobrym meczem w wykonaniu barcy moglim bym szczelić więcej goli ale dobre i to.
-
- Klimach fan 6 listopada 2014, 18:41 · Dyskusja
0
Wystawianie Masze na obronie to popelnianie samobojstwa no ale co o tym moze wiedziec pseudo trener...macie racje ze Tata wystawial tam go ale nie mial innych opcji ale teraz sa!!!!...wiecie co wydaje mi sie ze tam jest mega parcie na to by gral Busi i to mysle ze z samej gory!!!..bo inaczej nie da sie tego wytlumaczyc...szkoda okna transferowego mozna bylo inaczej to zrobic szczegolnie wzmocnic srodek pola bo Rakitic tego nie gwarantuje ..wszyscy mysleli ze Rafinfa bedzie drogim Thiago ale zycie pokazuje ze nie bedzie!!!...szkoda bo na chwile obecna nasza kiedys najsilniejsza strona(pomoc) na ta chwile jest mega slaba ...dobrze ze zostal Xavi bo bylaby wogole masakra!!!....
-
- rafcio1998 6 listopada 2014, 18:34 · Dyskusja
0
Grać mógłby nawet teraz, bo jest Bartra, Pique, Mathieu, ale widać to gołym okiem że Lucho woli Masche od któregokolwiek ze stoperów. Pep, Tito i Tata wystawiali go bo musieli domagając się mocno transferu jakiegokolwiek stopera byle tylko Masche tam nie grał. Każdy z nich wystawiał nawet starego Puyola po kontuzji w pierwszej kolejności, niż Masche, a Lucho wystawia go bo lubi, kuriozum.
Sorry za spamowanie ale roznosi mnie aby to napisać wszędzie gdzie się da.
Takie jest moje zdanie
-
- Leonardo_Da_Messi Polecają
3
Leo Messi w Champions League :
- 90 meczy
- 71 bramek :
- 8 z karnych
- 2 z rzutów wolnych
- 59 z lewej nogi
- 8 z prawej nogi
- 4 z głowki
- 60 w polu karnym
- 11 zza pola karnego.
około 30 asyst.
-
- FCBmateuszFCB 6 listopada 2014, 18:02 · DyskusjaPolecają
4
Leo Messi - człowiek rekord.
-
- barcamistrzem1 6 listopada 2014, 17:42 · Dyskusja
0
https://www.facebook.com/FCBarcacom/photos/a.377154786236.163890.195470936236/10152353797011237/?type=1 fajny obrazek
-
-
Konto usunięteTak sobie teraz oglądałem lata Messiego do końca ery Guardioli. I jak wiedziałem to co on wyprawiał w nie których meczach pomimo tego że widziałem już to wcześniej to naprawdę nie wierzę jak można było to wykonać no ale to Messi. Szkoda że nasza drużyna już nie jest taka dobra bo teraz to Messi sam ciągnie naszą grę kiedyś to wszyscy grali. Cristiano również jest świetnym piłkarzem no ale nigdy nie wyczyniał takich rzeczy jak Leo i nigdy ich nie będzie robił. Teraz zgarnie 3 złotą piłkę i będzie mieć szanse na pobicie rekordu bramek w La Liga oraz na 4 złotą piłkę i będą wielkie wpisy fanów Realu że jest the best itp. no ale prawda jest taka że zawsze będzie tym drugim pomimo tego że jest świetnym piłkarzem ;).

Sortowanie