Ajax-Barca 0:2
5 listopada 2014, 19:40
- Przejdź do artykułuPewne zwycięstwo Barçy, Messi wyrównuje rekord Raúla
Po niepewnej grze w pierwszej połowie i całkowitej dominacji w drugiej części gry Barça pokonała AFC Ajax 2:0 w wyjazdowym spotkaniu Ligi Mistrzów. Na uwagę zasługuje wyczyn Leo Messiego, który zaliczając dwa trafienia, wyrównał rekord bramek zdobytych w tych elitarnych rozgrywkach.
Czytaj więcej-
- AndersonLouis 6 listopada 2014, 21:08 · Dyskusja
0
Soriano dziś hat-trick z Dinamo.
-
-
Konto usunięteNiestety gra Barcy nie zachwyca .. Chciałbym jeszcze zobaczyć tę bardziej dynamiczną wersję Barcy, grającą z pierwszej piłki, grającą bardziej kombinacyjnie.
-
- MunirElHaddadi 6 listopada 2014, 21:01 · Dyskusja
0
Legia < Śląsk.
-
-
Konto usunięteNo to Legia po trzy punkty i 2:0 ;)
-
- Luca199491 6 listopada 2014, 20:58 · DyskusjaPolecają
4
Soriano jest niesamowity w tym Salzburgu
-
- ChristianGrey 6 listopada 2014, 20:56 · Dyskusja
0
Messi najwięcej ze zdobytych 71 goli w LM strzelał pomiędzy 31-45 minutą meczu (19goli).
Najwięcej bramek zdobył w fazie grupowej (40).
Klubem, któremu strzelił najwięcej: Milan (8). [fcblive].
-
- FanBarcynr1 6 listopada 2014, 20:40 · Dyskusja
0
dla mnie CRIS to najlepszy piłkarz w historii nie ma co.
Oczywiście najlepszy piłkarz grający jako skrzydłowy z kontuzją;)
-
- messivillapedromvp 6 listopada 2014, 20:16 · Dyskusja
0
Suarez na skrzydle , Messi na środku ! O to chodzi jeśli chodzi o nieoptymalną moc wielkiego trio . Owszem Messi na szpicy moze pypkac ale Suarez juz na skrzydle nie bardzo . Za to gdyby Messi gral na skrzydle a Suarez na srodku lub Messi za Suarezem i Neymarem to wtedy siła ataku byłaby bardzo mocna . Ale czuje ze chodzi to o to aby Messi bił kolejne rekordy strzeleckei i scigal sie z CR
-
-
Konto usunięteJak dla mnie mecz był strasznie nudny .. niestety muszę stwierdzić że Barca nie zachwyca. Barca którą chciałbym widzieć to Barca bardziej dynamiczna, wymieniająca więcej podań z pierwszej piłki, grająca bliżej siebie .. Messi ? strzelił co prawda wczoraj dwie bramki ale nie pokazał nic wielkiego w tym meczu. Messi zaczął ostatnimi czasy grać bardzo bardzo asekuracyjnie, nie wygrywa już tylu pojedynków 1 na 1, nie jest decydującą osobą w meczu, kiedyś Messi potrafił sam rozstrzygnąć mecz . Martwi mnie to bo Ronaldo pomimo tego że jest od niego starszy jest w genialnej formie, aktualnie moim zdaniem najlepszy piłkarz we wszystkich rozgrywkach, ostatnimi czasy zachwyca bardziej niż Messi . No i niedokładność Barcy rzuca się w oczy, zdobywamy bardzo mało bramek !!! Z taką grą, ligi napewno nie wygramy a w lidze mistrzów dojdziemy co najwyżej do 1/8
-
- Hen 6 listopada 2014, 20:02 · DyskusjaPolecają
5
Co nas różni od wielkich zespołów ? Ano to że każdy taki zespół posiada żelazną jedenastkę. Do dziś większość z nas potrafi wymienić "11" Pepa z sezonu 10/11, Real wygrywa dlatego że na początku sezonu Carlo układa zespół i mimo że początki bywają ciężkie potem ta 11 się zgrywa i gra jak automat, tak było rok temu i tak jest teraz. U nas co robi Enrique ? Co mecz inny skład obrony i pomocy. Tak się nie da zbudować topowego zespołu. Rozumiem jeszcze rotacje w ataku (gdzie zapowiada się że będzie ich najmniej) ale obrona i pomoc to mają być doskonale naoliwione i zgrane tryby. Przede wszystkim obrona, co mecz inna para stoperów wychodzi, teraz doszła kontuzja Mathieu, ale jak był zdrów to też tak było. Jest listopad a my nie wiemy nadal jak wygląda nasza podstawowa, najsilniejsza jedenastka. Co z tego że możemy wystawić różne składy które zagrają na tym samym poziomie skoro to poziom gówniany. Niby krystalizowała się obrona w składzie Alves-Mathieu-Masche-Alba, przychodzi GD i co robi ten amator ? Kompletnie wszystko rozwala, no przecież wystawienie całkowicie eksperymentalnej obrony w takim meczu to zwyczajny sabotaż, 4-ligowi trenerzy chyba nawet o tym wiedzą, ale nie trener Barcelony.
-
-
Konto usunięteBarça Enrique cierpi na brak stylu, jest listopad i powinna już krystalizować się jakaś wizja trenera, natomiast panuje nieład, który scala jedynie osoba Messiego. Chaotycznie to momentami wygląda, Lucho brak ciągle pomysłu na Suáreza i jego kooperacje z Leo i Neymarem. Urugwajczyk miota się, rozpoczynając mecze na skrzydle, jest źle, przenosi się na środek gdzie też nie wygląda wcale lepiej To samo z Rakiticiem, przecież to jeden z najlepszych ofensywnych pomocników ligi ubiegłego sezonu, a którego rola ogranicza się do odbiorów i okazjonalnych strzałów z dystansu. Nie leży Ivanowi taka gra i jest coraz bardziej zagubiony w tym wszystkim.
-
- ChristianGrey 6 listopada 2014, 19:50 · DyskusjaPolecają
2
Halilović powołany na mecz towarzyszki z Argentyną. [fcblive].
-
- szymon10_ney 6 listopada 2014, 19:46 · Dyskusja
0
Jaki wynik Legii z Mariborem obstawiacie ?
-
-
Konto usunięteWasi faworyci LM,taka top3 na dziś dzień? :D

Sortowanie