Ajax-Barca 0:2
5 listopada 2014, 19:40
- Przejdź do artykułuPewne zwycięstwo Barçy, Messi wyrównuje rekord Raúla
Po niepewnej grze w pierwszej połowie i całkowitej dominacji w drugiej części gry Barça pokonała AFC Ajax 2:0 w wyjazdowym spotkaniu Ligi Mistrzów. Na uwagę zasługuje wyczyn Leo Messiego, który zaliczając dwa trafienia, wyrównał rekord bramek zdobytych w tych elitarnych rozgrywkach.
Czytaj więcej-
- juliancarax 6 listopada 2014, 13:37 · DyskusjaPolecają
4
Pedro Pedritoo pierwszy kontakt z piłka juz asysta.Geniusz.Tylko piłkarze genialny potrafi dokonywac takich rzeczy
-
- jedziemy_po_ziolo 6 listopada 2014, 13:28
0
-
- jedziemy_po_ziolo 6 listopada 2014, 13:28
0
-
- jedziemy_po_ziolo 6 listopada 2014, 13:27
0
-
- bixmix 6 listopada 2014, 13:24 · Dyskusja
0
Niestety wczorajszy mecz dobitnie pokazał, to o czym większość pisała tutaj już po Gran Derbi: Nie mamy linii pomocy. W tym sezonie cała niemal ofensywa będzie spoczywała na trójce Messi, Neymar, Suarez i co mecz będzie czekanie aż oni coś wymyślą i czy uda im się znaleźć drogę do bramki. Czarno to widzę, ale nadzieja jest zawsze.
-
- bleble123 6 listopada 2014, 13:23 · DyskusjaPolecają
1
http://www.weszlo.com/2014/11/04/jak-co-wtorek-krzysztof-stanowski-86/
Znajomy polecił mi bardzo ciekawy artykuł Krzysztofa Stanowskiego, z którym chciałbym się z wami podzielić na temat Złotej piłki i jego opinii że nikt poza Messim i Ronaldo się w tym wyścigu nie liczy. Można się z nim zgodzić lub nie jednak Stanowski poruszył kilka ciekawych kwestii.
-
- Pitinho#10 6 listopada 2014, 13:20 · DyskusjaPolecają
1
Ter Stegen powinien w końcu dostać szansę w lidze, bo to bez sensu, żeby jeden grał tylko w lidze, a drugi w LM co kilka tygodni... LE musi w końcu wybrać podstawowego bramkarza, a Marc wczoraj zagrał świetnie i według mnie powinien zagrać z Almerią.
-
- Xaximajster 6 listopada 2014, 13:04 · Dyskusja
0
Czy redakcja wstawi konferencje pomeczową z Luisem Eneique ?
-
-
Konto usunięteLuis Suárez ma problemy z wkończeniem akcji i zdarzają mu się proste błędy techniczne, stracił również szybkość. O ile pierwsze dwie przypadłości wynikają z braku regularnej gry i pewnie z czasem zanikną tak utrata jego dynamiki to tylko i wyłącznie "zasługa" tego fałda tłuszczu wylewającego się spod koszulki. Ja wiem, że Urugwajczyk nie grał, a nawet przez długi czas nie trenował, ale na Boga, piłkarz uznawany za jednego z najlepszych napastników nie może się tak zapuszczać bo to trąci o totalny nie profesjonalizm! Lucho, ponoć facet z cojones powinien mu to wygarnąć i zmotywować do pracy nad sobą tak jak trener śląska, Pawłowski wygarnął wprost Sebkowi Mili.
-
- Fake69 6 listopada 2014, 12:54 · DyskusjaPolecają
8
Ja bym tutaj w huraoptymizm nie popadał, bo wcale wielkiego meczu nie zagraliśmy. Pomocy jak nie było tak nie ma, a obrona dalej nie pewna. Mamy już listopad, a tak na prawdę nie ma dwóch podstawowych środkowych obrońców. Nasza obrona nie tworzy kolektywu, bo co mecz jest inna. Zamiast postawić na parę Bartra-Mathie i co jakiś czas robić rotację, to u nas w obronie istny kabaret. Ten co powinien odpoczywać (Alves) gra prawie w każdym meczu, a taki Montoya gorzej wcale by nie zagrał(nie mówię, że od razu ma wskoczyć jako podstawowy obrońca, ale jakieś szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności powinien dostać?). Albe zamiast zastępować Adriano, zastępuje Mathie. Ta drużyna to na razie jeden wielki cyrk, którym dyryguje klaun Enrique. Co mecz jest ta sama śpiewka, wyciągniemy wnioski, musimy się poprawić, a gramy dalej tak samo.
-
- Ledsbourne 6 listopada 2014, 12:48 · DyskusjaPolecają
3
Oceny użytkowników rozwalają, Masche taka sama ocena jak Bartra i Alba (!), a Busquets tyle co Rakitić i Suarez :D
-
- TheDiegoo2233 6 listopada 2014, 12:44 · DyskusjaPolecają
1
Bartra jest genialny! To jak on walczy,biega,stara sie to jest piekne.Pierwszy sklad z miejsca,stoper nr.1 u nas
-
- bartekvisca 6 listopada 2014, 12:43 · DyskusjaPolecają
6
A ja wam powiem że zagraliśmy jeden z najgorszych meczów w tym sezonie.W pierwszej połowie Ajax ganiał nas jak jakiś juniorów. Paradoksalnie to mecz z Celtą był najlepszy tylko brakło szczęścia.
-
- barti199111 6 listopada 2014, 12:36 · DyskusjaPolecają
2
a teraz wszyscy którzy chcieli sprzedać Messiego po GD i meczu z Celta, a teraz się nim zachwycają - wypad z fcbarca

Sortowanie