Ajax-Barca 0:2
5 listopada 2014, 19:40
- Przejdź do artykułuPewne zwycięstwo Barçy, Messi wyrównuje rekord Raúla
Po niepewnej grze w pierwszej połowie i całkowitej dominacji w drugiej części gry Barça pokonała AFC Ajax 2:0 w wyjazdowym spotkaniu Ligi Mistrzów. Na uwagę zasługuje wyczyn Leo Messiego, który zaliczając dwa trafienia, wyrównał rekord bramek zdobytych w tych elitarnych rozgrywkach.
Czytaj więcej-
- Klimach fan 6 listopada 2014, 14:51 · DyskusjaPolecają
1
Alves to juz nawet nie jest smieszne to zalosne co gosc gra...jemu sie poprostu nie chce a nadodatek wie ze i tak bedzie gral ..nasz wspanialy trener wyciaga wnioski ...boze gosc ktory stoczyl Rome teraz bedzie staczal Barce...a co powie nasz Zubi...jestesmy zadowoleni z trenera ,jest wierny naszemu stylowi, Boze za co!!!!!
-
- MarshallLAW 6 listopada 2014, 14:51 · DyskusjaPolecają
1
Ale ta brameczka Bartry i Messiego pokazała jak dla mnie dwóch aktualnie najitelignetniejszych zawodników w tym zespole.
Szkoda że jeden gra bez przerwy a drugi za rzadko...
-
-
Konto usunięteŚwietny mecz w wykonaniu zawodników obu klubów.
Na "+" tego spotkania to: Messi,Neymar,Bartra,Busquets.
Suarez gra coraz lepiej i jego pierwsza bramka to tylko kwestia czasu.
Ter Stegen również zaliczył dobry występ.szczególnie gra nogami mu wychodziła.
Niestety słabo zagrał Alves,który był słaby w ofensywie oraz w defensywie.
-
- Klimach fan 6 listopada 2014, 14:47 · Dyskusja
0
Ogolnie problemem zespolu jest zarzad...czytaliscie wywiad z prezydentem klubu ...klub ma zarabiac brawoo!!!...sprzedali jednegoz najlepszych pomocnikow na swiecie by za polowe ceny kupic sredniego grajka eh...a ze wydali 18 mln na goscia ktory nie zagra a ni minuty w tym roku to co?Dac za 30 latka 20 mnl Panowie ten zarzad to parodia w Madrycie to pewnie smieja sie z nas do dzis...kupujemy graczy za duze pieniadze a sprzedajemy za darmo o co chodzi!!!...ja wam mowie do 2016 nic sie nie zmieni towarzystwo wzajemnej adoracji bedzie trwalo w najlepsze...jak mozna tak staczac najlepszy klub na swiecie no jak...a jednak mozna hehe ....
-
- bleble123 6 listopada 2014, 14:36 · DyskusjaPolecają
1
Patrząc na brak kretywności zastanawiam się czy nie lepiej przejść na ustawienie 3-4-2-1, lub 4-3-2-1, jak kto woli. Ta zmarnowana setka Suareza to wypadek przy pracy, jak złapie rytm to takie coś będzie zawsze wykorzystywał. To mając takiego napastnika na "9" może warto ściągnąć Neymara z napadu i ustawić go jako lewego OP za Suarezem, czyli mniej więcej tak jak gra w reprezentacji. Na tej samej pozycji tylko po drugiej stronie może grać Messi, czyli obaj zawodnicy graliby gdzieć pomiędzy "9", "10" a skrzydłem. W ten sposób Neymar odciążał by Messiego w rozegraniu mając równocześnie więcej miejsca na dryblingi oraz prostopadłe podanie do Suareza. Oznaczałoby to że boczni obrońcy, którzy i tak są bardzo ofensywni u nas by oskrzdlali Neye i Leo oraz że rozegranie/napędzanie akcji nie spoczywałoby tak mocno na środku pola, skoro i tak nikt nie posyła prostopadłych piłek. Pomocnicy byliby głównie od kontrolowania tempa gry oraz asekurowania bocznych obrońców, czyli taka rola box-to box w której się Rakitic i Rafinha świetnie spisują. Def. pomocnik natomiast cofałby się często do lini obrony i był odpowiedzialny za łączenie pomiędzy pomocą i obroną jak i wyprowadzanie piłki. Mogłoby to tak wyglądać:
Bravo
Bartra-Mascherano-Mathieu
Alves-Rafinha-Raktitc-Alba
Messi Neymar
Suarez
Co tym myślicie?
-
- Jooe 6 listopada 2014, 14:33 · DyskusjaPolecają
1
Trudno było przegrać wczoraj z tak słabo dysponowanym Ajaxem. Enrique mówił o wyciąganiu jakichś wniosków, tak? I gdzie one są? Po kilku słabych meczach dopiero jedna zmiana, w końcu dzięki jego litości zagrał Bartra.
Co wczoraj robił Alves? Gdzie wnioski?
Dlaczego trener pozwala jemu i Albie na tak bezsensowne dośrodkowania w pole karne? O dziwo Busquets nie miał słabego meczu, z jednej strony dobrze z drugiej źle... Raczej nigdy tam na stałe nie zagości Mascherano
A w meczach z mocniejszymi nadal napastnicy będą strzelać głową nawet nie skacząc do piłki.
-
-
Konto usunięteTak patrząc po ocenach wiedze ,że hejterzy Busquets`a nad wyraz aktywni..
-
- PiotrNazwisko 6 listopada 2014, 14:03 · DyskusjaPolecają
7
Skrót meczu z polskim komentarzem:
-
- Chada 6 listopada 2014, 13:59 · DyskusjaPolecają
1
Najbardziej u Pedro zirytowała mnie akcja prawie pod koniec meczu. Mimo, że wynik już w sumie był ustalony, ale znowu ten już nie powiem kto, szczerzył swoje zębiska jak się potykał własnymi nogami o piłkę.. A, dosłownie chwile poźniej w ogóle inna sytuacja, bo Alba z całym impetem i zaangażowaniem przybiegł by odebrać ją.. Co jak co, ale dla mnie ze względu takiego, że Adama ma byc u nas za rok + deu + możliwe, że Tello = Pedro wypier papier, bo tak denerwującego zawodnika dawno nie oglądałem. Już mnie tak nawet wrzutki Alvesa nie denerwują co uśmieszek Pedro, gdy akcję spieprzy lub potknie się o piłke.
-
- FanBarcynr1 6 listopada 2014, 13:53 · Dyskusja
0
martwi mnie nasza pomoc bo busi,iniesta,rakitic xavi są wszyscy razem wzięci SŁABSI od Messiego w kwestii kreowania gry... i to martwi;)
-
- Kimirionum 6 listopada 2014, 13:46 · Dyskusja
0
Messi wraca na wlasciwe tory. Piekne bramki, oby to byl dobry znak
-
- FanBarcynr1 6 listopada 2014, 13:41 · Dyskusja
0
Montoya to ma romans z żoną Lucho?bo jak inaczej wytłumaczyć że ciągle siedzi na trybunach...
-
- LOL LOL 6 listopada 2014, 13:39 · DyskusjaPolecają
2
Wczorajszy mecz pokazał kilka ciekawych kwestii:
Leo wciąż ciągnie Barcelonę za uszy
Pedro bez zarostu>Pedro z zarostem
Bartra to już jest doktor habilitowany a za parę lat pewnie będzie profesorem na ŚO
Suarez potrzebuje meczy bo widać że w najwyższej formie nie jest
Nasza pomoc nie istnieje. Xavi jedyne co zrobił to w 2min posłał prostopadłą (niecelną) piłkę a Ivan raz zagroził bombą z dystansu
Lucho chyba się "uwziął" na Montoyę
Poza tym musimy poprawić wychodzenie z pod własnej bramki bo był okres że z własnej połowy nie mogliśmy wyjść
-
- ChristianGrey 6 listopada 2014, 13:39 · Dyskusja
0
Vermealen ma przejść operacje, aby zapobiec kolejnym urazom, i zlikwidować obecny dyskomfort. #Plotki, #FCBLIVE.
-
- vajcik 6 listopada 2014, 13:37
0

Sortowanie