Ajax-Barca 0:2
5 listopada 2014, 19:40
- Przejdź do artykułuPewne zwycięstwo Barçy, Messi wyrównuje rekord Raúla
Po niepewnej grze w pierwszej połowie i całkowitej dominacji w drugiej części gry Barça pokonała AFC Ajax 2:0 w wyjazdowym spotkaniu Ligi Mistrzów. Na uwagę zasługuje wyczyn Leo Messiego, który zaliczając dwa trafienia, wyrównał rekord bramek zdobytych w tych elitarnych rozgrywkach.
Czytaj więcej-
-
Konto usunięteW sobotę wygrana z Almerią, innej opcji nie ma. Ktoś z top 3 możliwe, że straci punkty a my już nie możemy tego zrobić. Po tym zwycięstwie trzeba kontynuować zwycięską passę.
-
- Korbel 6 listopada 2014, 17:08 · DyskusjaPolecają
2
guetta256
Polecają 29
3 listopada 2014, 14:02
Na 100% będzie tak: Pique i Mascherano na stoperze a Busi na DM.
xavi890
0
3 listopada 2014, 14:04
Dam sobie reke uciac ze tak to bedzie wygladac.
[Profil Korbel]
Korbel
Polecają 9
3 listopada 2014, 14:05
@xavi890: Jeśli się nie sprawdzi, to zmieniasz sobie nick na "xavi jednoręki".
-
-
Konto usuniętea jeszcze dzisiaj liczę na awans Legii :) , Legia vs Metalist transmisja także w TTV o 21.00 :D
-
-
Konto usunięteNo dobra, przyznaję się do błędu - myliłem się, jednak Barca nie straciła punktów w Amsterdamie, wywalczyła 3 i zabrała je do Barcelony. Ale grą nie zachwycali...
-
-
Konto usuniętemam pytanie, odbiegające lekko od tematu...znacie (i moglibyście podać) mi jakieś stronki, na których jest dużo zdjęć z każdego meczu i treningu? oprócz fcbarcelona.com :) z góry dziękuję
-
- ChristianGrey 6 listopada 2014, 16:37 · Dyskusja
0
Suarez trenował dzisiaj indywidualnie. [fcblive].
-
- neymarsuarez 6 listopada 2014, 16:10 · DyskusjaPolecają
3
wczoraj zajebiście el ghazi grał w ajaxie
-
-
Konto usuniętedla mnie dobry mecz, szczególnie w drugiej połowie, no i 2 gole Leo...:) Visca el Barca!
-
-
Konto usuniętejak mamy bana na transfery to możem zakontraktować wolnych graczy?
-
- Kacper_Barca 6 listopada 2014, 15:58 · Dyskusja
0
http://thefootballsgreatest.blogspot.com/2014/11/bariera-gonzalesa.html Zachęcam do przeczytania krótkiego artykuliku!
-
- FCB24 6 listopada 2014, 15:48 · Dyskusja
0
narazie to zadnego tridente nie ma: wydaje mi sie ze Suarez za kazdym razem chce udowodnic ze byl wart tych 81mln, Rakitic gra w defensywie dobrze, ale kupilismy go ze wzgledu glownie ze wzgledu na walory ofensywne, Ter Stegen udowodnił wg mnie ze powinin byc nr 1

Sortowanie