Barca - Mallorca 5:0
-
- Katalończyk 99 6 kwietnia 2013, 22:26 · Dyskusja
0
alexis :D
-
- janman8888 6 kwietnia 2013, 22:26 · Dyskusja
0
Czemu Cesc nie może zawsze tak wykorzystywać?
-
-
Konto usunięteA wy nadal będziecie mówić że Alexis nie jest na poziomie Barcy. -.-
-
- 6 kwietnia 2013, 22:25 · Dyskusja
0
Kapitanie jedna jaskółka wiosny nie czyni :)
-
- -barca4ever- 6 kwietnia 2013, 22:25 · Dyskusja
0
Piękna asysta Alexisa :)
-
- Katalończyk 99 6 kwietnia 2013, 22:25 · Dyskusja
0
podanie Alexisa klasa światowa
-
- BarcaForever24 6 kwietnia 2013, 22:25 · Dyskusja
0
Wreszcie... CESC 1:0 xD
-
-
Konto usuniętecoś niesamowitego
-
- Shadow_Man 6 kwietnia 2013, 22:25 · Dyskusja
0
Co jak co... ale w dogrywaniu do kolegów to Alexis w naszym ataku (poza Leo) równych sobie nie ma ; )

Sortowanie