Barca - Mallorca 5:0
-
- Pyrzo_Barca 6 kwietnia 2013, 22:24 · Dyskusja
0
Xavi6:) - a czmeu nie Bartra? Czekam na argumenty
-
- loveyoursmile11 6 kwietnia 2013, 22:24 · Dyskusja
0
Fabregaas ! :D
-
- Shadow_Man 6 kwietnia 2013, 22:24 · Dyskusja
0
CESCCCCC
-
-
Konto usuniętealixis coś ustrzelił, jakiegoś ziomka na trybunach ?
-
- WiaraGwarancjąWygranej 6 kwietnia 2013, 22:24 · Dyskusja
0
Wyrzucili Giovanniego bo grał zbyt egoistycznie?To Deulofeu chyba może się pakować.
-
-
Konto usunięteAle nasi się pogubili obronie , dużo szczęścia było a akcja z niczego ...
-
- El Guaje 7 6 kwietnia 2013, 22:24 · Dyskusja
0
Nie widziałem gorszej obrony od tej co teraz Barca ma :(
-
- luckyluke8wwa 6 kwietnia 2013, 22:23 · Dyskusja
0
dajcie spokój dopiero początek meczu!!!
-
- -barca4ever- 6 kwietnia 2013, 22:23 · Dyskusja
0
Groźna akcja. Trzeba uważać..
-
- VivaBarca! 6 kwietnia 2013, 22:23 · Dyskusja
0
oj nawet nie wiem , bo ja bym wolał banany ; )
-
- 6 kwietnia 2013, 22:23 · Dyskusja
0
A mi się przypomina jak zostałam zjechana za to,że napisałam,że Alexis jest za słaby na Barce ! :)
-
-
Konto usunięteAlexis jest wart skrzynke bananow
-
- Pyrzo_Barca 6 kwietnia 2013, 22:22 · Dyskusja
0
Xavi6:) - na srodek czego?

Sortowanie