Barca - Mallorca 5:0
-
- 6 kwietnia 2013, 22:17 · Dyskusja
0
@iniessi :
Widzę,że nie tylko ja to zauważyłam :) To nie jest plus tego zawodnika !
-
- fibak1 6 kwietnia 2013, 22:17
0
-
- fanoflakers 6 kwietnia 2013, 22:17 · Dyskusja
0
Przepadniemy z taką obroną w środę.
-
-
Konto usunięteTello narazie wymiata
-
- 6 kwietnia 2013, 22:16 · Dyskusja
0
Chyba to zasługa tych dwóch klubów ;)
-
- 6 kwietnia 2013, 22:16 · Dyskusja
0
Tak patrzę no i czyżby naprawdę te drużyny nie potrafiły wyjść z jakąś kontrą dobra, podaniami kilkoma, czy to taka dobra gra Barcy i pressing. Tak samo w przypadku Realu...Hmm...
-
- Katalończyk 99 6 kwietnia 2013, 22:16 · Dyskusja
0
6 kwietnia 2013 rok - Iniesta stracił piłke. to trzeba gdzieś zapisać
-
- 6 kwietnia 2013, 22:16 · Dyskusja
0
@Filip_San:
Zależy o jakim okresie mówisz ? :)

Sortowanie