Barca - Mallorca 5:0
-
- 6 kwietnia 2013, 22:21 · Dyskusja
0
Plus za ten strzał, bo po pierwsze celny i po drugie z za pola karnego ;)
-
- 6 kwietnia 2013, 22:21 · Dyskusja
0
Ja już nie mam sił do Alexisa ...
-
-
Konto usunięteblisko gola
-
- Shadow_Man 6 kwietnia 2013, 22:21 · Dyskusja
0
Dobra próba Cesca.
-
- 6 kwietnia 2013, 22:20 · Dyskusja
0
o jezu, kocham patrzeć na czary Iniesty! Tello fajnie gra, w przeciwieństwie do Alexisa, gość ma potencjał
-
- BarcaForever24 6 kwietnia 2013, 22:20 · Dyskusja
0
Ten Alexis to nie wie co zrobić z piłką w polu karnym.
-
- 6 kwietnia 2013, 22:20 · Dyskusja
0
@mamel :
To dobrze,że wpada ale zawodnik nie może strzelać wciąż w ten sam sposób bo stanie się przewidywalny.I w końcu przestanie mu się to udawać..
-
- Shadow_Man 6 kwietnia 2013, 22:20 · Dyskusja
0
Song jak na razie gra fenomenalnie, ale Alexis.. co Ty chłopie zrobiłeś? Jeśli to była centra na Pique to nieudana jak widać..

Sortowanie