Barca - Mallorca 5:0
-
- Pyrzo_Barca 6 kwietnia 2013, 22:14 · Dyskusja
0
Orłowski też... co wystep zalicza Thiago to go krytykuje i mowi jak to wiele brakuje mu do Xaviego... inny styl prezentuja, a ten pieprzy co mecz to samo.
Szkoda, ze Pełka znow nie komentuje
-
- 6 kwietnia 2013, 22:14 · Dyskusja
0
oby nie....
-
- 6 kwietnia 2013, 22:14 · Dyskusja
0
Mallorca ma szanse dzisiaj, bo gramy w rezerwach.
-
- 6 kwietnia 2013, 22:13 · Dyskusja
0
Tello jest świetny ! ale z czasem niestety może stać się przewidywalny :) jeśli nie wyrobi sobie jeszcze innego sposobu strzału :)
-
- VivaBarca! 6 kwietnia 2013, 22:12 · Dyskusja
0
Taki skład nawet i żabojady leżą
-
-
Konto usunięteGdzie ty podajesz, kolegoo
-
- filton 6 kwietnia 2013, 22:11 · Dyskusja
0
http://www.pl-sport.tv/ dobra strona meczu nie zacina
-
-
Konto usunięteThiago rzucił się na piłkę jak cygan na zasiłek.

Sortowanie