Barca - Mallorca 5:0
-
-
Konto usuniętePięknie!
-
- Artur90c-c 6 kwietnia 2013, 22:25 · Dyskusja
0
zajefajnie...brawo Alexis..cicho już..chłopak robi swoje
-
-
Konto usunięteNo początek meczu a nasza obrona lipa ....
Dobrze, że mamy gola. Wreszcie jest jakiś pożytek z Cesca ale i z Alexisa.
-
- 6 kwietnia 2013, 22:25 · Dyskusja
0
yeah, Fabsiu! Alexis omg, wow :D
-
- VivaBarca! 6 kwietnia 2013, 22:25 · Dyskusja
0
Kuźwa akurat mi się wideo wyłączyło jak do Cesca podano xD
-
- Grzegorz12 6 kwietnia 2013, 22:25 · Dyskusja
0
ja już nie wiem co myśleć o Alexisie tyle słabych meczy już rozegrał a talent nieątpliwie chłopak ma przecierz jak go kupili to pomyślałem drugi Messi ale teraz ....
-
-
Konto usuniętefabregas gool 20 min
-
- Progressive 6 kwietnia 2013, 22:24 · Dyskusja
0
Piękna asysta Alexisa :)
-
- lukaszw_1992 6 kwietnia 2013, 22:24 · Dyskusja
0
uuulklllaaaaaaaaaa ale akcja
-
- 6 kwietnia 2013, 22:24 · Dyskusja
0
Obudził się ze snu zimowego wreszcie ! :)

Sortowanie