Bramki: Saragossa - Barca
7 kwietnia 2012, 19:36
- Przejdź do artykułuCenne trzy punkty na Romareda!
FC Barcelona pokonała na La Romareda Real Saragossa 1:4 po dwóch golach Messiego i trafieniach Puyola oraz Pedro. Zwycięstwo Barçy było w pełni zasłużone, a kibice byli świadkami bardzo emocjonującego widowiska, bo oprócz bramek był także obroniony karny przez Valdésa czy czerwona kartka dla Abrahama.
Czytaj więcej-
- Undertaker87 9 kwietnia 2012, 11:29 · Dyskusja
0
gdyby real stracil raz pkt do gd a barca wszystko wygrala to bedzieto najbardziej emocjonujace spotkanie odX lat
-
- victor1 9 kwietnia 2012, 11:26 · Dyskusja
0
duch toma joad- poprostu mieli ciezkie mecze i moze troszke slabiej grali a nie ze im nie zalezalo,piszesz ze na zwyciestwo w lidze pracuje sie caly rok ,to co za roznica ze nasi mieli pare potknic wczesniej a real ma teraz ,to przeciez caly czas ten sam sezon
-
- Undertaker87 9 kwietnia 2012, 11:25 · Dyskusja
0
Mazi
nie patrz namiejsca wtaeli a na gre.Real bedzie miec w wiekszosci ekipy ktore sa w wysokiej formie.A malaga czy espanyol? na camp nou nie takic sie nie boimy
-
-
Konto usunięteReal gra jeszcze z 3 dobrymi drużynami(Bilbao,Atletico,Sevilla) które mogą zabrać im punkty
-
- 9 kwietnia 2012, 11:21 · Dyskusja
0
michal26
no, I`m not kiddin buddy ;)
przypomina mi się pamiętny sezon 08/09 w którym Barca miała 12 pkt przewagi, następnie stopiła ją do 4 pkt, i przed GD Real też sobie dopisywał 3 pkt, będąc przekonanym, że pokona Barcę u siebie. jak się skończyło, bardzo dobrze pamiętamy.
a tak z innej beczki to postawa Barcy bardzo mnie dziwi. w pierwszek polowie sezonu wydawało jej się że wygrane przyjdą same. w drugiej dopiero naprawdę jej zależy. Realowi zależało od samego początku. takie pospolite ruszenie na koniec zazwyczaj nie wystarcza. na zwycięstwo w lidze pracuje się ciężko cały rok. serio, wierzysz w to, że Barca nie potknie się już w żadnym meczu ligowym?
-
- 9 kwietnia 2012, 11:20 · Dyskusja
0
michal26
Pozostałe 10 czy 11 meczy? Ligę Mistrzów też liczysz czy jak?
-
- 9 kwietnia 2012, 11:16 · Dyskusja
0
Stelios23
Fakt, mieli tylko 5 czy 6 klarownych sytuacji. Normalnie bagno.
-
- MasterToster 9 kwietnia 2012, 11:14 · Dyskusja
0
Tak na poboczu, to Real wczoraj zremisował z Valencią 0:0, więc mamy już 4 punkty straty nad Realem. Oczywiście (tak myśle, że) Barca wygra z nimi w El Clasico, wiec bedzie już 1 punkt straty. Real gdzieś też sie potknie i straci punkty. VeB !
-
- michal26 9 kwietnia 2012, 11:14 · Dyskusja
0
@duch toma joad
Are you fucking kiddin me??? Oni nie mają bezpiecznej przewagi już. Wystarczy remis i porażka w GD by przerypać wszystko. Co do Barcelony - tak, wydaje mi się, że to drużyna, która wygra pozostałe 10 meczy (oby 11 - If you know what i mean :P)
-
-
Konto usunięteWczorajszy mecz realu pokazał, że kiedy przeciwnik dobrze się ustawi w obronie to mają problemy z klarownymi sytuacjami co w późniejszym minutach meczu sprawia, że Żelek, Angel, Rzeźnik, Mesut, Karim tracą głowy. Już widzę te męczarnie na horyzoncie z B. Monachium :D
-
- 9 kwietnia 2012, 11:11 · Dyskusja
0
nie pomyślelicie o tym, że Real wypracował sobie potężną przewagę, która dała mu ogromny margines błędu, z którego teraz po prostu korzystają? to w dalszym ciągu musiałby być cud, trzebaby wygrać wszystkie mecze pod rząd w tym GD, a Real nadal musiałby zaliczyć jakąś wpadkę
-
- michal26 9 kwietnia 2012, 11:08 · Dyskusja
0
oj Mazi, Mazi, ale ty masz płytkie patrzenie. Nie porównuj Bilbao do Malagi czy Levante! Bilbao u siebie jest lepsze od takich potęg jak MU czy Valencia!!!
Wyjazd do Levante jest ciężki - Bitch please! z Getafe teraz powinniśmy bez problemu wygrać, potem z Levante po lekkich męczarniach ale też. Chelsea? na pewno łatwiejszy przeciwnik od Bayernu. Z Realem będzie mega ciężko, ale wydaje mi się, że go wygramy. Vallecano, Malaga, Betis? Bitch please. Za to Espanyol? No tutaj będzie ciekawie. Podsumowując 2 trudne mecze z czego oba u siebie.
Real 4 trudne mecze z czego 3 na WYJEŹDZIE!
-
- juliancarax 9 kwietnia 2012, 11:08 · Dyskusja
0
WHATISKU
fajnie ci udowodnić iż w 2007 nieodległym roku nie wierz kompletnie nawet co się działo :) to pokazuje twoje "Wielkie" "kibicowanie" i wierne zaangażowanie... ale rzecz jasna w marne raczej Prowokowanie :D

Sortowanie