Bramki: Saragossa - Barca
7 kwietnia 2012, 19:36
- Przejdź do artykułuCenne trzy punkty na Romareda!
FC Barcelona pokonała na La Romareda Real Saragossa 1:4 po dwóch golach Messiego i trafieniach Puyola oraz Pedro. Zwycięstwo Barçy było w pełni zasłużone, a kibice byli świadkami bardzo emocjonującego widowiska, bo oprócz bramek był także obroniony karny przez Valdésa czy czerwona kartka dla Abrahama.
Czytaj więcej-
- 9 kwietnia 2012, 10:35 · Dyskusja
0
juliancarax
Napisałem, że mogło się coś w przepisach zmienić. Federacje piłkarskie zmieniają czasem przepisy. To nie dekalog. Owszem, używałem określenia hipokryci, cóż w nim złego? Tego drugiego sobie nie przypominam, nie wykluczam ale wątpię. Nie zamierzam ci przedstawiać mojej metryki, wisi mi co myslisz o moim wieku. Pozdrów Raul Is The Best, ile to mu jeszcze bana zostało?
-
- Catalunya2011 9 kwietnia 2012, 10:35 · Dyskusja
0
Sergio Ramos, - Ciesz się z tych 4pkt póki możesz, bo Barcelona siedzi wam na ogonie i jest bardzo zmotywowana żeby wygrać Ligę, natomiast twój Real nie ma w tej chwili na nic siły, jest wykończony i jest na granicy wyczerpania..
-
- ŁukaszLewtak 9 kwietnia 2012, 10:34 · Dyskusja
0
Oj będzie woja, będzie. To będzie mecz sezonu!
@SergioRamos Wiem, że do Ciebie i tak nic nie dotrze, ale w tamtej sytuacji chodziło o to, że Ronaldo przewrócił się 3 sekundy po dotknieciu przez gracza Valencii, a nie od razu, więc kontakt z obrońcą nie spowodował jego upadku.
-
- Catalunya2011 9 kwietnia 2012, 10:31 · Dyskusja
0
Jedno jest pewne.. Na Camp Nou w meczu z Realem będzie wojna! To będzie mecz o mistrzostwo na śmierć i życie.
-
- SergioRamos 9 kwietnia 2012, 10:31 · Dyskusja
0
Lepiej miec 4 pkt przewagi niz straty ;**
-
- SergioRamos 9 kwietnia 2012, 10:29 · Dyskusja
0
JOseph Guardiole
zauwaz ze ROnaldo byl faulowany przed polem karnym nawet ten wasz orlowski to mowil ze Cr zostal nadepniety na noge a ze chcial to skonczyc i potem stracil rownowage trudno, ale wolny sie nalezal niestety go nie bylo, Czekam na minusy ,,kibice,,
-
- Gallaret 9 kwietnia 2012, 10:24 · Dyskusja
0
Jak na razie to mamy 4pkty straty i nie możemy zakładać że w ogóle wygramy ligę. Oczywiście wszyscy tego bardzo chcemy i głęboko w to wierzymy, ale jak na razie nie ma się co ekscytować. Przede wszystkim musimy pokonać Real na CN , a tam gracze z Madrytu wyjdą jak wściekłe psy , nie będzie odstawiania nóg. Mou będzie chciał ten mecz przynajmniej zremisować a remis najprawdopodobniej zapewni im mistrzostwo.
Mam nadzieję że Barca udowodni to że jest lepsza i pokona Madryt i nawet jak nie wygra ligi to pokaże światu że 2 miejsce to tylko wypadek przy pracy i że ciągle jesteśmy od Realu lepsi.
-
- ŁukaszLewtak 9 kwietnia 2012, 10:23 · Dyskusja
0
Znaczy GD musi być w sobotę, nie ma innej opcji ze względu na LM, ale o której godzinie to chciałbym już wiedzieć.
-
- Chaser 9 kwietnia 2012, 10:21 · Dyskusja
0
po raz kolejny real pokazał, że jest po prostu żałosny, jeśli tylko coś im ODROBINĘ nie idzie. to nurkowanie crisa (którego naprawdę lubię- wczoraj go nie poznawałem). No i pepe ;)))... Oby tylko w gd nikomu z naszych krzywdy nie zrobił, bo to, że straci głowę, mamy jak w banku ;D
-
- ŁukaszLewtak 9 kwietnia 2012, 10:19 · Dyskusja
0
Ja zacząłem wierzyć po remisie z Malagą, teraz daję nam 70%, że wygramy tę ligę. A tak w ogóle, jak to możliwe, że na 12 dni przed Gran Derbi nie wiemy jeszcze o której godzinie mecz zostanie rozegrany. Tutaj LFP sie lekko mówiąc nie popisuje.
-
- Joseph_Guardiola 9 kwietnia 2012, 10:17 · Dyskusja
0
We wczorajszym meczu realu, oprocz kopania sie zawodnikow jednej druzyny rozbawilo mnie jeszcze cos:
:)
-
- kandale1 9 kwietnia 2012, 10:13 · Dyskusja
0
Prawda jest taka, ze Real Murinho nie gral dotychczas z tuzem europjeskiej pilki, teraz gra z BAyernem i jestem bardzo ciekaw jak ie zaprezentuja. Mam tylko nadzieje ze Ribery i Robben beda mogli zagrac, bo wtedy taa obrona realu nie bedzie miala nic do powiedzienia.
-
- kamilusssss 9 kwietnia 2012, 10:10 · Dyskusja
0
liga jest jak najbardziej do wygrania wieże że się uda VeB

Sortowanie