Bramki: Saragossa - Barca
7 kwietnia 2012, 19:36
- Przejdź do artykułuCenne trzy punkty na Romareda!
FC Barcelona pokonała na La Romareda Real Saragossa 1:4 po dwóch golach Messiego i trafieniach Puyola oraz Pedro. Zwycięstwo Barçy było w pełni zasłużone, a kibice byli świadkami bardzo emocjonującego widowiska, bo oprócz bramek był także obroniony karny przez Valdésa czy czerwona kartka dla Abrahama.
Czytaj więcej-
- juliancarax 9 kwietnia 2012, 10:10 · Dyskusja
0
whatisku
tak w przepisach się wszystko zmieniło :)
"wielu twierdziło" a masz swój rozum i wiedzę? no widać że nie skoro sugerujesz się kimś :) wielu twierdzi że niedługo koniec świata :)
"chamskie odpowiedzi owszem." wszak jesteś w nich Wielkim Mistrzem
cytuje "chamstwo trzeba zwalczać chamstwem" choć sam je głównie generujesz i obrażasz innych... "hipokryci,debile... " itd
ta ty i regulaminy a to dobre się uśmiałem whatisku ale to dobrze że poczucie humoru cię nie opuszcza :)
1985 to Ty jeszcze na świecie nie byłeś czym mnie nie jednokrotnie utwierdziłeś :)
pytanie nie jest niczym złym z tym się zgadzam chodziło bardziej o wiedzę ale ty w moim mniemaniu nie jesteś żadnym "kibicem" tylko udawanym podrabianym "kimś"... no bo prawdziwy Kibic siedzi na stronie ale swojego Ukochanego Klubu :)
-
- kamilo0066 9 kwietnia 2012, 10:08 · Dyskusja
0
yoli spójrz komentarze niżej już wcześniej to napisałem.
-
- kamilo0066 9 kwietnia 2012, 10:08 · Dyskusja
0
Dokładnie są 4 punkty, ale nie jest powiedziane, że my nie możemy się potknąć poza tym Gran Derbi, Realowcom wystarczy remis i będą zadowoleni, my musimy wygrać... Vamos Barca!
-
- Catalunya2011 9 kwietnia 2012, 10:06 · Dyskusja
0
Zachowajcie spokój, co prawda Real ma już tylko 4pkt przewagi ale nie bądźcie pewni mistrzostwa. Zostało coraz mniej kolejek do końca, Real jest pod dużą presją. Jeżeli nie wygramy mistrzostwa w tym sezonie to pogratuluję Madrytowi, ale jeżeli uda nam się zrobić w końcówce sezonu remontadę, będzie to wielki sukces dla klubu jak i dla całego barcelonissimo. Wierzę..
-
- kamilo0066 9 kwietnia 2012, 10:02 · Dyskusja
0
Według mnie Victor :D Karny, w sumie gol też prawie obroniony bo pierwsza sytuacje obronił, inne groźne bronił, dobre wyjścia, wybicia i ładne obrony strzałów :) Należy mu się.
-
- maciek-1972 9 kwietnia 2012, 09:56 · Dyskusja
0
ale wszystko zmierza w dobrym kierunku.
-
- klocek12355 9 kwietnia 2012, 09:55 · Dyskusja
0
Jak już mówiłem. Bielsa wygra nam mistrza w tym sezonie i po jego meczu z Realem wskakujemy na lidera!
-
- 9 kwietnia 2012, 09:55 · Dyskusja
0
Roger
Masz jeszcze trzecią mozliwość, nie wahaj się!
-
- Rastafarnianin 9 kwietnia 2012, 09:50 · Dyskusja
0
Zapach mistrzostwa czuje coraz intensywniej:)
-
- maciek-1972 9 kwietnia 2012, 09:46 · Dyskusja
0
oglądałem ten mecz i polubiłem benzyne,jego wartość dla mnie wzrasta,może być wart nawet 7zł.

Sortowanie