Bramki: Saragossa - Barca
7 kwietnia 2012, 19:36
- Przejdź do artykułuCenne trzy punkty na Romareda!
FC Barcelona pokonała na La Romareda Real Saragossa 1:4 po dwóch golach Messiego i trafieniach Puyola oraz Pedro. Zwycięstwo Barçy było w pełni zasłużone, a kibice byli świadkami bardzo emocjonującego widowiska, bo oprócz bramek był także obroniony karny przez Valdésa czy czerwona kartka dla Abrahama.
Czytaj więcej-
- 9 kwietnia 2012, 08:06 · Dyskusja
0
aro94
Jeżeli Real zremisuje z Atleti (-2) i przegra GD (-3) to będzie miał 1 pkt straty. Oczywiście przy założeniu, że Barca już wszystko wygra.
-
- 9 kwietnia 2012, 07:59 · Dyskusja
0
piotr84
Wszystko nadal zależy od Realu. Wczorajszy remis to niestety też jego "zasługa". Okazji do zdobycia gola było tyle, że starczyło by na dwa mecze. Jeżeli Real zdobędzie mistrzostwo to dzięki sobie, porażka też będzie efektem jego gry. Drużyna zajmująca drugie miejsce musi liczyć na innych, prowadzący nie. Jak będzie, zobaczymy.
-
- Galacticos. 9 kwietnia 2012, 07:46 · Dyskusja
0
Ludzie,mam do was prośbę.Zamknijmy się na chwilę jako kibice Realu i Barcy i zobaczmy jak się rozwinie sytuacja,a nie już piszemy : "jej,liga dla Barcy","no i Real ma po mistrzostwie" naprawdę,skończmy już to.
-
- 18mlynek99 9 kwietnia 2012, 06:28 · Dyskusja
0
Wczorajszy mecz Realu pokazał jak La Liga jest nieprzewidywalna. Miło się ogladało kolejne poczynania ich klasowego obrońcy jak kopał kolege z drużyny. Szkoda że w takim zespole gra taki zawodnik. Pare lat temu wątpie żeby miał jeszcze okazje wejsc na murawę zachowując sie w ten sposób i to nie pierwszy raz. Najgorsze jest w tym to ze klub nic sobie z tego nie robi. Ale to już ocena zarzadu nie należy do nas :) Co do meczu wyrównany początkowo Nietoperze byli zagubieni ale z czasem zaczeli grać dużo lepiej i pewniej. Brakowało bardzo mało do wygranej. a szkoda. Nie licząć końcówki meczu wynik sprawiedliwy. Co do sędziego bardzo dobrze prowadził szkoda tylko że nie dawał kartek za symulacje wtedy Mou dopiero miałby duzo do powiedzenia. !! ( a nie wysyłał Karankę, który nie dostał wskazówek co ma powiedzięć i mówił to samo co mecz wcześniej ). Szkoda gadać !! Jeśli chodzi o LL to taknaprawdę brakuje nam 1 pkt. jeśli zagrają taki mecz jak wczoraj o derby jestem spokojny. Zaczynamy Panowie od nowa tylko teraz pytanie kto wytrzyma czy Barca której brakuje Villi i Pedro strzelającego bramki w trudnych meczach przez co grająca nieco słabiej ale grająca równo czy Real grający lepsza piłkę niż w ostatnich sezonach ale mający zadyszkę dodatkowo borykający sie z problemem po przegranym meczu z wiarą we własne umiejętności. Bez wątpienia będzie ciekawie. Przy odrobinie szcześcia możemy wywalczyć w tym sezonie jeszcze 3 puchary. Wersja optymistyczna :)) BEZ NAPINKI OCZYWIŚCIE lecz REALna:P
-
- 9 kwietnia 2012, 06:09 · Dyskusja
0
Mamy emocje do końca ligi, może to i dobrze. Będzie się lepiej oglądało mecze. Wczoraj brakowało jedynie trochę szczęścia (obu drużynom) a wynik mógł być 5:3. No cóż, trzeba grać dalej.
-
- fcbarcakamil 9 kwietnia 2012, 03:55 · Dyskusja
0
Jeśli Real pragnie tak mistrzowskiej korony to niech sobie nie myślą, że Barcelona rozstanie się z tytułem bez walki
-
- fcbarcakamil 9 kwietnia 2012, 03:54 · Dyskusja
0
Przez ostatnie lata piłkarze Guardioli zrobili swoje To już wpisane w geny Królewskich jak trwoga to do sędziego. Sędziowie nie rozdają tytułów. Jeśli Real pragnie tak mistrzowskiej korony to niech sobie nie m
-
- Iniesta747474 9 kwietnia 2012, 03:50 · Dyskusja
0
~schludny typ: Witam,
Niektórzy piłkarze Realu to psychopaci. o Pepe wiadomo od dawna (zresztą dziś też dostał ataku na boisku i kopnął kolege ze swojego zespołu), ale dziś już oficjalnie można do psycholi dołączyć di Marie. Po tym jak przytrzymał piłkę i zaczął się miotać też powinien zostać wzięty pod obserwację.
a Teraz coś do tych którzy wciąż mówią o nieuczciwości sędziów wobec Realu: Kiedy jakiś piłkarz kopie piłkę, a ta odbiję się od przeciwnika i wyjdzie poza jego linię bramkową to w Piłce nożnej przyznaje się rzut rożny, prawda? Otóż nie! jeśli gra Real Madryt, nie ma czegoś takiego!
Kontrowersyjnych sytuacji ogółem było kilka, a piłkarzem meczu powinien zostać tak czy siak Guaita. Kozak, dziś wszystko mu wychodziło.
-
- VoytecTheDon 9 kwietnia 2012, 03:44 · Dyskusja
0
Eh
to najlepszy czas abym znow "zareklamowal swoj blog" :)
http://porque-jose-porque.blogspot.co.uk/
Zapraszam i prosze ponownie o nie banowanie. Wydaje mi sie ze blog zawiera bardzo ciekawe tresci i pokazuje troche prawdy. Szczegolnie kieruje to kibicow RM. Pozdrawiam
-
- LaChupacabra 9 kwietnia 2012, 03:29 · Dyskusja
0
Na oficjalnej stronie Realu jest już notka z konferencji, na której pojawił się Karanka (Wielki Mou znowu tupnął nóżką i poszedł obrażony do swojego pokoju?). Oczywiście nie obyło się bez standardowego pieprzenia farmazonów "Wszyscy widzą co się dzieje, a my chcemy jedynie aby sędziowie pozwolili nam robić swoje". No naprawdę sędzia nie dyktując im karnego na symulującym Di(ver) Marii czy Ronaldo nie pozwolił im robić swojego ;). Tak swoją drogą to takie troche gadanie bez sensu ale zauważcie, że Real ostatnio kiedy tracił punkty często robił to w dwóch meczach pod rząd ;). Najpierw pokonajmy Getafe, a potem trzymajmy kciuki za Atletico.
@polokolo
Trochę głupio się usprawiedliwiasz. Głód sukcesów nie stoi w przeszkodzie do obiektywnego oceniania sytuacji i zachowania pewnego poziomu.
-
- N2O 9 kwietnia 2012, 03:26 · Dyskusja
0
@polokolo
W przeszłości ty wy nas nie rozumieliście. Nie ma litości do rywala. To jest przecież walka o zapisanie się w kartach historii i nikt nie będzie się litował tylko z powodu nie powodzeń rywala - największego możliwego rywala przez ostatnich kilka lat.
Poza tym to co Mourinho robi to hańba dla tego wielkiego klubu, który słynął z klasy i szacunku do przeciwnika. Gdzie jest ten Casillas? On zrobił mu pranie mózgu jak większości zawodników. Za Pellegriniego takie rzeczy się nie działy. W lidze Angielskiej Federacja na takie coś by sobie nie pozwoliła. Na deptanie po dłoniach czy wyklinanie sędziów i ciągłe bezpodstawne pretensje. Mówicie że sędziowie nam pomagają... Spójrzcie prawdzie w oczy, ile meczów, gdzie sędzia dyktował ewidentnie na waszą korzyść było w La Liga w tym sezonie, Mallorca, Betis, Valencia - w tych meczach nie powinniście zdobyć nawet punktu.
Mou i piłkarze ośmieszają się takimi wypowiedziami jak po dzisiejszym meczu. Ronaldo powinien się cieszyć że zagra z Atletico, bo w pierwszej połowie pokazał próbkę aktorstwa z czego słynął już w MU i powinien dostać żółtą kartke w konsekwencji 5 w sezonie. Powiedz mi kiedy widziałeś nasze aktorstwo? Wczoraj pokazaliście że jesteście w tym od nas lepsi, a główne role zagrali Ronaldo, Di Maria i Pepe. Banda hipokrytów. Raul nie zasługiwał by na bycie w tym zespole, gdzie wydano miliony na najemników.
Dla was lepiej żeby Mou odszedł.

Sortowanie