Bramki: Saragossa - Barca
7 kwietnia 2012, 19:36
- Przejdź do artykułuCenne trzy punkty na Romareda!
FC Barcelona pokonała na La Romareda Real Saragossa 1:4 po dwóch golach Messiego i trafieniach Puyola oraz Pedro. Zwycięstwo Barçy było w pełni zasłużone, a kibice byli świadkami bardzo emocjonującego widowiska, bo oprócz bramek był także obroniony karny przez Valdésa czy czerwona kartka dla Abrahama.
Czytaj więcej-
- Danio66 9 kwietnia 2012, 08:53 · Dyskusja
0
[url]http://translate.google.com/translate?hl=pl&langpair=en%7Cpl&u=http://worldsoccer.about.com/od/leaguesandclubs/a/Understanding_the_Primera_Division.htm[/url]
Jeśli ktoś nie wierzy, podaję linka, tam jest cytat:
"Kiedy ponad dwa zespoły dzielą tę samą liczbę punktów, punkty zgromadzone na mecze między zespołami są wykorzystywane do ich pozycję, a następnie różnica bramek w razie potrzeby."
-
- VkrzysiEkB 9 kwietnia 2012, 08:50 · Dyskusja
0
Trzeba liczyć ze teraz w środę Real straci punkty...
-
- Pietiakopi 9 kwietnia 2012, 08:50 · Dyskusja
0
Panowie co z was za kibicie?? Jak nie wiecie co się liczy na koniec czy bramki, punkty, mecze miedzy drużynami:) . Prawda jest taka ze barca wygrała tam 3-1 nie wierze że real przyjedzie i odrobi tą stratę, Wszystko idzie w dobrym kierunku. Mam przeczucie ze w środę real straci też punkty. I przyjedzie do barcy z jeszcze mniejszą różnicą a wtedy liga jest nasza!!!!. I znów alves będzie mógł powiedzieć że trzeba to wygrać bo nie może patrzeć ze real jest z przodu w tabeli!!!. I dla wszystkich nie wiedzących najpierw liczy się pojedynek bezpośredni!!!!!!
-
- juliancarax 9 kwietnia 2012, 08:50 · Dyskusja
0
whatis
decyduje taka sama jak w 2006/2007 roku wtedy tez mieli tyle samo punktów :)
od kiedy ty kibicujesz dzieciaku od półrocza ?? widząc twoje komentarze to tego nie wykluczam :)
-
- zxcvbnmasdqwe 9 kwietnia 2012, 08:49 · Dyskusja
0
prawda jest niestety bardzo bolesna:
wczoraj Valencia miała mnóstwo szczęścia. Real gdyby bardziej się postarali - zniszczyłby ich. Na nasze szczęście - stracili punkty. Przez 90 minut będzie jednak bardzo trudno jakiejkolwiek drużynie utrzymać korzystny wynik przy takiej grze. Liczę mocno na Bielsę i jego Bilbao - oni mają naprawdę silny skład i tam są kolesie od strzelania goli (np. wczoraj zamiast Aduriza - wpuściłbym wcześniej Soldado z Mathieu). Nie jest też powiedziane że na CN Barca wygra. Oczywiście chciałbym zobaczyć pogrom, ale nie będzie łatwo, także bez hurraoptymizmu panowie.
-
- victor_valdes 9 kwietnia 2012, 08:47 · Dyskusja
0
LaChupacabra
Tego typu wypowiedzi trenera kijanki czy strojącego fochy jose to nic innego jak wymuszanie presji na arbitrach. Ci arbitrzy są zastraszani "skandalami" wywowałanymi przez realek. Jeszcze sie nie spotkałem z sytuacja by realek mógł sobie tak po prostu stracic punkty. Trener nie potrafi wziaść na siebie odpowiedzialnosci za wynik. Wszyscy są winni, nie weźmie pod uwage że może źle ustawil zespoł taktycznie czy tez po prostu nie mieli najlepszego dnia. Żal mi kibiców realku, ich ślepoty, że nie potrafią tego wszystkiego pojąć, że nie widzą w co gra ich trener, że hańbyi ich klub swoim zachowaniem.
-
- VkrzysiEkB 9 kwietnia 2012, 08:44 · Dyskusja
0
To jak jest w końcu liczą się bramki czy bezpośrednie starcia???
-
- 9 kwietnia 2012, 08:41 · Dyskusja
0
Właśnie, jak to w końcu jest z tym rozstrzygnięciem w przypadku remisu? Bo krążą dwie werje i nie wiem, która jest prawdziwa.
-
- bellator_lucis 9 kwietnia 2012, 08:40 · Dyskusja
0
Już tylko 4 punkty:)
-
- Messi8510 9 kwietnia 2012, 08:40 · Dyskusja
0
Hagi z tego co ja wiem to nawet ostatnio czytałem i słyszałem przy okazji ostatniego meczu Barcelony to gazeta Madrycka pyta się 10kolejek przed końcem jakiegoś Madryckiego sławnego Wróżbity jak zakończy się rywalizacja w lidze i on powiedział że będzie Bilans punktowy realu 93 i Barca 93 i wygra Barca lepszym bilansem Spotkani i Kołtoń z Borkiem to potwierdzili,a ten wróżbita podobno się nie myli co do wyniku Ligi już od 10lat ale to taka ciekawostka pozdro
-
- victor_valdes 9 kwietnia 2012, 08:38 · Dyskusja
0
Orłowski to jest mentor piłki nożnej? Jest nieomylny? Lubie gościa, ale czasem też sie myli. W La liga liczą sie bezpośrednie mecze, w Premier League liczy sie bilans bramklowy. Kazda liga ma swoje prawo ustalania ewentualnego zwyciescy. Poza tym schowajmy szampany. Jest 4 pkt straty. Musi grać i wygrywać w dalszym ciągu.
-
- Hagie 9 kwietnia 2012, 08:33
0

Sortowanie