Bramki: Saragossa - Barca
7 kwietnia 2012, 19:36
- Przejdź do artykułuCenne trzy punkty na Romareda!
FC Barcelona pokonała na La Romareda Real Saragossa 1:4 po dwóch golach Messiego i trafieniach Puyola oraz Pedro. Zwycięstwo Barçy było w pełni zasłużone, a kibice byli świadkami bardzo emocjonującego widowiska, bo oprócz bramek był także obroniony karny przez Valdésa czy czerwona kartka dla Abrahama.
Czytaj więcej-
- Sawik_10 9 kwietnia 2012, 01:43 · Dyskusja
0
Markus32
Z tym się zgodzę, ale zawsze pozostaje niesmak, kiedy wygrywasz ligę, a mimo wysokiej formy drużyna nie potrafiła wygrać ze swoim największym rywalem w tabeli. To pokazuje, że albo drużyna, która została mistrzem miała szczęście, albo tamta druga miała pecha.
-
- goldmetaxa 9 kwietnia 2012, 01:40 · Dyskusja
0
oglądając ten mecz zauważyłem jedno ,że dziś CR7 swoimi umiejętnościami zawstydził samego Jackie Chana,tyle tych upadków biedak zorganizował w polu karnym że nawet w pale się nie mieści,a sędzia?
sędzia co? jakiś bezczelny facet,jakiś ślepy bez sumienia i skrupułów nic nie dyktował dziś dla Mou
zauważyłem że prawie wszyscy dochodzili do linii i się rzucali,naprawdę to wyglądało komicznie,CR7 kilka razy,OZIL,BENZEMA,HIGUAIN(od razu się położył na początku przy wykonaniu rzutu rożnego)
sędzia naprawdę dobrze wykonał swoją pracę,nie jedn by już nabrał i dyktował kilka karnych nawet ,bo oni te pienie upadki z rodem Jackie Chan organizowały na pełnym biegu i ciężko nieraz widzieć detale.
właśnie w tej chwili Karanka płacze i wmawia biednych kibiców z Madrytu,że mecz zremisowały przez błędy sędziego,czysta szkoła Guru Mou,sam kazał tak grać swoim piłkarzom ,a jak nic nie wyszło no to sędzia wypaczył wynik,pamiętajcie a za kilka dni jak ktoś przyaktorzy na przykład z Barcy podobny sposób to pierwszy stanie do krytyki i ogłaszania tej złej nowiny zapominając ,że dziś u nich prawie cały zespół wykonał kaskaderskie upadki.
myślę ,że Mou musi końiecznie wprowadzić zmiany w regulaminie klubu,ma takie możliwości na dzień dzisiejszy,na przykład nowy punkt
- od dziś 200 lat do przodu wszystkie mecze zremisowane lub przegrane przez Real Madryt jest z winy sędziów
-
- Cochis 9 kwietnia 2012, 01:40 · Dyskusja
0
Markus 32
Masz absolutną rację mistrzostwo się zdobywa na przestrzeni całego sezonu. Ale zauważ jaka się tworzy analogia w Bundeslidze i Primera Division. Zespoły aspirujące na mistrza kraju, mają szansę rozstrzygnąć sprawę na swoją korzyść w bezpośrednich starciach.
-
- Barçaparasiempre 9 kwietnia 2012, 01:37 · Dyskusja
0
Dobre winko- No właśnie nie można się nakręcać, bo potem można się tylko rozczarować;) Ale można sobie wyobrażać jakby to było gdybyśmy wygrali Liga BBVA:D Na samą myśl aż chce się życ!:D
-
- Markus32 9 kwietnia 2012, 01:36 · Dyskusja
0
Sawik 10
Tak powinno być ale liga to nie tylko 2 zespoły, punkty można zdobywać wszędzie a wygrywa drużyna która jest bardziej regularna. Gdyby o mistrzostwie miał rozstrzygać pojedynek między pierwszą a drugą drużyną to po co w ogóle grać 38 kolejek czy jak w przypadku Bundesligi 34
-
- Sawik_10 9 kwietnia 2012, 01:31 · Dyskusja
0
mikolaj20
Guardiola powiedział, że za jego kadencji jak zawsze wygrywaliśmy ligę to byliśmy lepsi w bezpośrednich meczach, to jest zweryfikowanie czy drużyna zasługuje tak na prawdę na mistrza. W Krakowie kibice Wisły Kraków chodzili ze spuszczonymi głowami choć wygrali mistrza, ale przegrali derby, są rzeczy mniej i bardziej honorowe

Sortowanie