Bramki: Saragossa - Barca
7 kwietnia 2012, 19:36
- Przejdź do artykułuCenne trzy punkty na Romareda!
FC Barcelona pokonała na La Romareda Real Saragossa 1:4 po dwóch golach Messiego i trafieniach Puyola oraz Pedro. Zwycięstwo Barçy było w pełni zasłużone, a kibice byli świadkami bardzo emocjonującego widowiska, bo oprócz bramek był także obroniony karny przez Valdésa czy czerwona kartka dla Abrahama.
Czytaj więcej-
- Kawus27 9 kwietnia 2012, 01:12 · Dyskusja
0
Sawik_10
Nie potrzebuje tu agresji rozwścieczonych psów z rm.pl, wejdź tam i sam spójrz, większość komentarzy jest autorstwa 15-16 latków. To dotyczy również naszej społeczności, kibiców Barcy. Wraz z sukcesami nadciągnęła fala sezonowców. W dzisiejszych czasach ciężko jest znaleźć godnego kibica drużyny odwiecznego rywala, z którym można w kulturalny sposób podzielić się własnymi spostrzeżeniami. Ot co, taki świat.
-
- Viscael11Barca 9 kwietnia 2012, 01:12 · Dyskusja
0
MattFCB
Szykuj kase ;)
-
- Cochis 9 kwietnia 2012, 01:11 · Dyskusja
0
Sawik 10 nie trzeba gromić rywala , by zagrać pięknie! No ludzie trzymajcie mnie.
oper21 Jeżeli podłączasz się w dyskusję, czytając ze zrozumieniem. Pisaliśmy odnośnie meczu Borussi z Bayernem . A , że Bayern jest w stanie pokonać Real, to nie jest nic nowego.
-
- oper21 9 kwietnia 2012, 01:08 · Dyskusja
0
Cochis, czemu nie wierzysz ze Bayern moze pokonac real? To chyba dobrze ze zlapali odpowiedni rytm i sa w formie na ostatnia faze sezonu, wiec nie badz taki pewien ze real bedzie w finale, tak samo tyczy sie meczu barcy z chealsa. Pilkarze realu nie potrafia sie pogodzic ze tez moga stracic punkty, a najgorsze mecze jeszcze przed nimi, a presja coraz wieksza. Pozyjemy zobaczymy :)
-
- skubi07 9 kwietnia 2012, 01:06 · Dyskusja
0
z cyklu ''kwiatki z rm.pl''
'' nie jesteśmy Barceloną by nam karne za byle co dawali. nie zniżajmy się do poziomu "daj nam panie sędzio karnego z tyłka bo nie damy rady"... damy rade! bez pomocy sędziów, pomimo pomocy sędziów innym ekipom (w domyśle jednej ekipie)...''
czy oni mają fioletowe pojęcie ile karnych dostali oni,a ile my?albo ilu bramkarzy może znajdować się jednocześnie na boisku?
-
- Barçaparasiempre 9 kwietnia 2012, 01:05 · Dyskusja
0
Nie przeczytałem początku i nie dałeś cudzysłowia i to mnie też zmyliło:D:D
-
- Sawik_10 9 kwietnia 2012, 01:04 · Dyskusja
0
Cochis
To Ty nie wiesz co piszesz chłopie, Borussia gra bez porywu z jakiego zasłynęła w tamtym sezonie. Wiem, że mieli ciężki start, ale Bayern też miał ciężki okres. Jak dla mnie Bayern gra teraz fantastyczną piłkę, nie bez powodu wiele osób daje im większe szanse na finał LM, niż Realowi. Twoja wypowiedź byłą bez sensu
-
- Barçaparasiempre 9 kwietnia 2012, 01:03 · Dyskusja
0
Myślałem Sangria, że to ty powiedziałeś, przepraszam, to przez procenty:D
Odnośnie wina, to tylko Ci co tego nie pili to tak się wypowiadają.

Sortowanie