Bramki: Saragossa - Barca
7 kwietnia 2012, 19:36
- Przejdź do artykułuCenne trzy punkty na Romareda!
FC Barcelona pokonała na La Romareda Real Saragossa 1:4 po dwóch golach Messiego i trafieniach Puyola oraz Pedro. Zwycięstwo Barçy było w pełni zasłużone, a kibice byli świadkami bardzo emocjonującego widowiska, bo oprócz bramek był także obroniony karny przez Valdésa czy czerwona kartka dla Abrahama.
Czytaj więcej-
-
Konto usunięteNie dopisujcie już nam 3 pkt w meczu z Realem a wiecie czemu ? Bo w tym meczu to my będziemy pod ogromną presją gdyż przede wszystkim to my będziemy musieli wygrać ten mecz aby jeszcze bliżej doskoczyć do Madrytu wiec bez tej "pychy",
-
- Dziwne 9 kwietnia 2012, 00:17 · Dyskusja
0
grzechol55
no masz racje Real nie ma wychowankow! (tzn ma ale sprzedaje ich do innych klubow a tam wymiataja)
W barcelonie wprowadzaja duzo młodych zawodników tylko czy oni bedą w stanie utrzymac sie dłuzej ? Dla mnie wielkim następcą w Barcelonie był Bojan! ale jak wiem teraz strzela dla Romy. kolejnym piłkarzem jest Pedro (tez wychowane jak dobrze pamietam ale mozecie mnie porawic bo nie jestem pewny na 100% ) poczatki miał bardzo dobre wrecz znakomite! teraz jak jest wszyscy wiemy ,moze spadek formy alle w tym sezonie nic wielkiego nie pokazał. Jak bedzie z Tello czy Cuenca zobaczymy czas pokaż.
Nie ma ludzi nie zastąpionych ale drugiego Raula czy Puyola bedzie trudno znaleźć
-
- gęgi 9 kwietnia 2012, 00:17 · Dyskusja
0
Lubie nawet kibiców madrytu z ktorymi da sie pogadać i przyznam ze mam nawet paru zajefajnych kumpli ktorzy sa za realem i takie przyjacielskie kłótnie są nawet spoko (uwierzcie naprawdę są tacy madridisci) za to nie nawidze kibicow slepo wierzących w każde słowo mou, niedostrzegajacych własnych błędów i bezsensownie hejtujacych barce (I see dead haters)
I od takich kibiców staram się być inny wręcz o 180° ale szczerze musze przyznac ze to nie zawsze wychodzi...
sorry za błędy pisze z fona
-
- juliancarax 9 kwietnia 2012, 00:17 · Dyskusja
0
panowie ja Wam mówię że Atletico Madryt urwie punkty realowi no chyba że
szanowny niejaki Velasco Carballo będzie te zawody sędziował :)
-
- Cochis 9 kwietnia 2012, 00:15 · Dyskusja
0
Sangria
Tak, tak też właśnie poświęciłem na to kilka chwil, i masz absolutną rację.
Wypowiedzi kibiców Realu są na poziomie, niestety nie wszystkich, ale odnoszą się z szacunkiem. Dlatego nie rozumiem, jak można wypisywać takie głupoty, jak wiele postów pode mną, sam Cochise podkreślił dziecinadę, jest mi wstyd.
-
- Barçaparasiempre 9 kwietnia 2012, 00:14 · Dyskusja
0
Masa- Dokładnie tak jest... A piesek Karanka płacze na konferencji!
-
- juliancarax 9 kwietnia 2012, 00:14 · Dyskusja
0
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/528758_351966658172919_196741823695404_856474_151356155_n.jpg
zdjęcie minionego Wielkiego Tygodnia.... Campeones :)
-
- Barçaparasiempre 9 kwietnia 2012, 00:12 · Dyskusja
0
Cieszmy się chwilą!!:D
-
- Cochis 9 kwietnia 2012, 00:12 · Dyskusja
0
Szczerze powiem, że Real w tym meczu nie stworzył żadnego kolektywu, zero zespołowości. Valencia nieco wystraszona cofnęła się i ciągłe piłki na aferę, oto taktyka Realu;) Oczywiście nic nie umniejszając Valencii, bo bardzo dobrze rozgrywali piłkę . Końcówka meczu, więc zrozumiałe jest postawienie autobusu, ale mogło to okazać się zgubne.
-
- juliancarax 9 kwietnia 2012, 00:12 · Dyskusja
0
whatisku
gdzie jesteś nasz trądziku kochany!... wyjdź z ukrycia i napisz jak zawsze że Wszyscy jesteśmy "Hipokrytami" :)

Sortowanie