Bramki: Saragossa - Barca
7 kwietnia 2012, 19:36
- Przejdź do artykułuCenne trzy punkty na Romareda!
FC Barcelona pokonała na La Romareda Real Saragossa 1:4 po dwóch golach Messiego i trafieniach Puyola oraz Pedro. Zwycięstwo Barçy było w pełni zasłużone, a kibice byli świadkami bardzo emocjonującego widowiska, bo oprócz bramek był także obroniony karny przez Valdésa czy czerwona kartka dla Abrahama.
Czytaj więcej-
- ulik10 8 kwietnia 2012, 23:58 · Dyskusja
0
http://kwejk.pl/obrazek/1081915/messi,ronaldo.html :D:D
Ale to by był FANTASTYCZNY sezon gdyby udało się zgarnąć ligę w TAKICH okolicznościach i wygrać LM drugi raz z rzędu...
Jeśli tak się stanie to myślę że Perez się troszeczkę zdenerwuje i pewnego pana będziemy mogli po sezonie pożegnać ;)
-
- Cochise 8 kwietnia 2012, 23:58 · Dyskusja
0
Ogarnijcie się !!!!! Zachowujecie się jakbyśmy już wygrali ligę. Pokory, bo przez takich półinteligentów jak Wy jeszcze właśnie wtopimy. Chcecie, żeby pycha nas zabiła? Bo co poniektórzy zapominają o niedawnej sytuacji i załamywaniu rąk, a teraz wielki hurraoptymiści. Spokój, wiara, spokój, wiara. Nic więcej nam nie jest potrzebne.
-
- Ras White Nigga 8 kwietnia 2012, 23:58 · Dyskusja
0
kochamunited
Mam nadzieje ze odpowiesz na moje pytania wczesniejsze ;)
-
- Taths1 8 kwietnia 2012, 23:58 · Dyskusja
0
kochamunited
co ty gwizdzerz? przeciez pilkarze na tym poziomie nie mogą NIC odpuszczac ! bo za co im płacą takie globalne pieniądze, chłopaczku zero obiektywizmu(jak juz ktos wczesniej wspomniał) idź na swojego devilpejdża i tam sie udzielaj , szanuje ManU bo potrafia jako nieliczni pogodzic się z porazka.
-
- kochamUnited 8 kwietnia 2012, 23:58 · Dyskusja
0
dawno? w tamtym sezonie finał LM to jest to twoje dawno? W ciągu 4 lat być 3x w finale? z czego niestety tylko 1 wygrać? urazu do LM nie mam, przegraliśmy zasłużenie i tyle.
a na deivlapge pewnie siedziałeś, ale tam nie ma co wchodzić, wierz mi.
-
- victor1 8 kwietnia 2012, 23:56 · Dyskusja
0
Jak na stronie srealu placza i wyzywaja sie na wzajem ,prawie wszyscy juz pisza ze z taka gra z 15 dostana u nas :) srealowcy to jst poprostu sprawiedliwosc ,cieszcie sie ze tego nie przegraliscie bo juz nic by od was nie zalezalo ,a z drugiej strony to zadziwia mnie jak po stracie punktow "kibice " tego klubu reaguja ,tak juz szpaler widzieli a teraz swoich wyzywaja:) Podoba mi sie nasza skromnosc ,szacunek i liczenie na siebie ,poprostu staramy sie wygrac kazdy mecz i siedzimy cichutko :) pewnie znowu mister nobody powie ze to przez sedziego heh:) czekamy na kolejny mecz w ciszy i spokoju hihi :) visca el Barca !
-
- Gallaret 8 kwietnia 2012, 23:56 · Dyskusja
0
@kochamUnited
Jakoś nie zauważyłem braku szacunku kibiców Barcy w stosunku do innych drużyn. Raczej jest zupełnie odwrotnie . Większość kibiców innych drużyn nie słusznie obraża Barce i to z MU włącznie. Byłem kiedyś na stronie MU i widziałem ten wasz szacunek... Ciągle mieli uraz do przegranych finałów LM mimo że przegrali w pełni zasłużenie.
Na tej stronie jestem już jakiś czas i nie zauważyłem żeby tu obrażano inne drużyny (no może z wyjątkiem realu). Tak samo dziwię się Tobie że wchodzisz tu po tym jak Real zremisował i wyrzucasz swoje żale.
-
- 2802adrian 8 kwietnia 2012, 23:56 · Dyskusja
0
kochamunited>>>> nie ma sensu z takimi rozmawiac, ja gratuluje MU juz praktycznie mistrzostwa dzis, zasluzyli bardziej niz City
-
- kochamUnited 8 kwietnia 2012, 23:55 · Dyskusja
0
podarował? i tak MU zdominowało mecz wiec i tak by wygrali i tak, tyle że większym nakładem sił.
idę
-
- ja8215 8 kwietnia 2012, 23:55 · Dyskusja
0
http://www.devilpage.pl/ -> Link specjalnie zadedykowane dla KochamUnited ;]
-
- juliancarax 8 kwietnia 2012, 23:55 · Dyskusja
0
kochamUnited
Larry weź nie pajacuj :D
-
- kochamUnited 8 kwietnia 2012, 23:54 · Dyskusja
0
cochis -> a nie? "w tym gównie hahaha?" a jak ty byś sie czuł ogladajac tam barcelone? złość? wstyd? ja sie nie cieszyłam, że tam są, a i kasa i prestiż gówniany, wiecej dostana za wygranie PL
-
- Ras White Nigga 8 kwietnia 2012, 23:54 · Dyskusja
0
kochamUnited
Największa dzieciarnia ? Powod do smutku ? Wręcz przeciwnie :) mam dosc traktowania dzieci jak doroslych, dzieci tu sa bo Barca ma sukscesy i spora czesc tych ludzi zostanie z Barca na dobre. Wytlumacz mi dlaczego proboujesz nas osmieszyc twierdzac ze panuje tu najwieksza dzieciarnia i co oni takiego zlego robia na tej stronie ? :)
-
- BARCELONISTA31 8 kwietnia 2012, 23:54 · Dyskusja
0
oj jak miło patrzeć na potknięcie rywala,coraz cieplej się robi,kwiecień plecień poprzeplata,trochę zimy trochę lata
ha

Sortowanie