Bramki: Saragossa - Barca
7 kwietnia 2012, 19:36
- Przejdź do artykułuCenne trzy punkty na Romareda!
FC Barcelona pokonała na La Romareda Real Saragossa 1:4 po dwóch golach Messiego i trafieniach Puyola oraz Pedro. Zwycięstwo Barçy było w pełni zasłużone, a kibice byli świadkami bardzo emocjonującego widowiska, bo oprócz bramek był także obroniony karny przez Valdésa czy czerwona kartka dla Abrahama.
Czytaj więcej-
- kochamUnited 8 kwietnia 2012, 23:40 · Dyskusja
0
"Ośmieszmy real na kwejku !"
rzeczywiście, to bardzo dojrzałe z waszej strony. Nie róbcie z siebie plebsu i dzieciarni, odpuście jakies kwejki ludzie..
-
- Criss18Barca 8 kwietnia 2012, 23:40 · Dyskusja
0
-Ile tracimy do Madrytu ?
- Dzięki Cesc
Po Grand Derbi
- Ile mamy przewagi ?
- Dzięki Iker
A tak na poważnie moja wiara w wygranie ligi jeszcze bardziej wzrosła.. ;D Ale ważniejsze od wyników w La Liga i LM jesrt zdrowie Abidala ;) 3maj się chłopie ;)
-
- patrickmessi10 8 kwietnia 2012, 23:40 · Dyskusja
0
-
-
Konto usuniętekatallonczyk16 Guardiola mówił to specjalnie, żeby zdjąć presje ze swoich zawodników...
-
- damianoo84 8 kwietnia 2012, 23:39 · Dyskusja
0
... teraz panowie robimy rewanż na Getafe za tamtą porażkę u nich na stadionie ... a Real przegrywa na Calderon ... może być piękna piłkarska WIELKA ŚRODA !!!!
-
- twoj_stary 8 kwietnia 2012, 23:38 · Dyskusja
0
Valencia pokazała dziś, że liga hiszpańska to nie tylko Real i Barca, bo grali naprawdę ładną piłkę. Brawo ! A ich bramkarz - obstawiam - jest z innego układu planetarnego. Teraz trzeba tylko liczyć na wpadkę Realu w jednym z wyjazdowych meczów, oczywiście przy założeniu, że pokonamy ich na CN. Wciąż nie wszystko zależy od nas ale sprawa mistrzostwa jest otwarta.
-
- Aveiro 8 kwietnia 2012, 23:38 · Dyskusja
0
4 punkty to nie wiele w porównaniu do tych 10, ale wciąż jesteśmy zależni od innych drużyn. Niestety. Dobrze by było, żeby przed GD to się zmieniło (czyt. remis z Atletico, lub wygrana z drużyną Mourinho). Gran Derby trzeba wygrać i tu nie ma innej opcji. Wierzymy do końca!!!
-
- zloty07 8 kwietnia 2012, 23:38 · Dyskusja
0
Tak czytam komentarze tych sezonowcow srealu to az nasuwa sie aby napisac ze to sa cymbaly jak ich malo (nie pisze o wszystkich ale o wiekszosci). Przyczyny remisu.
1. Sedziowie - pff chyba nie w tym meczu.
2. Cienki benzyna - a tak do nie dawna ich killer wielki pilkarz.
3.Krzywy marian (Di maria) gracz na ktorego tak czekali po kontuzji.
Panowie ze srealu piona i nie plakac.
-
- juliancarax 8 kwietnia 2012, 23:38 · Dyskusja
0
panowie coś przyjemnego dla was ode mnie na noc Grande Valencia :)
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/528758_351966658172919_196741823695404_856474_151356155_n.jpg

Sortowanie