Bramki: Saragossa - Barca
7 kwietnia 2012, 19:36
- Przejdź do artykułuCenne trzy punkty na Romareda!
FC Barcelona pokonała na La Romareda Real Saragossa 1:4 po dwóch golach Messiego i trafieniach Puyola oraz Pedro. Zwycięstwo Barçy było w pełni zasłużone, a kibice byli świadkami bardzo emocjonującego widowiska, bo oprócz bramek był także obroniony karny przez Valdésa czy czerwona kartka dla Abrahama.
Czytaj więcej-
- Cochis 8 kwietnia 2012, 23:27 · Dyskusja
0
Ronaldo i Pepe rzucali się na tą ziemię jak potłuczeni ! Przynoszą wstyd Hiszpańskiej piłce . Gratulację dla Valencii ! Jesteśmy już blisko! Musimy, podkreślam musimy wygrać z Realem, a przede wszystkim , wszystkiego mecze do owego spotkania!!! Niech trzęsą portkami Madryckie napinacze, co się śmiali, iż -10 pkt! Barcelono do boju! Pokażmy im kto tak naprawdę króluję w Hiszpanii!
-
- ja8215 8 kwietnia 2012, 23:26 · Dyskusja
0
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/04/a2042d14b67aa832dae76b7260189903.jpg?1333920908 Wklejać na fejsa !
-
- SinMistico 8 kwietnia 2012, 23:25 · Dyskusja
0
kochamUnited
Nie zasługujemy ?? A komu sędziowie jakieś 28 kolejek pomagali ??!!
-
- adebayor15 8 kwietnia 2012, 23:25 · Dyskusja
0
jeszcze 4 pkt wiec sie nie jarajcie :) Real wygra 6 z 7 meczy i na koniec beda mieli 1 pkt przewagi
-
- dani.alves.2 8 kwietnia 2012, 23:25 · Dyskusja
0
matko boska co za emocje... emocje jakbym oglądał mecz Barcy...
ale coraz cieplej, już tylko -4!
-
- damianex10 8 kwietnia 2012, 23:25 · Dyskusja
0
@czarek43, lepiej sie teraz czujesz?>

Sortowanie