Bramki: Saragossa - Barca
7 kwietnia 2012, 19:36
- Przejdź do artykułuCenne trzy punkty na Romareda!
FC Barcelona pokonała na La Romareda Real Saragossa 1:4 po dwóch golach Messiego i trafieniach Puyola oraz Pedro. Zwycięstwo Barçy było w pełni zasłużone, a kibice byli świadkami bardzo emocjonującego widowiska, bo oprócz bramek był także obroniony karny przez Valdésa czy czerwona kartka dla Abrahama.
Czytaj więcej-
- Galacticos. 8 kwietnia 2012, 23:35 · Dyskusja
0
Nie bójcie się Real wygra wszystkie pozostałe mecze,nawet jak przegra z Barcą to ma mistrza.
-
- Fabs4 8 kwietnia 2012, 23:35 · Dyskusja
0
No to teraz na Realu ciąży olbrzymia presja, na pewno jeszcze gdzieś zgubią punkty, a my mamy przed sobą GD na Camp Nou i chyba każdy nie widzi w tym meczu innego rezultatu, niż naszej wygranej, więc po GD może nastąpić już zmiana lidera jeśli Real zgubi punkty przed GD, a ma na to duże szanse, ponieważ gra derby z Atletico na wyjeździe, więc.
Wiara czyni cuda!!
VeB!!
-
- sloniostg 8 kwietnia 2012, 23:34 · Dyskusja
0
Pepe to Ballotelli Madrytu - jak wspominał komentator sam się do niego porównuje. Madryt to Banda dziesięciu rozkapryszonych dziewczynek z Krystyną która się przewraca bez kontaktu w polu karnym na czele. Jak Athletico coś urwie Barcelona poczuje krew a wtedy nie odpuści i wyrwie mistrzostwo Realowi.
-
- Orłoś 8 kwietnia 2012, 23:33 · Dyskusja
0
http://kwejk.pl/obrazek/1081892/barca.html
wklejajcie :D
-
- kochamUnited 8 kwietnia 2012, 23:33 · Dyskusja
0
macie wariata Pepe x D
-
- fifimaniak 8 kwietnia 2012, 23:32 · Dyskusja
0
Co za hit !!! Pepe przeszedł dziś samego siebie i omal nie złamał nogi w kolanie własnemu koledze !!!!
-
- Danio66 8 kwietnia 2012, 23:32 · Dyskusja
0
Sawik_10
Nie można być jeszcze taki pewny, to jednak wciąż 4 pkt, trzeba liczyć na ich kolejne potknięcie, ale jest już wszystko na dobrej drodze, by remontada mogła stać się faktem. Jak Barca wygra z Getafe we wtorek, to do środy będzie tylko 1 punkt. Oby gracze Atletico sprawili niespodziankę :)
-
-
Konto usunięteValencia była lepsza i mogła to wygrać! Teraz mamy 4pkt straty i mecz u siebie także real ma pełne gacie a gul skacze Mourinho. Bayern z taką ich grą ma wielkie szanse na awans do finału LM!
-
- lukasz2169 8 kwietnia 2012, 23:32 · Dyskusja
0
po pierwszej polowie powiedzialem ze jesli Valecja dzis zremisuje lub wygra w niedziele ide do kosciola . a ostatnie 20 min meczu ogladalem na kolanach

Sortowanie