Bramki: Saragossa - Barca
7 kwietnia 2012, 19:36
- Przejdź do artykułuCenne trzy punkty na Romareda!
FC Barcelona pokonała na La Romareda Real Saragossa 1:4 po dwóch golach Messiego i trafieniach Puyola oraz Pedro. Zwycięstwo Barçy było w pełni zasłużone, a kibice byli świadkami bardzo emocjonującego widowiska, bo oprócz bramek był także obroniony karny przez Valdésa czy czerwona kartka dla Abrahama.
Czytaj więcej-
- victor_valdes 8 kwietnia 2012, 23:42 · Dyskusja
0
Mecz bardzo dobry. Przewaga realu, ale przy dobrych wiatrach nawet Valencia mogła wywieść 3 punkty. Świetna postawa bramkarza Valencii. Co mi sie rzuciło w oczy? Żenujące nurkowanie piłkarzy realu( 2x Pedał7 , 1x Ozil). Nie pierwszy raz taka sytuaja ma miejsce gdy wynik i gra realu nie jest po ich myśli. No i jeszcze ten pepe....dramat hahah
-
- Patrol619 8 kwietnia 2012, 23:42 · Dyskusja
0
Jak dobrze ze przed meczem kliknąłem obok w ankiecie "Tak"... Rozum podpowiadał co innego a serce co innego. Wierzyłem że Valencia przycisnie i nie da się Realowi tak łatwo. Tak też się stało. Mecz trzymał w napięciu chyba nie tylko kibiców Realu ale nas też. Z 10 się zrobiło 4. Święta mogę uznać za udane :)
-
- ventriloquist1 8 kwietnia 2012, 23:42 · Dyskusja
0
Podobało mi się dzisija zachowanie Arbeloi, kiedy Pepe po ataku zawodnika z Valenci zaczął się zwijać na boisku jakby mu nogi urwało a Arbeloa podleciał do niego i zaczął go ciągnąć żeby wstał i nie robił szopki.
-
- kochamUnited 8 kwietnia 2012, 23:42 · Dyskusja
0
Co mnie ma boleć? Że United ma mistrza? To mnie ma boleć? Po prostu dla mnie żałosne jest jak ktoś się wyżywa za pomocą kwejków czy bestów i innych badziew. Idźcie na ulice świętować, ale nie róbcie z siebie dzieciarni za którą niestty już słyniecie.
-
- Fc.Barcelona1899 8 kwietnia 2012, 23:41 · Dyskusja
0
No i Liga wymyka się Realowi z rąk, nie chciał bym być teraz Kibicem Realu,a tym bardziej w skórze Mourinho . Teraz to mają obsrane, presja ich zje i wysra na drugie miejsce !! VeB !!!!
-
- malutkiFCB 8 kwietnia 2012, 23:41 · Dyskusja
0
tak czy inaczej jeśli Barcelona wygra wszystko razem z gran derby to i tak real musi jeszcze z kimś stracic punkty najlepsi kandydaci bilbao i atletico ktore kiedyś musi zabrać punkty ale z Grandą też może stracić oraz z Sewillą
-
-
Konto usunięte4 pkt, teraz prosba do Athletico!
To jest wasza szansa, niech klub pokaze ze nie jest w cieniu Madrytu, niech urwią punkty i sprawią ze Real straci mistrzostwo!
Wiara to podstawa ! Stać nas na to!
Piękne swieta :D
-
- dani.alves.2 8 kwietnia 2012, 23:40 · Dyskusja
0
my tak się cieszymy, bo wynik dla nas świetny, ale czy Guardiola znowu uwierzył i zacznie wystawiać normalny skład nie oszczędzając nikogo, bo tak jak piłkarze mówili przy stanie -10, że liga nie jest jeszcze przegrana, teraz muszą do tego przekonać Pepa, bo teraz musimy patrzeć tylko na siebie, Real straci pkt to straci, My musimy wygrać wszystkie mecze, a najważniejszym bd GD. załóżmy, że przed GD mamy 1 pkt straty do Realu, wyobrażacie sobie tą rzeźnię? Real broniłby się w 11 ciągle i tylko starał się kontrować więc my musimy grać na 150% i wygrać wszystko już do końca, bo na Atletico raczej nie ma co liczyć, bo wiadomo jak grają z realem... bardziej liczyłbym na Athletic, a po drodze jeszcze jakis remisik na wyjeździe i klasa. ;)

Sortowanie