Bramki: Saragossa - Barca
7 kwietnia 2012, 19:36
- Przejdź do artykułuCenne trzy punkty na Romareda!
FC Barcelona pokonała na La Romareda Real Saragossa 1:4 po dwóch golach Messiego i trafieniach Puyola oraz Pedro. Zwycięstwo Barçy było w pełni zasłużone, a kibice byli świadkami bardzo emocjonującego widowiska, bo oprócz bramek był także obroniony karny przez Valdésa czy czerwona kartka dla Abrahama.
Czytaj więcej-
- lukasz2169 8 kwietnia 2012, 23:53 · Dyskusja
0
PANOWIE hmmm a moze szpaler na CM to do fanow Realu hehehe Vamos Barca nadal wierzymy w mistrza
-
- kochamUnited 8 kwietnia 2012, 23:53 · Dyskusja
0
piotu ile razy przyznawałam na forach, że kartka i wapno z dupy + spalony Younga? Następny pieprzy głupoty. Nie bądźcie hipokrytami, nie bez kozery przyznaje się wam przydomek UEFA barcelona -> nawet mecz z Milanem i karny z dupy również.
-
- Kris89 8 kwietnia 2012, 23:53 · Dyskusja
0
Spokojnie Panie i Panowie. :) Jest się co prawda czym cieszyć, bo lepsze 4 pkt straty niż 6, ale nawet jak wygramy na CN, to jeszcze zostanie 1 pkt do odrobienia. Zaczyna robić się gorąco! :D Ja żyję już tylko następną kolejką. :)
Pozdro i mokrego poniedziałku życzę!
-
- grzechol55 8 kwietnia 2012, 23:53 · Dyskusja
0
Mou może przybić piątke z Mancinim. Man city - kilka kolejek temu każdy ich widział jako mistrzów Anglii. Teraz 8 pkt do ManU . A więc taki wniosek , samym kupowaniem zawodników niczego nie wygramy . Real od przyjścia Pereza a wraz z nim Ronaldo Kaki czy Alonso gra na równym wysokim poziomie , lecz nadal nie może sie równać z Barcą , piłkarsko jak i psychicznie . Ktoś powie - przychodzi alexis za 40 mln . Ale rdzeń zespołu : Valdes , Puyol , Xavi , Iniesta , Messi decydują o tym że to my jesteśmy najlepsi i nic tego nie zmieni.
-
- kochamUnited 8 kwietnia 2012, 23:52 · Dyskusja
0
cochis -> jak coś to żałosna i widzę brak argumentów, bo lepiej mowić, że gadam głupoty, mimo iż sam nie masz pojecia o czym mowisz.
-
- kochamUnited 8 kwietnia 2012, 23:51 · Dyskusja
0
Radke - ja nie mówie, że wszyscy, bo znam naprawde paru zagorzałych kibiców FCB i za to ich szanuję, ale nie oszukujmy się- wy macie największa dzieciarnie. każdy klub ma sezonowców, ale wy macie ich najwięcej. kiedyś się Era Barcelony skończy i zobaczymy ilu was zostanie. np spojrzcie na kibiców LFC - klub spada na dno i są z nim tylko ci najbardziej zagorzali
-
- CheGuevara 8 kwietnia 2012, 23:51 · Dyskusja
0
Idziemy pić!
-
- kochamUnited 8 kwietnia 2012, 23:50 · Dyskusja
0
i co ty serio w to wierzysz? a kto mówił, że gra w LE jest żenująca - nasz kapitan. spójrz jakie 11 wystawiali na mecz, podejście i jak grają w lidze, a potem pieprzcie głupoty. owszem ojechali ich i bardzo dobrez, bo nie chcialam ich ogladać w tym gownie
-
- Fc.Barcelona1899 8 kwietnia 2012, 23:50 · Dyskusja
0
Absolutnie zgadzam się komentarze ksobi do wypowiedzi katallonczyk16. Guardiola na pewno miał w tym swój plan, aby zdjąć presje ze swoich piłkarzy i bardzo dobrze, że to zrobił co z pewnością mu się udało. Liga jest nasza !!!

Sortowanie