Bramki: Saragossa - Barca
7 kwietnia 2012, 19:36
- Przejdź do artykułuCenne trzy punkty na Romareda!
FC Barcelona pokonała na La Romareda Real Saragossa 1:4 po dwóch golach Messiego i trafieniach Puyola oraz Pedro. Zwycięstwo Barçy było w pełni zasłużone, a kibice byli świadkami bardzo emocjonującego widowiska, bo oprócz bramek był także obroniony karny przez Valdésa czy czerwona kartka dla Abrahama.
Czytaj więcej-
- Sangria 8 kwietnia 2012, 23:46 · Dyskusja
0
No to teraz kto bedzie na tyle odważny , żeby powiedziec , że Barca nie ma szans na mistrza Hiszpanii ?? Niesamowite jest to jak szybko potracili punkty... ale pamietajmy że 1 pkt tez sie przegrywa i bedzie bolało. bardzo. Dla mnie sprawa jest jasna : jesli teraz Barca wygra wszytsko do końca to nalezy się jej tytuł ale jak cokolwiek zremisuje albo przegra (albo da sie podpuscić w GD) to tytuł powedruje do Madrytu całkiem zasłużenie.
-
- Barçaparasiempre 8 kwietnia 2012, 23:46 · Dyskusja
0
A co powiecie o zachowaniu pewnego człowieka w białym uniformie, który powinien być zamknięty w klatce??:D
-
- 8 kwietnia 2012, 23:46 · Dyskusja
0
.....wrócił stary Pepe,co ja mówię dzisiaj zobaczyliśmy nowego , w furii zaczął kopać swojego, szkoła Mou !!!
-
-
Konto usunięte
Pepe killer XD nawet swojego
-
- kochamUnited 8 kwietnia 2012, 23:45 · Dyskusja
0
Cochis, - nie jesteś kibicem. Z tego słyniecie i dlatego tak dużo osób was nie lubi, bo się nabijacie z innych/ LE odpuścili sobie i prawidłowo co wychodzi teraz = Mistrz Anglii, LM - kryzys, kontuzje i olanie.
-
- martinek07 8 kwietnia 2012, 23:45 · Dyskusja
0
-
- Orłoś 8 kwietnia 2012, 23:45 · Dyskusja
0
komentarz z strony realu dobry soldado zamiast messiego ?
;D
2012.04.08, godz. 23:38, lvc79
DO WSZYSTKICH którzy piszą brednie, że na CN rozjedziemy barcelone i przypieczetujemy mistrza... chyba wam jajko wielkanocne zalało mózg żółcią... Wyobrażcie sobie 2 akcje soldado prawie sam na sam z ikerem i zamiast niego messiego??? 2:0 i do widzenia.. Uważam, że zjada nas psycha i cisnienie do konca bedzie niestety dzialalo na nasza niekorzysc. Uwazam takze ze lekkomyslnie roztrwonilismy przewage 10 pkt w meczach z malaga i VL , bo wlasnie na te mecze ktore teraz nadhcodza powinna byc rezerwa punktowa, ale jej niestety juz nie ma. Jeszcze jeden remis i żegnaj ligo bo mimo najszczerszej miłości i białego serca , jestem realista i nie wierze w zwyciestwo na CN
Hala Madrid!!
-
- grzechol55 8 kwietnia 2012, 23:45 · Dyskusja
0
'Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą'
Panowie , walczymy i zwyciężymy , Mistrzostwo zostaje w Katalonii !
-
- victor_valdes 8 kwietnia 2012, 23:44 · Dyskusja
0
Jeszcze jedno...nalegam byśmy sie nie podniecali, tylko w dalszym ciągu gorąco dopingowali naszych piłkarzy. To mistrzostwo po prostu trzeba wybiegać i wygrać.
-
- Barçaparasiempre 8 kwietnia 2012, 23:44 · Dyskusja
0
Olele olala ser del Barça es el millor que hi ha!!
Wierzymy panie i panowie!!!
Vamos Barca!!!!!!
-
- 2802adrian 8 kwietnia 2012, 23:43 · Dyskusja
0
Wiekszosc cieszy sie tu jakbysmy juz majstra zdobyli. To wciaz sa 4 pkt, w GD wcale nie jestesmy faworytem, bo w tych meczach po prostu nie ma faworyta!!!!!
Trzeba grac w kazdym meczu na maksa, zostalo 7 kolejek, my rowniez mozemy zgubic gdzies punkty.
Teraz Getafe, potem Levante (swietne w tym sezonie), dalej Chelsea i dopiero Real. Po woli przez każdy mecz do celu!!!!!
VeB!!!
-
- damianoo84 8 kwietnia 2012, 23:43 · Dyskusja
0
Real ma jeszcze na wyjeździe w środę Atletico oraz później Bilbao .. no i Sevillę u siebie z którą pewnie i tak wygrają .... liczę jednak na Atletico i Bilbao że odbiorą im punkty ...

Sortowanie