Bramki: Saragossa - Barca
7 kwietnia 2012, 19:36
- Przejdź do artykułuCenne trzy punkty na Romareda!
FC Barcelona pokonała na La Romareda Real Saragossa 1:4 po dwóch golach Messiego i trafieniach Puyola oraz Pedro. Zwycięstwo Barçy było w pełni zasłużone, a kibice byli świadkami bardzo emocjonującego widowiska, bo oprócz bramek był także obroniony karny przez Valdésa czy czerwona kartka dla Abrahama.
Czytaj więcej-
- Kamilos84 9 kwietnia 2012, 00:04 · Dyskusja
0
Podziękowania dla Valencii za ambitna postawę, a warto pochwalić przede wszystkim Guaite, ten chłopak to fenomen jak dla mnie, jak ma dobry dzień broni jak w transie, jak najlepszy bramkarz świata;) Tylko 1 punkt straty do Realu niby nie dużo, ale jednak...Myślę, ze niestety z Atletico w derbach wygrają i wszystko rozstrzygnie się na San Mames,jak Baskowie zagrają jak ostatnio to porażka Realu bardzo możliwa,VeB:)
-
- fcbarcakamil 9 kwietnia 2012, 00:04 · Dyskusja
0
Ludzie po co piszecie do tej marnej prowokatorski. Będziecie teraz się z nią licytować co ona może napisać obiektywnego na temat Barcelony grze oraz pracy arbitrów oraz wszelkich innych tematów.W życiu może widziała cztery pełne mecze a wy się z nią wdajecie w polemikę.
-
- Dziwne 9 kwietnia 2012, 00:03 · Dyskusja
0
grzechol55
Napisałeś " Ale rdzeń zespołu : Valdes , Puyol , Xavi , Iniesta , Messi decydują o tym że to my jesteśmy najlepsi i nic tego nie zmieni. " wiedz o tym ze wiecznie grac nie bedą !!! W Madrycie było tak samo !! był Casiilas Raul Guti, to oni decydowali ze real był najlepszy ! odeszli i jest problem Casillas sam tego nie uciagnie i tak samo bedzie w barcelonie bo puyol xavi za chwile skoncza kariere ( przynajmniej tak mi sie wydaje ) i kto ich zastąpi?? na obecna chwile nie ma takic hzawodnikow Ani w Realu ,ani w Barcelonie
4 pkt to dalej 4 pkt na poczatku sezonu 4pkt to było bardzo duzo !!! i teraz tez jest to bardzo duzo!! Real złapał zadyszke i stracił duzo pkt ale musi grac dalej!! i wygrywac !. teraz Rywalizacja stała sie bardziej zacieta :) . Jako Kibic Realu mam nadzie je ze Real w koncu wygra Lige po bardzo emocjonujacej koncówce sezonu !!
Pozdrawiam HM
-
- Barçaparasiempre 9 kwietnia 2012, 00:02 · Dyskusja
0
Kocham United- A pamiętasz może chłopcze finał Cl z zeszłego roku?:) Jakiego gola zdobyło twoje mocarne Manutd?:) To Ci przypomne, była to bramka z ewidentnego spalonego, ale o tym nikt nie mówi;]
-
- kacperowski20 9 kwietnia 2012, 00:02 · Dyskusja
0
kochamUnited
po co tu w ogóle wchodzisz? To strona Barcy,co ma do tego Mu na chwilę obecną?,był mecz Realu z Valencią,dyskutuj sobie na stronie MU,włażą tu kibice Realu już ale Mu to już gruba przesada
-
- skubi07 9 kwietnia 2012, 00:02 · Dyskusja
0
kochamUnited
Barca ma taką opinię tylko u niezamądrych frustratów z małymi pisiorami,którzy łykają jak młode pelikany słowa pewnego międzynarodowego clowna(obecnie zimującego w Madrycie),który sztukę kierowania bezmózgim motłochem opanował już dawno do perfekcji...
przykłed myślenia bezmózga-2 nieodgwizdane ewidentne karne z 1.meczu < 1 sporny karny z 2.meczu
-
- grzechol55 9 kwietnia 2012, 00:01 · Dyskusja
0
Sawik_10 .
No taka prawda , u nas od początku roku brakuje bądz co bądz podstawowego napastnika -Villi , osobiście jakoś bardzo nie odczuwam jego braku na boisku , może głupio to zabrzmi ale gdyby nie kontuzja Davida to nie odkrylibyśmy świetnego talentu - Tello . a pomysleć co by było w Realu gdyby zabrakło np Benzemy ? Znowu ktoś powie że tak samo Barca bez Messiego to inna Barca . Ale my mamy Messiego a oni nie .
-
- Sangria 9 kwietnia 2012, 00:01 · Dyskusja
0
Kobieto z MU : ja rozumiem , że brak udziału twojej druzyny w czymkolwiek(rozgrywki europ.) i odnoszenie raczej marnych sukcesów może byc frustrujący ale nagle wymysliłaś sobie ze wejdziesz na strone innego klubu i powiesz im jacy są źli ? Moze tobie sie nudzi ale nie mamy ochoty przypominać (którys to już raz) wszytskich karnych słusznych i niesłusznych obu druzyn od momentu ich założenia. Więc wyluzujcie i Wesołych.
-
-
Konto usunięteDobrze dobrze :) Ja ciągle powtarzałem że niestety Real coś ustrzeli bo zawsze mają tego farta i wole być mile zaskoczony i niż sobie robić nadzieje i być rozczarowanym ale dzisiaj przypadło to pierwsze i naprawdę fajna niespodzianka w świąteczną niedzielę :) Jednak na potknięcie Realu w derbach bym nie liczył bo Atletico to akurat "dostarczyciel" punktów dla "białej" części Madrytu ale mają jeszcze parę trudnych meczów oprócz tych derbów. Oczywiście w Barcelonie liczy się tylko nasze zwycięstwo i również liczę bardzo na Basków którzy u siebie spokojnie mogą odebrać punkty każdej drużynie na świecie.
-
- kochamUnited 8 kwietnia 2012, 23:59 · Dyskusja
0
cochis -> co mecz barcelony z MU a barcelony z Milanem? czy w naszym finale była jakś kontrowersja jak tam z karnym i niesłuszne gwizdanie w jedna strone? nie no wlasnie.
-
- RadKe12 8 kwietnia 2012, 23:59 · Dyskusja
0
kochamUnited, - Mysle, ze mozesz nie miec do konca racji. Oprocz Kibicow i sezonowcow jakich posiada licznie Barcelona, zarezerwowane ma chyba najwieksze grono hejterskie. Wlasnie przez to okrzykniecie 'ery Barcelony'. Sa tytuly, sa i sezonowcy. Jak to nawinal Slon(przepraszam, ze wyrwe troche z kontekstu): 'trzeba odzielac artystow, od calego k*restwa.' Dobrze w sumie, ze teraz zaznaczyles, iz prawdziwych kibicow szanujesz. Sadze jednak, ze sprowadzenie gwiazd(zawodnicy, trenerzy[?]) tez przyciaga sezonowcow.
-
- victor_valdes 8 kwietnia 2012, 23:59 · Dyskusja
0
kochamUnited
Pozwól, że każdy z nas, kibiców Barcy sam przed sobą odpowie na pytanie czy jest sezonowcem czy też nie. Nie tobie to oceniać.

Sortowanie