Bramki: Saragossa - Barca
7 kwietnia 2012, 19:36
- Przejdź do artykułuCenne trzy punkty na Romareda!
FC Barcelona pokonała na La Romareda Real Saragossa 1:4 po dwóch golach Messiego i trafieniach Puyola oraz Pedro. Zwycięstwo Barçy było w pełni zasłużone, a kibice byli świadkami bardzo emocjonującego widowiska, bo oprócz bramek był także obroniony karny przez Valdésa czy czerwona kartka dla Abrahama.
Czytaj więcej-
- Wacław3Alwis 9 kwietnia 2012, 00:49 · Dyskusja
0
A Karanka już płacze , że to przez sędziów . Za grosz biali nie mają honoru ....
-
- klocek12355 9 kwietnia 2012, 00:49 · Dyskusja
0
A jeszcze niedawno szpaleru chcieli w Barcelonie =))
-
- Barçaparasiempre 9 kwietnia 2012, 00:47 · Dyskusja
0
Sangria- Nick masz fajny, bo bardzo lubię ten trunek, ale akurat z Alonso się nie mogę zgodzić. Alonso to jest mózg Merengues bezdyskusyjnie i to on odpowiada za regulacje tempa gry. Jestem pewny, że Real bardziej by odczuł brak Alonso niż brak C.Ronaldo.
-
- kibicbarcy678 9 kwietnia 2012, 00:42 · Dyskusja
0
Kocham "kibiców" Realu po przegranej lub remisie ich zespołu ;]] A to dlaczego, ich uwielbiam. Kilka przykładów z realmadrid.pl
- "No bez bk, to jest jakaś porażka, co to ma być? Coraz gorsi oni są!"
- "Wstyd roku? LOL Chyba wstyd wieku.. Czegoś takiego po prostu NIE MOŻNA przegrać. 10 pkt.. to są 4 mecze.. Boże.. Przecież to się w pale nie mieści."
- "idzcie dalej w hu.a!!!!! banda pseudo gwiazdek...jak zmarnowac 10 pkt w lidze? spytaj special 10..mou ...to jest tragikomedia!!!!"
- "spodziewaliście sie, a spododziewaliscie sie kur...że trzeba jeszcze na te pkt, ZAPRACOWAĆ?!"
- "kur...... ten mecz to porażka NIE NAWIDZE AKTORSTWA !!!!!!!!!!!"
- "i tak wygramy lige z 4 punktami do końca ligi . czemu uwazacie że real niewygra z farseloną pamiętacie puchar króla rewanz jak farsa wygrywała 2-0 a było 2-2"
Śmiać się chcę z głupstwa i z ich pewności siebie ! Naprawdę przeglądając komentarze na realmadrid.pl można się nieźle uśmiać :]] Visca el Barca !!!
-
- Sangria 9 kwietnia 2012, 00:42 · Dyskusja
0
A no to i ja dodam wynalezioną przez siebie perełkę :
Jeśli Barça ( odpukać } zdobędzie mistrza, to według mnie Higuaín, Xabi Alonso i Özil zasługują na publiczną chłostę wymienną na parę milionów z ich kieszeni przeznaczone na cele charytatywne.
To co ci panowie prezentują to jest piach, następnie muł, a potem gów... sorry - nawóz ograniczny (żeby bana nie dostać).
Oczywiście ludzie mogą się wzburzyć że: Higuaín jest supcio bo strzela gole, Xabi jest giciorek bo super podaje, a Özil to "miszcz" asyst...
Ja natomiast powiem tak:
Higuaín to sęp, który jak nie dostanie piłki do milimetrów to nic nie zagra ( ci co czytają moje komentarze wiedzą, że takiego zdania jestem już od dłuuuugiego czasu).
Xabi Alonso... nie mam pojęcia.... Zmęczenie? Starość !?
Facet nic, kompletnie nic, absolutnie nic nie gra. Jego świetne podania już nie raz przysparzały PRZECIWNIKOWI sytuacji strzeleckich. Przereklamowana firma. Miałem szczerą nadzieję, że dzisiaj dostanie kartkę, aby nie zagrał w następnym meczu.
-
-
Konto usunięte@aro94
"kolejka może i udana, ale terminarz korzystny nie jest. Mecz co 4 dni a po GD 2 dni i rewanż z Chelsea, który do najłatwiejszych na pewno należeć nie będzie"
Niekorzystny? A zerknąłeś na terminarze rywali? Pierwszy mecz gramy na wyjeździe z Chelsea, gdzie przy dobrym wyniku mamy całkiem dobrą sytuację, dlaczego? Ano dlatego, że kolejne dwa mecze gramy u siebie - Real gra również na wyjeździe z Bayernem, później z nami wyjazd czyli Camp Nou, Chelsea gra ciężki mecz z Arsenalem na wyjeździe i musi dymać do Barcelony na rewanż, czyli kolejny mecz mamy u siebie i nigdzie transportować dupy nie musimy. Więc wszystko w naszych rękach - terminarz na gorący okres najważniejszych meczy sezonu mamy na plus.
-
- Cochis 9 kwietnia 2012, 00:40 · Dyskusja
0
Naprawdę chciałoby się zobaczyć coś niezwykłego , godnego zapamiętania W Gran Derbi. Obfity w gole dla Barcelony mecz, i tym samym wejście na fotel lidera, czego następstwem by było sięgnięcie po tytuł. Pragnąłbym posłuchać co wtedy zaczną szczekać kibice Realu, którzy zawsze chwalą dzień przed zachodem słońca, albo inaczej uważają, że jedna jaskółka czyni wiosnę, a wczoraj w Szczecinie nawet śnieg napadał;D
-
- Sangria 9 kwietnia 2012, 00:39 · Dyskusja
0
aro
Dotychczas spotkałam się , że tylko J.Miodek dopuscił tę formę a słowniki podobno sa jednogłośne. Ale wiesz meczy to raczej koza .. dobra znowu bedzie ze cały czas o zwierzetach gadam/pisze.
hah kibice Realu planuja publiczna chłostę. Nie no nie dziwie sie im. Honorowy klub , piłkarze wysokiego formatu, klub z aspiracjami do wygrywania wszystkiego a tu wyjda i sobie istne jaja robią. Szkoda tylko , że zauwazyli to tak poźno (a i tak pewnie zapomna przy najblizszym kontrowersyjnym karnym dla Barcy )

Sortowanie