Bramki: Saragossa - Barca
7 kwietnia 2012, 19:36
- Przejdź do artykułuCenne trzy punkty na Romareda!
FC Barcelona pokonała na La Romareda Real Saragossa 1:4 po dwóch golach Messiego i trafieniach Puyola oraz Pedro. Zwycięstwo Barçy było w pełni zasłużone, a kibice byli świadkami bardzo emocjonującego widowiska, bo oprócz bramek był także obroniony karny przez Valdésa czy czerwona kartka dla Abrahama.
Czytaj więcej-
- Roger 9 kwietnia 2012, 00:25 · Dyskusja
0
Nie bądźmy za pewni swego. W prawdzie to tylko 4 punkty, lecz również to aż 4 punkty. Real się zesra, żeby nie przegrać W Barcelonie a nawet jeżeli wygramy to musimy liczyć na jeszcze jedno potknięcie królewskich. Bez nadmiernego optymizmu ale trzymajmy kciuki
-
- grzechol55 9 kwietnia 2012, 00:23 · Dyskusja
0
Wiem że nie powinienem tak pisać , ale irytuje mnie Mourinho i ciesze sie z jego każdego potknięcia , i jestem ciekawy jakie by znalazł wytłumaczenie gdyby moja wersja sie potwierdziła .
-
- juliancarax 9 kwietnia 2012, 00:23 · Dyskusja
0
Barçaparasiempre
na pewno Athletico potrzebuje troszkę szczęścia to na pewno każdy zespół żeby odebrać punkty Barcelonie i realowi w lidze potrzebuje i szczęścia i kapitalnego występu bramkarza ale dla mnie są pewniejsi niż Valencia
co do pauzujących tak to ważni gracze ale Najważniejsi jednak są Adrian Diego,Falcao,Arda Turan i Louis Felipe a oni zagrają
-
- Barçaparasiempre 9 kwietnia 2012, 00:23 · Dyskusja
0
RHCP to nic. To było lepsze: "Sędziowanie widzieli wszyscy"
Czy oni k***a chociaż raz nie mogą przyznać, że zagrali dzisiaj słabo????
Boże widzisz a nie grzmisz.
-
- Dziwne 9 kwietnia 2012, 00:21 · Dyskusja
0
Nika94
"Jak Barca wygra wszystkie spotkania to liga jest nasza, bo Real na pewno się gdzieś jeszcze potknie. :) " nie mow hop zanim nie przeskoczysz!! ja mysle tak samo jak ty tylko ze odwrotnie !! ze to Real wygra wszytko (moze poza Camp nou) a barca sie gdzieś potknie. Czeka nas emocjonująca końcówka!!!
-
- Cochise 9 kwietnia 2012, 00:21 · Dyskusja
0
Jeszcze jedno. Ci co uważają, że tracimy 1 pkt do Realu są albo psychicznie chorzy albo nie mają szacunku do naszego największego rywala.
Tak wierzę - że wygramy na CN. Tak pragnę tego całym sercem. Ale do jasnej ciasnej dopisywanie z miejsca 3 pkt sprawia, że tracę do niektórych Cules szacunek. Chcecie być jak sekta Jose? Sami go ganicie. On podkreślał niedosłownie, ale, że Real zmiecie Valencie, że to będzie demonstracja siły. I co? Wielkanocne jajco wyszło.
Obyście poszli po rozum do głowy. Tego Wam życzę.
-
- grzechol55 9 kwietnia 2012, 00:21 · Dyskusja
0
No oczywiście , Puyol to talizman Barcy tak jak Raul Realu .
A co do Bojana to widać że nie obserwujesz jego sytuacji . Strzela dla Romy ? w tej formie to gdyby wrócił to jedynie spowrotem do Barcy B . Ten chłopak zrobił ogromny krok ale w TYŁ niestety ..
-
-
Konto usunięte@kochanunited
"Następny pieprzy głupoty. Nie bądźcie hipokrytami, nie bez kozery przyznaje się wam przydomek UEFA barcelona"
Jesteś dziewczyną, to napiszę grzecznie - za takie teksty wracaj na swoją stronę, bo takich wytartych sloganów poziomu piaskownicy nikt nie zamierza czytać.
Swoją drogą City rulez:)
-
- 9 kwietnia 2012, 00:20 · Dyskusja
0
Panowie, myślę że nie ma co się podniecać tymi 4 punktami. Poczekajmy do końca ligi. Bo tutaj radość że real traci punkty ale pamiętajmy, że Barca też je może stracić. 4 punkty to jeszcze jakby nie patrzeć 2 spotkania i nie mówię tu o GD bo w nich wszystko się może zdarzyć. Aczkolwiek fajnie, że liga się jeszcze nie skończyła :) Chociaż... co to za emocje skoro Valencia ma 30 pkt straty do Realu :)
-
- Kawus27 9 kwietnia 2012, 00:20 · Dyskusja
0
Strata punktów Realu oczywiście cieszy, przewaga zmalała, ale nadal wynosi 4 punkty. Musimy pamiętać, że sprawa mistrzostwa nadal leży w rękach Realu, to oni wciąż patrzą na nas z góry. Czytając poniższe komentarze boli mnie to, że większość już wita się z tytułem, nie mając krzty pokory. Nadmierna pewność siebie już nie jednego zmyliła, aby znaleźć tego przykład nie musimy sięgać daleko. Jeszcze kilkanaście dni temu zawodnicy RM zgodnie śpiewali, że nie wyobrażają sobie straty prowadzenia w lidze. Panowie, nie oglądajmy się na nikogo, róbmy swoje, wygrywajmy, a upragniony cel w postaci mistrzostwa przyjdzie sam!
-
- Barçaparasiempre 9 kwietnia 2012, 00:20 · Dyskusja
0
juliancarax- A mnie się właśnie wydaje, że śmietankowi się przejadą po Atletico... Nie zagra u nich dwóch podstawowych zawodników to raz, a 2 że Atletico przez całą nagonkę o tym, że są wstanie urwać punkty Realowi po prostu się ob**a... Mam nadzieję że się myle.
-
- grzechol55 9 kwietnia 2012, 00:18 · Dyskusja
0
Podobno drugi sezon Mou najlepszy.. to sie zdziwi bo szykuje sie :
Barcelona - pucharów 6
Real - pucharów 0
Ehh . było by pięknie ;)

Sortowanie