Bramki: Saragossa - Barca
7 kwietnia 2012, 19:36
- Przejdź do artykułuCenne trzy punkty na Romareda!
FC Barcelona pokonała na La Romareda Real Saragossa 1:4 po dwóch golach Messiego i trafieniach Puyola oraz Pedro. Zwycięstwo Barçy było w pełni zasłużone, a kibice byli świadkami bardzo emocjonującego widowiska, bo oprócz bramek był także obroniony karny przez Valdésa czy czerwona kartka dla Abrahama.
Czytaj więcej-
- oper21 9 kwietnia 2012, 01:21 · Dyskusja
0
Cochis wiem o czym pisze i na jakj temat jest dyskusja, umiem czytac ze zrozumieniem, wiec nie pisz glupot. Pamietaj, Borussia dopiero zaczyna nabierac doswiadczenia w grze w Europie. Nie pisz ze jest lepsza od Bayernu tylko dlatego, ze ma obecnie wiecej punktow od Bayernu w tabeli po ostatniej kolejce.
-
- Kawus27 9 kwietnia 2012, 01:19 · Dyskusja
0
Sawik_10
Idź już spać, ochłoń po ciężkim dniu, bo zaczynasz się gubić, prawiąc raz po raz jakieś nowe stwierdzenia i tezy, które są naprawdę idiotyczne. Mądry człowiek tu napisał, że mistrzostwo zdobywa się w meczach z ogórkami. Podpisuję się pod tym obiema rękami.
"W LM drużyny tak na prawdę udowadniają czy zasłużyły na awans do niej."
Pozwolę sobie to przemilczeć.
-
- Barçaparasiempre 9 kwietnia 2012, 01:19 · Dyskusja
0
Aa to przpraszam koleŻANKO:D No a jak, wyobrażasz sobie jak mogło by smakować takie zwycięstwo w lidze? ( W obliczu straty wynoszącej 10 punktów jeszcze w marcu) Coś niesamowitego! oby tak było!
-
- Cochise 9 kwietnia 2012, 01:17 · Dyskusja
0
Zarejestrujcie się na stronie BvB lub Bayeroków i tam sobie polemizujcie. Na litość boską to jest strona Barcy - a nie o lidze niemieckiej.
A Karanka przechodzi samego siebie. JM zrobił wodę z mózgu tym ludziom. Już nawet fani Realu czują smród - bo oddali honor w zamian za obietnice tytułów. A mogą nie mieć ani jednego, ani drugiego.
-
- Sangria 9 kwietnia 2012, 01:13 · Dyskusja
0
Barcaparasiempre
No właśnie nie dałam , nie dałAm . Nie ma sprawy mój błąd przecież. :)
Masz rację pod wpływem twojej wypowiedzi zaświtała mi mysl, ze jak Barca wygra ligę to cholera juz sie postaram żeby znajomi się z Sangria zapoznali na moj koszt nawet.. to jest to .
-
- Cochis 9 kwietnia 2012, 01:12 · Dyskusja
0
Sawik 10
No czy ja chwalę Borussię za mecze w Lidze Mistrzów ? Nie uciekaj się do rzekomo trafnych argumentów. Borussia jest zasadniczo młodym zespołem, który nie gra ze sobą tyle co Bayern, z czasem mam nadzieje stworzą kolektyw na miarę Europejskiej piłki.

Sortowanie