Bramki: Saragossa - Barca
7 kwietnia 2012, 19:36
- Przejdź do artykułuCenne trzy punkty na Romareda!
FC Barcelona pokonała na La Romareda Real Saragossa 1:4 po dwóch golach Messiego i trafieniach Puyola oraz Pedro. Zwycięstwo Barçy było w pełni zasłużone, a kibice byli świadkami bardzo emocjonującego widowiska, bo oprócz bramek był także obroniony karny przez Valdésa czy czerwona kartka dla Abrahama.
Czytaj więcej-
- Sawik_10 9 kwietnia 2012, 02:06 · Dyskusja
0
Cochise
Jak napisał kiedyś mądry fan Arsenalu do kibiców Tottenhamu, jak Spurs byli przed The Gunners, jesteście przed nami tylko dlatego, że u nas wielu piłkarzy ma kontuzje a u was żaden, przyszło bezpośrednie spotkanie kiedy wszyscy mogli zagrać Arsenal wygrał 5:2, ciężko mi się ogląda zespoły, które przegrywają swoje mecze przez przypadki losowe.
-
- Cochise 9 kwietnia 2012, 02:00 · Dyskusja
0
Sawik_10
Porównanie drużyn walczących o tytuł i liczących każdy punkt, a zespołów, które już skończyły sezon jest bez sensu, ponieważ przyjmuje się zupełnie inne kryterium. W tym drugim przypadku jedyne w jaki sposób możesz je odróżnić to styl, w tym pierwszym kto jest matematycznie lepszy, więc Twoja dygresja jest nietrafna.
-
- Sawik_10 9 kwietnia 2012, 01:57 · Dyskusja
0
To my byliśmy nominowali do drużyny roku po potrójnej koronie, Inter Mediolan mimo, że to powtórzył nie był nominowany, my dajemy ludziom nie tylko puchary, ale także z radość piłki, która ze zwykłej kopaniny napompowanym balonem owiniętym szmatką stałą się sztuką i to jest piękne.
-
- Markus32 9 kwietnia 2012, 01:56 · Dyskusja
0
Konkludując strata do Realu coraz mniejsza, szczerze nie liczyłem dzisiaj na Valencie, spodziewałem się straty punktów przez Real w meczach wyjazdowych, więc tym bardziej jestem pozytywnie zaskoczony. Terminarz napięty a presja ciążąca na Realu jeszcze większa, miejmy nadzieję że Guardioli uda się powtórzyć wyczyn Cruyffa i wygrać ligę 4 razy z rzędu
-
- Cochise 9 kwietnia 2012, 01:52 · Dyskusja
0
Każdy mecz zależy od dyspozycji w danym dniu. Oczywiście są mecze na które konkretne drużyny i kibice mobilizują się jak na żadne inne (vide GD). Liga polega na zbiorczym określeniu kto częściej był w lepszej formie w poszczególnych spotkaniach. Nie rozumiem skomlenia, że ktoś na coś nie zasługuje. A co punkty biorą się z kosmosu? Zbiera się je twardą walką. I to czy ktoś wygra z ogórkiem czy supermocarzem w ostatecznym rozrachunku nie ma znaczenia. Punkty to punkty. Tak określony jest system o decydowaniu kto jest mistrzem. A to czy ktoś gra cudownie, a nie nie jest skuteczny to niech się zastanowi czy warto. Historia pamięta o tytułach. Jeżeli ktoś uważa inaczej to niech się przerzuci na łyżwiarstwo figurowe - tam punktowany jest styl.

Sortowanie