Bramki: Saragossa - Barca
7 kwietnia 2012, 19:36
- Przejdź do artykułuCenne trzy punkty na Romareda!
FC Barcelona pokonała na La Romareda Real Saragossa 1:4 po dwóch golach Messiego i trafieniach Puyola oraz Pedro. Zwycięstwo Barçy było w pełni zasłużone, a kibice byli świadkami bardzo emocjonującego widowiska, bo oprócz bramek był także obroniony karny przez Valdésa czy czerwona kartka dla Abrahama.
Czytaj więcej-
- 9 kwietnia 2012, 09:43 · Dyskusja
0
juliancarax
1. Od 2007 mogło się coś w przepisach zmienić, wielu na tym forum twierdziło, że liczą się bramki.
2. Pytanie nie jest niczym złym (qui rogat, non errat), chamskie odpowiedzi owszem.
3. Tak, kibicuję od półrocza, mniej więcej od połowy roku, 1985.
4. Przestrzegając regulaminu tego forum nie napiszę wniosków, jakie nasuwają się po przeczytaniu twoich wypowiedzi.
-
- juliancarax 9 kwietnia 2012, 09:41 · Dyskusja
0
Michall99
przecież to szkoła aktorska im. Adama Grzymały-Siedleckiego w Bydgoszczy ukończona oczywiście przez ów "dżentelmena" i pepego (co widać za załączonych linkach) z Wyróżnieniem się chopaki starały :)
-
- kamilo0066 9 kwietnia 2012, 09:37 · Dyskusja
0
Barcelona ajax młodziki leci na eurosporcie na żywo! Teraz się zaczęło. O 9:30.
-
- juliancarax 9 kwietnia 2012, 09:34 · Dyskusja
0
panie pepe....
Nieraz ludzka głupota potrafi bawić
Nieraz ludzka głupota potrafi zabić
Tam gdzie bawi dostrzeżesz uśmiechnięte twarze
Tam gdzie zabija lica zwrócone na ołtarze ;)
-
- ChampionLW 9 kwietnia 2012, 09:25 · Dyskusja
0
No to co, w Barcelonie coraz cieplej ! A tak nas wyśmiewali, przychodzi lepszy rywal i już nie umieją wygrać :). My ciągle mierzymy się z Bayernem, United, Chelsea. A oni z Lyonem odpadali .. Liczyć jeszcze na jakieś ich potknięcie, potem wszystko będzie w nogach graczy Barcy. Pozdrawiam, miłego poniedziałku, bo mój z pewnością tak się zaczyna :)!.
-
- abelardo1983 9 kwietnia 2012, 09:19 · Dyskusja
0
NAJLEPSZY BYL WCZORAJ PEPE KOPNAL ARBELOE HEHEHEHEHE myslac z\e to piatti nie wspomne o di mariji i cr7 zalosne najwazniejsze ze juz tylko 4 pkt pamietajmy ze mamy ciezkich rywali wiec o majstra bedzie ciezko bardzo ciezko ale moze sie uda najwazniejsze to wygrac bezposrednie starcie VISCA EL BARCA !!!!!1
-
-
Konto usunięteMichall99
Za to masz "+"
Hahah mnie też to rozwala ;D
-
-
Konto usunięteTo panowie ... Chyba liga nasza :D Z Realem mamy mecz na Camp Nou , to były by 3 pkt... Real się gdzieś potknie i po mistrzostwie ;D
A tak wgl Real 0 ;0Valencia ;P
Mokrego poniedzialku! ;D
-
- juliancarax 9 kwietnia 2012, 09:04 · Dyskusja
0
-
- goldmetaxa 9 kwietnia 2012, 09:00 · Dyskusja
0
oglądając ten mecz zauważyłem jedno ,że dziś CR7 swoimi umiejętnościami zawstydził samego Jackie Chana,tyle tych upadków biedak zorganizował w polu karnym że nawet w pale się nie mieści,a sędzia?
sędzia co? jakiś bezczelny facet,jakiś ślepy bez sumienia i skrupułów nic nie dyktował dziś dla Mou
zauważyłem że prawie wszyscy dochodzili do linii i się rzucali,naprawdę to wyglądało komicznie,CR7 kilka razy,OZIL,BENZEMA,HIGUAIN(od razu się położył na początku przy wykonaniu rzutu rożnego)
sędzia naprawdę dobrze wykonał swoją pracę,nie jedn by już nabrał i dyktował kilka karnych nawet ,bo oni te pienie upadki z rodem Jackie Chan organizowały na pełnym biegu i ciężko nieraz widzieć detale.
właśnie w tej chwili Karanka płacze i wmawia biednych kibiców z Madrytu,że mecz zremisowały przez błędy sędziego,czysta szkoła Guru Mou,sam kazał tak grać swoim piłkarzom ,a jak nic nie wyszło no to sędzia wypaczył wynik,pamiętajcie a za kilka dni jak ktoś przyaktorzy na przykład z Barcy podobny sposób to pierwszy stanie do krytyki i ogłaszania tej złej nowiny zapominając ,że dziś u nich prawie cały zespół wykonał kaskaderskie upadki.
myślę ,że Mou musi koniecznie wprowadzić zmiany w regulaminie klubu,ma takie możliwości na dzień dzisiejszy,na przykład nowy punkt
- od dziś 200 lat do przodu wszystkie mecze zremisowane lub przegrane przez Real Madryt będą z winy sędziów
-
- Danio66 9 kwietnia 2012, 09:00 · Dyskusja
0
http://demotywatory.pl/3762428/Pilka-nozna
Też jest dobre :)
-
- juliancarax 9 kwietnia 2012, 08:56 · Dyskusja
0
Symulka wczorajsza pepego była tak Perfekcyjna ,że bije na głowę Każdego :)
gdyby był Polskim aktorem to pan Robert Więckiewicz miałby nie lada faworyta no no fiu fiu Cały Piłkarski Świat jest pod nie lada wrażeniem :)
-
- Danio66 9 kwietnia 2012, 08:55 · Dyskusja
0
http://demotywatory.pl/3761859/JAK-TO-LANY-PONIEDZIALEK
hehe :D

Sortowanie