Bramki: Saragossa - Barca
7 kwietnia 2012, 19:36
- Przejdź do artykułuCenne trzy punkty na Romareda!
FC Barcelona pokonała na La Romareda Real Saragossa 1:4 po dwóch golach Messiego i trafieniach Puyola oraz Pedro. Zwycięstwo Barçy było w pełni zasłużone, a kibice byli świadkami bardzo emocjonującego widowiska, bo oprócz bramek był także obroniony karny przez Valdésa czy czerwona kartka dla Abrahama.
Czytaj więcej-
- Nejdro 9 kwietnia 2012, 11:05 · Dyskusja
0
Mazi,
Valencia i Malaga też grały na SB, więc to nie jest taka twierdza jak Camp Nou, Atletico i Athletic myślę dadzą radę wyrwać przynajmniej po 2 pkt. Po stronie Barcelony martwie się o wyjazd z Levante, dom z Realem, wyjazd z Vallecano i wyjazd z Betisem.
-
- Mazi 9 kwietnia 2012, 10:56 · Dyskusja
0
Mamy 4 pkt straty. To i tak jak na ten moment bardzo dużo. Mamy lepszy terminarz? Nie wiem, w którym miejscu. Real do końca sezonu ma:
- wyjazd Atletico Madryt (7 miejsce)
- dom Sporting Gijon (20.)
- bezpośredni mecz z FCB
- dom Sevilla (8.)
- wyjazd Athletic Bilbao (11.)
- wyjazd Granada (16.)
- dom Mallorca (13.)
Jedyne trudności (poza meczem z nami oczywiście) mogą Real spotkać tylko w meczu z Atletico, Sevilla (choć grają u siebie, więc nie widzę dużych szans Sevilli) i ewentualnie Bilbao (ze względu na występ w Pucharze Króla wyniki w lidze są im można powiedzieć obojętne).
My natomiast:
- dom Getafe (10.)
- wyjazd Levante (5.)
- bezpośredni mecz z Realem
- wyjazd Vallecano (12.)
- dom Malaga (4.)
- dom Espanyol (9.)
- wyjazd Betis (15.)
Gramy na wyjeździe z 5 drużyną w tabeli, u siebie z 4. Gdzie ten lepszy terminarz?
Pamiętajcie, że nadal jesteśmy uzależnieni od Realu.
-
- Majcher 9 kwietnia 2012, 10:47
0
-
- juliancarax 9 kwietnia 2012, 10:45
0
-
- Zujakovsky 9 kwietnia 2012, 10:44 · Dyskusja
0
Ja powiem tak, szansa jest, wczoraj real miał mecz z Velencią czują go w nogach w środe grają derby z Atletico i mam nadzieje że Atletico ugra remis, wtedy będą dwa punkty straty, patrząc teraz na Barce, nie ma innej możliwości jak tylko wygrywać wszystkie mecze ligowe inaczej liga nie będzie nasza, aczkolwiek rywali mamy słabszych teraz niż Real. Wierzę daje nam 55% szans.
-
- ~Messi10 9 kwietnia 2012, 10:43 · Dyskusja
0
SergioRamos
Zgadzam się, ale lepiej mieć 4 pkt straty niż 10 pkt straty.
A do kibiców Barcy
Trochę pokory. Pamiętacie sezon 2009/2010? Mamy 4 pkt przewagi nad Madrytem i w perspektywie mecz na Santiago. Wszyscy w obozie Realu mówili, że mamy 1 pkt przewagi, bo gramy jeszcze u nich. Jak się skończyło, wszyscy wiemy(6:2 i 7 pkt przewagi dla zapominalskich). Aby wygrać ligę zwycięstwo z Realem na Camp Nou jest konieczne, ale z pewnością nie będzie łatwe, więc ja bym nie dopisywał sobie tak śmiało 3 pkt za tamten mecz. Mistrzostwo robi się coraz realniejsze, ale to wciąż ciężkie zadanie, mecze z Realem zawsze są trudne. Trochę pokory.

Sortowanie