Bramki: Saragossa - Barca
7 kwietnia 2012, 19:36
- Przejdź do artykułuCenne trzy punkty na Romareda!
FC Barcelona pokonała na La Romareda Real Saragossa 1:4 po dwóch golach Messiego i trafieniach Puyola oraz Pedro. Zwycięstwo Barçy było w pełni zasłużone, a kibice byli świadkami bardzo emocjonującego widowiska, bo oprócz bramek był także obroniony karny przez Valdésa czy czerwona kartka dla Abrahama.
Czytaj więcej-
- KUMAVEB04. 9 kwietnia 2012, 01:29 · Dyskusja
0
Czy wy to widzicie ile już jest tutaj komentarzy ?! Widocznie Barca wpływa nie tylko na kibiców Barcy ; )
-
- mikolaj20 9 kwietnia 2012, 01:28 · Dyskusja
0
Nie do Ciebie a na temat Twoich wypowiedzi, nie chce mi się dyskutować nawet jak czytam takie bzdury jak ta -> "Z ogórami to można wygrać ligę polską, dla Realu największym wstydem byłoby wygranie Ligi bez wygrania Gran Derby! " i ja kończę w tym momencie dyskusję z Tobą.
-
- Cochis 9 kwietnia 2012, 01:28 · Dyskusja
0
Sawik 10 A dlaczego Barcelona jest lepsza drużyną od Realu. Podam jeden argument, bo wygrywają w bezpośrednich meczach. Nie uważam, że Borussia na aktualny czas, jest lepsza , czy też górują formą nad Bayernem , ale w bezpośrednich spotkaniach -wygrywała. Zresztą środowy mecz to zweryfikuję.
-
- Cochis 9 kwietnia 2012, 01:21 · Dyskusja
0
Sawik 10
Nie Ty niereformowalny człowieczku, chcę Ci dać do zrozumienia, że nie zawsze trzeba grać pięknie , by odnosić zwycięstwa, czasem trzeba uciekać się do wszelakich sposób , związanych chociażby z boiskowym cwaniactwem. Nie próbuj mi wmawiać czegoś, czego nie powiedziałem.

Sortowanie