Bramki: Saragossa - Barca
7 kwietnia 2012, 19:36
- Przejdź do artykułuCenne trzy punkty na Romareda!
FC Barcelona pokonała na La Romareda Real Saragossa 1:4 po dwóch golach Messiego i trafieniach Puyola oraz Pedro. Zwycięstwo Barçy było w pełni zasłużone, a kibice byli świadkami bardzo emocjonującego widowiska, bo oprócz bramek był także obroniony karny przez Valdésa czy czerwona kartka dla Abrahama.
Czytaj więcej-
- RHCP 9 kwietnia 2012, 00:36 · Dyskusja
0
grzechol55
pisza ze ozil do odstrzalu i to widac nie tylko w tym komentarzu ale i i innych tez, a jeszcze pamietam jak rok temu administratorzy tej strony prowadzili takie indywidualne porownania przed gran derbi wygranym przez barce manita i kibice realu stawiali wyzej Ozila nad Inesta i Xabiego nad Xavim
-
- Cochis 9 kwietnia 2012, 00:31 · Dyskusja
0
Kibice Realu to hipokryci! Jak Real wygrywał chwalili ich aż zanadto , "Najlepsza drużyna Świata" i wiele innych przydomków im przypisywano. A , gdy piłkarze Realu zagrają słabszy mecz, są niemiłosiernie krytykowani, żałosne działanie ich "altruistycznych kibiców" . Przecież to tylko ludzie, tak samo jak piłkarze Barcelony, nie wygrają każdego meczu.
-
- Barçaparasiempre 9 kwietnia 2012, 00:31 · Dyskusja
0
A jeszcze niedawno z ust między innymi Żewłakowa padały kawały w stylu że warto jechać na narty do Barcelony bo jest tam temperatura -10. Chciałbym zobaczyć teraz ich miny!:D
-
- grzechol55 9 kwietnia 2012, 00:31 · Dyskusja
0
RHCP
Dobrze tam napisali , nie zgodziłbym sie tylko z opinią o DiMarii - bardzo dobry zawodnik , jak dla mnie to jest on tak samo ważny dla zespołu jak CR7 .
-
- s2h3k 9 kwietnia 2012, 00:30 · Dyskusja
0
jak dla mnie świetnie zagrał Alba. Miło się patrzyło na to jak pracuje na boisku defensywnie i ofensywnie. Troszkę jakbym naszego Alvesa widział. :) Ogółem mecz był bardzo ciekawy. Szkoda niewykorzystanych okazji Valencii, ale mimo to zagrali bardzo dobry mecz. Pod koniec wycofali się moim zdaniem trochę wręcz za bardzo. Jeśli o Real idzie, to zabrakło im szczęścia (warto dodać, że za zwyczaj tego szczęścia mieli zbyt wiele). Doby mecz Ozila, dobre wejście Kaki i Di Marii. Sędzia raczej pozytywnie, bez większych błędów. Trudny mecz Realu, miejmy nadzieję, że jeden z pierwszych, bo Madryt jeszcze do arcytrudnych meczów przyzwyczajony nie jest. :)
-
- Barçaparasiempre 9 kwietnia 2012, 00:30 · Dyskusja
0
Julian- Licze właśnie najbardziej na kolumbijczyka. Jest w gazie trzeba przyznać. I tak jak piszesz, obrona musi zagrać kapitalny mecz, a bramkarz mecz życia. Uważam, że Atletico powinno zrobić obronę Częstochowy, Real gra bardo przeciętnie w ataku pozycyjnym i to może być kluczem do sukcesu Rojiblancos. Oby się nie sprawdziło to co napisałem w poprzednim komentarzu skierowanym do Ciebie. Believe!
-
- Markus32 9 kwietnia 2012, 00:29 · Dyskusja
0
Dzisiejszy remis Valencii cieszy bardzo, bo strata tak dużej ilości punktów przez Real na pewno nie wpływa dobrze na atmosferę w szatni. Do końca 7 kolek a presja ciążąca na królewskich się zwiększa bo jak można odnieść się do roztwonienia 10 punktowej przewagi w tak krótkim okresie czasu. 4 punkty straty wciąż dużo ale szansa na obronę tytułu staje się coraz bardziej realna.
-
- Villeman 9 kwietnia 2012, 00:29 · Dyskusja
0
Śmieszny komentarz z RM.pl :D
"2012.04.09, godz. 00:05, buczek93
Z taką grą to my się za rok bronimy przed spadkiem. Ronaldo anty-mecz miesiąca, jeśli nie sezonu. Özil szukał chyba rodziny na trybunach, bo kopał piłke wszędzie, tylko nie w kierunku bramki rywali. Di María zagrał taką srakę, że Jezus Maryja. Higuaín to chyba ani razu przy piłce nie był. A skoro 4 piłkarzy na raz z ofensywy kaszani i gra gorzej niż pan Mietek spod monopola, to próżno szukać mistrzostwa. Żenada... Na Atlético bym proponował Mourinho trenowanie tylko i wyłącznie tych zasranych strzałów przez 3 dni i wpajanie do głowy metod ROZGRYWANIA piłki a nie kopania jej na afere.
PS. Ronaldo, cham sie dalej z wolnymi i traktuj mecz jak trening. Na pewno cała drużyna na tym skorzysta -,-"
-
- RHCP 9 kwietnia 2012, 00:28 · Dyskusja
0
realmadrid.pl
Higuaín jest dobry ale to nie jest napastnik na miare realu..
Alonso najlepsze lata ma juz chyba za soba..
Di maria w dłuzszym odstepie czasu okaze sie za słaby na real..
Pepe.. jak dla mnie do wy*ebania dla przykladu..
Khedira.. za slaby na real..
Özil.. szału nie ma..
Kaká.. to co najlepsze mial zostawil na murawie san siro..
Ten real ciagnie bo Cristiano go ciagnie.. bron boze mu sie cos stanie i pozamiatane..
najlepiej wymienic cala 11 i kupic Rasiaka
-
- masa11 9 kwietnia 2012, 00:27 · Dyskusja
0
tak ale nie zachowujmy się jak dzieci realu. Oni zawsze są pewni siebie. Kibice Barcy są raczej pokorni szanują każdego rywala przynajmniej ja. Każdy mecz jest trudny. Getafe z Barcą wygrało oddając jeden strzał i to był gol a Barca miała pare słupków i mecz przegrany także spokojnie!

Sortowanie