Bramki: Saragossa - Barca
7 kwietnia 2012, 19:36
- Przejdź do artykułuCenne trzy punkty na Romareda!
FC Barcelona pokonała na La Romareda Real Saragossa 1:4 po dwóch golach Messiego i trafieniach Puyola oraz Pedro. Zwycięstwo Barçy było w pełni zasłużone, a kibice byli świadkami bardzo emocjonującego widowiska, bo oprócz bramek był także obroniony karny przez Valdésa czy czerwona kartka dla Abrahama.
Czytaj więcej-
-
Konto usunięteJednak te kwiaty przebijające się przez murawę Saragossy zwiastowały topnienie lodów - czytaj topnienie przewagi realu w tabeli
-
- Cochise 8 kwietnia 2012, 23:49 · Dyskusja
0
Jest fantastycznie. Cieszę się, mam wspaniały humor, rozpiera mnie energia etc. Jednak - pokory !!! Ludzie - nic nie jest przesądzone. Wiecie dlaczego Real gubi punkty? Bo myślał, że już zdobyli tytuł. Jeśli zachowamy się tak jak oni - to nie zdobędziemy mistrzostwa. Musimy się koncentrować na naszych meczach i wierzyć, wierzyć, wierzyć. Ale te wszystkie akcje śmiejmy się z Realu na kwejku i tym podobne - jesteście żałośni. Oby przez Was nas ta pycha nie zgubiła.
P.S. Cochis -> Hmm masz bardzo podobny nick do mojego ;>
-
- Ledsbourne 8 kwietnia 2012, 23:49 · Dyskusja
0
@Gruszkowy:
O ile nie przegramy na CN gorzej niż 1:3 z Realem i będziemy mieli tyle samo punktów na koniec, to Real sobie może strzelać po 10 goli na mecz bo i tak nie liczy się stosunek bramek tylko wynik bezpośrednich spotkań ;)
-
- RadKe12 8 kwietnia 2012, 23:49 · Dyskusja
0
kochamUnited,
Po czesci masz racje, jednak nie uogolniaj, bardzo Cie prosze. ;)
Zawsze mozna znalezc w kikla stron podobne rzeczy. Ilu to znajomych na FB udostepnia 'besta' gdzie jest serce Barcelony, Realu, United, a raptem kibicuja pierwszy/2gi sezon. Pytajac kolege, ktory twierdzi, ze jest kibicem Realu, kiedy Krolewscy zdobyli LM, rozglegla sie gleboka cisza. Napomne rowniez, ze tenze kolega wczesniej kibicowal United, no ale przegrali 2razy final CL, to juz nie kibicuje. Sezonowcow/dzieciakow/trolli/psychopatow/napinaczy/hejterow nigdy nie brakuje. Lecz wchodzac na strone kibicow Barcy i wyzywajac wszystkich od np. 'dzieciarni', to jak dac luk choremu na parkinsona, a sobie polozyc jablko na glowe.
-
- victor_valdes 8 kwietnia 2012, 23:48 · Dyskusja
0
GruszkowyPl
Nie kalkulujmy. Poza tym liczą sie bezposrednie starcia, a nie bilans bramkowy.
-
- kochamUnited 8 kwietnia 2012, 23:48 · Dyskusja
0
Cochis a czy ja kolego zaprzeczylam że ich zjechali? nie. no właśnie. spójrz jak grają w lidze, apotem pieprz łupoty
-
- miron1290 8 kwietnia 2012, 23:48 · Dyskusja
0
Po tym meczu Real będzie miał niezłe ciśnienie, wcześniej grali spokojnie mając większą przewagę nad Barceloną, teraz jednak grając w LM i PD mogą mieć niezłe problemy z dobrymi rezultatami. Teraz trzeba liczyć na doby mecz Atletico i oczywiście skuteczną grę naszego zespołu.
-
- Barçaparasiempre 8 kwietnia 2012, 23:47 · Dyskusja
0
Dokładnie damiano!! Zemsta za porażke na ich terenie!!!
-
- GruszkowysPL 8 kwietnia 2012, 23:47 · Dyskusja
0
Real zremisował ! teraz Barca ma tylko 4 punkty straty. Jeśli Real zremisuje w przyszłej kolejce z Atletico a my strzelimy 5 bramek (żeby mieć lepszy bilans w przypadku tej samej liczy punktów na koniec sezonu) a potem wygramy Gran Derbi to mistrzostwo jest nasze !
-
- Cochis 8 kwietnia 2012, 23:47 · Dyskusja
0
kochamunited!!!!! nie rozśmieszaj mnie!!! bo padłem ze śmiechu! LE odpuścili, no człowieku nie mogę!!!! HAHAHAHAHAHAHAHHAHA!!!! brechtam ludzie, słyszycie to ?!! Manchaster United został upokorzony przez Hiszpańskie Atletic Bilbao!! Nie istniał jak w finałach Champions League z Barceloną!!!
-
- damianoo84 8 kwietnia 2012, 23:46 · Dyskusja
0
ale nie zapominajmy o naszych grajkach że nie mamy napastników oprócz Messiego ... przecież Alexis i Pedro nic a nic nie grają ... to jest smutne .. ale może Iniesta będzie tym ASem w rękawie ... liczę jednak że teraz wszyscy zaczną grać !!! ... REWANŻ NA GETAFE !!!!!!!!

Sortowanie