Bramki: Saragossa - Barca
7 kwietnia 2012, 19:36
- Przejdź do artykułuCenne trzy punkty na Romareda!
FC Barcelona pokonała na La Romareda Real Saragossa 1:4 po dwóch golach Messiego i trafieniach Puyola oraz Pedro. Zwycięstwo Barçy było w pełni zasłużone, a kibice byli świadkami bardzo emocjonującego widowiska, bo oprócz bramek był także obroniony karny przez Valdésa czy czerwona kartka dla Abrahama.
Czytaj więcej-
- noia 8 kwietnia 2012, 23:37 · Dyskusja
0
Haha, cuatro puntitos, CUATRO! Jeszcze jeden punkt i znowu wszystko będzie zależało od Barcy, nie zmarnować tego! Po meczu Valencii aż mi głupio, ze zwątpiłam w Emerego, miał chłop dobre przeczucie. Cuda się działy w polu karnym Che, koleś na bramie świetne zawody, a sam Real tez miał strasznego pecha, no ale czyj pech, hehe :) Szkoda tylko, ze Di Maria świetny piłkarz, a taki nurek, bo taki Pepe to już dawno spisany na straty... 4 punkty!
-
- Barcelona<3 8 kwietnia 2012, 23:37 · Dyskusja
0
HAHAHA ale Pepe przebil dzis wszystko, miotalo nim jak szatan;/
to sa prawdziwi aktorzy
-
- kochamUnited 8 kwietnia 2012, 23:37 · Dyskusja
0
nie ma co porównywać pepe i balotellego - chociaż podobieństwo jest bo obaj to idioci i są nie obliczali, tyle, że balotelli jakiś talent posiada. dzisiaj mało Songowi nogi w pół nie złamał.
-
- Xavi6FCB 8 kwietnia 2012, 23:37 · Dyskusja
0
Panowie przypomnijcie sobie jak jeszcze nie dawno kibice Realu rozmarzali o szpalerze na Camp Nou. Dobrze że Valencia wybiła im to z głowy :D Teraz trzeba wygrać wszystkie mecze, rozgromić Real w Grand Derbi i liczyć na jeszcze jedno potknięcie klubu z Madrytu. VAMOS!! Visca el Barca! Visca Catalunya! Czeka nas ciekawa końcówka sezonu.
-
- ja8215 8 kwietnia 2012, 23:37 · Dyskusja
0
http://kwejk.pl/obrazek/1081892/barca.html -> Na swoje a zwłaszcza kibiców Realu tablice wklejać xD
-
- forcabarca 8 kwietnia 2012, 23:36 · Dyskusja
0
najlepsze święta od... nie pamiętam:)
-
-
Konto usunięteZ niecierpliwością czekam na konferencję, która jak przewiduję się nie odbędzie bo mou będzie obrażony na cały świat :D
-
- Cochis 8 kwietnia 2012, 23:36 · Dyskusja
0
Irytujące są wypowiedzi, że zostanie tylko 1 pkt!!! Kurwa Barcelona jeszcze nie wygrała z Realem, więc nie bądźmy jak ich kibice, którzy wszędzie wypisują głupoty. Poczekajmy na spotkanie i wtedy niech Barcelona pokaże, kto jest mistrzem. A co się wydarzy, nie wiemy.
-
- katallonczyk16 8 kwietnia 2012, 23:35 · Dyskusja
0
Real ma wyjazdy do bilbao, Camp Nou i derby z madrytem! To Barca jest faworytem do mistrzostwa teraz.
a Guardiola nie wierzyl, denerwuje mnie juz
-
- ulik10 8 kwietnia 2012, 23:35 · Dyskusja
0
http://kwejk.pl/obrazek/1081915/messi,ronaldo.html
hehe, już dawno chciałem takie coś zrobić ;D

Sortowanie