Bramki: Saragossa - Barca
7 kwietnia 2012, 19:36
- Przejdź do artykułuCenne trzy punkty na Romareda!
FC Barcelona pokonała na La Romareda Real Saragossa 1:4 po dwóch golach Messiego i trafieniach Puyola oraz Pedro. Zwycięstwo Barçy było w pełni zasłużone, a kibice byli świadkami bardzo emocjonującego widowiska, bo oprócz bramek był także obroniony karny przez Valdésa czy czerwona kartka dla Abrahama.
Czytaj więcej-
- Barca i nie zmienia sie nic 8 kwietnia 2012, 23:30 · Dyskusja
0
4pkt straty brawo valencia
bardzo licze ze real straci pkt atletico
-
- grzechol55 8 kwietnia 2012, 23:29 · Dyskusja
0
Teraz trzeba wygrać z Getafe , i liczyć na Atletico w derbach !
-
- ja8215 8 kwietnia 2012, 23:29 · Dyskusja
0
http://kwejk.pl/obrazek/1081892/barca.html Wklejać to na fejsa ! Tamto złe :P
-
- szymaswojciech 8 kwietnia 2012, 23:28 · Dyskusja
0
2012.04.08, godz. 23:26, Ronni15
Redaktorki cieszcie się mamy wasz 42 mecz z bramką BRAWO!!!
Jutro napiszcie newsika , że mamy rekordzik , ten najbardziej prestiżowy, przegraliśmy mistrzostwo mając 10 pkt przewagi.. z niecierpliwością czekamy na tego newsa...
-
- malutkiFCB 8 kwietnia 2012, 23:27 · Dyskusja
0
tylko 4 punkty terz czas ba bilbao
-
- Ledsbourne 8 kwietnia 2012, 23:27 · Dyskusja
0
No to jeszcze jedna jakakolwiek wtopa + wygrana Barcy w GD i mamy pięknego tutoriala pt. "Jak roztrwonić 10 punktów przewagi" :)
-
- zyo villa<3 8 kwietnia 2012, 23:27 · Dyskusja
0
Nie mogę w to uwierzyć, tylko 4 punkty. Remontada es possible!
Dziękuje Valencio za prezent świąteczny, lepszego nie mogliśmy sobie wymarzyć;)
-
-
Konto usunięteZ Madrytu nadciąga front atmosferyczny w Barcelonie ocieplenie już tylko 4 st. za dwa tygodnie wszystko powinno wrócić do normy jak w ostatnich latach. Co więcej już we wtorek podczas Derbów Madrytu zapowiadane są burze więc czekamy z niecierpliwością na poprawę pogody :) a w Valencii lato...

Sortowanie