FC Barcelona B - CD Tenerife 2:0
-
-
Konto usunięteA o dzisiejszym El Clasico, ani słowa ;c
-
- Mateusz Syska 9 lutego 2014, 21:53 · Dyskusja
0
Brawo Barca B.
-
- patryk2000 9 lutego 2014, 21:10 · Dyskusja
0
denis ostatnio się rozstrzelał
-
- LioNey99 9 lutego 2014, 20:53 · Dyskusja
0
Fajna by była trójka w pomocy : Denis Suarez ,Rafinha i Halilović. Roberto to jednak trochę chyba za nimi ale mieć tylu młodych pomocników to skarb. Co do Halilovicia to jeszcze nie ale bardzo chcę by do nas dołączył. Gratulację za wygraną do Barcy B ,tak trzymać !!!
-
- pilkarzfcb10 9 lutego 2014, 19:52 · Dyskusja
0
No, no nasza cantera się rozpędza. :D
-
- filipMordacz 9 lutego 2014, 19:35 · Dyskusja
0
Ale Stoch zajebał 105,5 M
-
-
Konto usunięteBardzo dobry mecz Sampera. Widać że się rozwinął od początku tego sezonu. Jest bardziej odważny, poprawiła mu się technika oraz tężyzna fizyczna, nie daje się przepychać rywalowi. Wielki plus, bo nie sądiłem że ktoś sie rozwinie przy takim trenerze jak Eusebio.
-
- Shadow_Man 9 lutego 2014, 19:12 · Dyskusja
0
Who needs Halilović, when we have Denis Suarez?
-
- AlwaysBlaugrana 9 lutego 2014, 19:08 · Dyskusja
0
Denis to był świetny transfer. Za rok według umowy dołącza do pierwszego zespołu. Ciekawy czy zostanie wypożyczony czy tez moze dostanie od razu szanse u Martino? :)


Sortowanie