Mallorca - Barça 2:4
11 listopada 2012, 17:35
- Przejdź do artykułuZa dobrze do przerwy
FC Barcelona wygrała na Majorce, ale ponownie wraca do domu z bagażem kilku bramek. Tym razem straciła dwie, lecz ponieważ strzeliła cztery, odniosła dziesiąte zwycięstwo w jedenastym meczu ligowym w tym sezonie. To najlepszy start w historii całej Primera División.
Czytaj więcej-
- Danio66 12 listopada 2012, 19:04 · Dyskusja
0
Jak ktoś chce bramki z meczu Mallorca - Barca, to tu są wszystkie spakowane w całość po polsku :)
http://allgoals.pl/f347/11-kolejka-liga-bbva-2012-13-a-140385/
-
- Janek10FCB 12 listopada 2012, 18:59 · Dyskusja
0
Marika nie no co ty ! ?
-
- 12 listopada 2012, 18:18 · Dyskusja
0
N2O
Dla ciebie nawet avatar z psem Huckleberry byłby prowokoacją i powiązał byś to z Realem i Mou.
-
- misiaty7 12 listopada 2012, 18:14 · Dyskusja
0
Juliancrarax
Musisz chyba zmienic dilera bo sam nie wiesz co piszesz albo nie ogladasz spotkan, czemu nie widzialem takiego komentarza chociazby pod spotkaniem z Celticiem czy Alaves? 7 to chyba nie jest fatalna ocena jak na ostatnie poczynania naszych pilkarzy... psucie 100 procentowych sytuacji mozemy nazwac jak zawodnik dostanie podanie gdzie nalezy tylko dolozyc noge. Mozesz kibicowac sobie nawet 60 lat a o pilce i tak nie masz pojecia ;)
-
- juliancarax 12 listopada 2012, 17:39 · Dyskusja
0
misiaczku
na razie to był pierwszy wcześniej było przeciętnie nic poza tym i słabo bądź fatalnie oceny tez to pokazują i psucie 100 procentowych okazji i symulowanie
-
- juliancarax 12 listopada 2012, 17:21 · Dyskusja
0
Sanchez mi się bardzo podobał z Mallorca przepiękna asysta i kapitalna gra i takiego chciałbym oglądać szkoda że niestety wyjątki nie rządzą regułą ale za ten mecz i bardzo dobrą zmianę tylko go chwalić
-
- misiaty7 12 listopada 2012, 16:33 · Dyskusja
0
IOMessini
Nie przesadzaj Alexis wczoraj nie dryblowal az tak by powiedziec ze mu trener jednak pozwala na to... Musialbys zobaczyc jak gral w Chile to bys wiedzial ze co 2 czy 3 przyjecie pilki konczy sie rajdem przez duze R. A tutaj taka kiwka by zrobic przewage, jednego ludka minie i od razu pile oddaje. On w Barcelonie nie bedzie grac tak jak kiedys, co nie znaczy ze bedzie grac gorzej, bo moze grac lepiej, tyle ze nie tak samo jak to robil we Wloszech...
-
-
Konto usunięteMadridistaForEver
Ja też nie, dlatego mnie to irytuje.
-
- AREKFANFCB 12 listopada 2012, 15:59 · Dyskusja
0
Najlepszy był wczoraj real i ich sędzia ;F który za priorytet miał dopisać realowi 3 pkt.
-
- TheBlues and Barca 12 listopada 2012, 14:54 · Dyskusja
0
szkoda że niema takiej ilości graczy w obronie bo atak i pomoc mamy tak urodzajną że ustawić skład jest trudno tylko obrona niema takiego pola manewru dobrze że Pique wrócił czekam na Puyola,Adriano i na Abiego ale on jest po ciężkiej chorobie więc jego powrót jest zagadką.

Sortowanie