Mallorca - Barça 2:4
11 listopada 2012, 17:35
- Przejdź do artykułuZa dobrze do przerwy
FC Barcelona wygrała na Majorce, ale ponownie wraca do domu z bagażem kilku bramek. Tym razem straciła dwie, lecz ponieważ strzeliła cztery, odniosła dziesiąte zwycięstwo w jedenastym meczu ligowym w tym sezonie. To najlepszy start w historii całej Primera División.
Czytaj więcej-
- KingLeonidas 12 listopada 2012, 13:26 · Dyskusja
0
duch toma joad
Zakładnicy własnego stylu. To nie jest tak, że nie potrafią zagrać inaczej. Wg mnie trzeba już sugerować stworzenie jakiejś alternatywy. Żeby się nie obudzić za późno i płakać rzewnymi łzami.
-
- malutkiFCB 12 listopada 2012, 13:25 · Dyskusja
0
około 120 goli
-
- KingLeonidas 12 listopada 2012, 13:23 · Dyskusja
0
Hen
121 bramek mieli.
-
- 12 listopada 2012, 13:21 · Dyskusja
0
King
odkąd pamiętam każdy mecz Barcy zawsze był dla mnie świętem. 90 minut podwyższonego ciśnienia, w którym raz po razie kręciłem głową z podziwu i niekrytego zachwytu oglądając szybkość, polot i całkowite rozklepywanie kolejnej obrony rywala. teraz nie ma nawet pozostałości dawnej magii, nuda, sztampa i klepanie wciąż tych samych, nunych jak flaki rozwiązań. jak powiedziałeś, dopóki Barca będzie się bronić wynikami, dopóty narzekania i zmiany się nie pojawią. ja obecnej Barcy nie kupuję. tiki-taka stała się parodią samej siebie, to już tylko sztuka dla sztuki. Barca Guardioli nie zawsze grała tiki-taką, gdy była możliwość kontrowała. Teraz można zapomnieć o kontrze. przeciwnicy Barcy zawsze mają mnóstwo czasu na ustwienie się bo kontry i tak nie uświadczą, smutne lecz prawdziwe. takie mecze jak ten z Celtikiem szybko popadają w zapomnienie, bo nie powodują żadnych poważnych konsekwencji. W poprzednim sezonie byliśmy świadkami meczu-kuriozum Barca-Chelsea. Zastanawia mnie tylko dlaczego nie wyciągnięto z niego żadnej nauki i w dalszym ciągu Barcelona gra tak samo.
-
- KingLeonidas 12 listopada 2012, 13:02 · Dyskusja
0
juliancarax, duch toma joad
Zgodzę się z Wami. Odkąd pamiętam Barcelona zawsze swą grą porywała kibiców. Czy ta z przełomu wieków, czy z Ronaldinho i oczywiście za kadencji Pepa. Nie zawsze szły za tym tytuły i rekordowe osiągnięcia, ale Barcelona miała to coś. Teraz tylko w statystykach klub jest mocny. Póki są zwycięstwa nie ma powodów do narzekań - wyniki bronią trenera. Co się stanie jak tego zabraknie?
Wczoraj z przyjemnością oglądałem grę Tello. Czego brakuje Sanchezowi (dał dobrą zmianę, prezentuje się coraz lepiej, w końcu zaczyna grać jak potrafi), żeby grać tak odważnie jak młody Cristian? Ile razy wychodził do piłek, rzucał niebezpieczne balony do środka? Nie boi się strzelać i robi wielkie zamieszanie nie zawsze oczywiście pozytywne. Brawa dla niego.
-
- 12 listopada 2012, 12:58 · Dyskusja
0
juiancarax
wczoraj podczas meczu ze zdziwieniem zdałem sobie sprawę, że chętniej obejrzałbym jakiś meczyk premier league... to znaczy że albo sie starzeję albo Barca naprawdę gra potwornie nudno. oczywiście jedna możliwość nie wyklucza drugiej :)
-
- juliancarax 12 listopada 2012, 12:42 · Dyskusja
0
duch toma joad,
tutaj pełna zgoda ciężko się to ogląda flaki z olejem dosłownie i niestety to już trwa dłuższy okres wolno mozolnie sennie świetny środek usypiający ;)
-
- 12 listopada 2012, 12:32 · Dyskusja
0
to jest najnudniejsza Barca odkąd pamiętam, a ślędzę jej mecze już ponad dekadę. tak nudno jak teraz nie grała chyba żadna ekipa Barcelony
-
-
Konto usunięteŚwietnie się spisali !!!Oby tak dalej
-
- Progressive 12 listopada 2012, 11:39 · Dyskusja
0
Ahahaha Pepe i wszystko jasne :D
-
- juliancarax 12 listopada 2012, 11:28 · Dyskusja
0
nawet ruskie to widziały ;)
-
- juliancarax 12 listopada 2012, 11:25 · Dyskusja
0
ale pepe aktorstwo na Najwyższym Światowym poziomie no ale wszyscy powszechnie już wiedzą że Najlepszy Teatr jest w Madrycie :)
no a pepe jest mistrzem aktorstwa nie tylko z dziedziny sportów walki i brutalności ale także cynizmu i niesamowitej delikatności ;)
-
- juliancarax 12 listopada 2012, 11:21 · Dyskusja
0
Messiemu zazdroszczę 3 Złotych piłek ;)
a Wielkiej Genialnej Barcelonie tego że jest obecnie Najlepszym Klubem na Świecie o czym dobrze wiecie
-
- kantyman 12 listopada 2012, 10:35 · Dyskusja
0
Eoren
Cos nie zalapales chyba. Pewnie ze lepiej jak by wiecej druzyn bilo sie o 1 miejsce ale podalem ci przyklad angielskiej ligi. Kazdy mowi ze jest lepsza bo jest rowniejsza a gowno prawda bo ManU przez kilka lat zgarnial mistrza oprocz poprzedniego sezonu. Wiec chodzi mi o to ze nie ma co narzekac na lige hiszpanską bo w innych wcale nie jest lepiej

Sortowanie