Mallorca - Barça 2:4
11 listopada 2012, 17:35
- Przejdź do artykułuZa dobrze do przerwy
FC Barcelona wygrała na Majorce, ale ponownie wraca do domu z bagażem kilku bramek. Tym razem straciła dwie, lecz ponieważ strzeliła cztery, odniosła dziesiąte zwycięstwo w jedenastym meczu ligowym w tym sezonie. To najlepszy start w historii całej Primera División.
Czytaj więcej-
- blaugrana7 11 listopada 2012, 23:28 · Dyskusja
0
Caratan
To w takim razie Barcelona z Celtickiem też powinna wygrać. Słupek, poprzeczka.
-
- Luca199491 11 listopada 2012, 23:28 · Dyskusja
0
współczuje realowi murawy, bo to była masakra, ale należało się im to zwyciestwo -NIESTETY
-
- pieknymery 11 listopada 2012, 23:27 · Dyskusja
0
Jakie dzieci białych? Szanować to ja mogę drużynę Liverpool'u ale nie ten kabaret.
-
- buba100111 11 listopada 2012, 23:27 · Dyskusja
0
1800 komentarzy ponad :D szkoda że nie dobiliśmy do 2000 ale i tak niezły wynik :D
-
-
Konto usuniętepieknymery- nie kompromituj się. Może nie zauważyłeś, ale Real strzelił dwa prawidłowe gole, nie dostał niczego w prezencie.
-
- klaudia140 11 listopada 2012, 23:26 · Dyskusja
0
Peniu, a już myślałam, że źle usłyszałam :D hahaha, co za komentator :D
-
- pieknymery 11 listopada 2012, 23:25 · Dyskusja
0
Jak mozna szanować teraźniejszy Real? Pytam się! Stoper Pepe, którego IQ jest na poziomie mojego odkurzacza, Di Maria i 3 jego kolegów którzy potykają się o powietrze oraz sędziowie którzy dyktują im karne, gdzie faule popełnione są przed linią pola karnego. Mało tego, Alonso i spółka we wcześniejszych meczach zamieniali się z Ikerem pozycjami, DOŚĆ, kur^a dość.. 12 złodziei w Walencji dziś grasuje!
-
- Eric_Abidal_22 11 listopada 2012, 23:25 · Dyskusja
0
Haha: zasłyszane na stronie Realu ale mnie rozwaliło :PPP
Albiol? Drewno'd'Or 2012
-
- KaamileQ 11 listopada 2012, 23:24
0
-
- blaugrana7 11 listopada 2012, 23:24 · Dyskusja
0
Tempter
Dopiero w majty robiłeś ze strachu :)))) No coż teraz Ci ulżyło i trza było się wyżyć :))
Nara i nie wracaj tu ;)))

Sortowanie