Mallorca - Barça 2:4
11 listopada 2012, 17:35
- Przejdź do artykułuZa dobrze do przerwy
FC Barcelona wygrała na Majorce, ale ponownie wraca do domu z bagażem kilku bramek. Tym razem straciła dwie, lecz ponieważ strzeliła cztery, odniosła dziesiąte zwycięstwo w jedenastym meczu ligowym w tym sezonie. To najlepszy start w historii całej Primera División.
Czytaj więcej-
-
Konto usunięteZanim zminusujecie przeczytajcie tylko co mam krótko do powiedzenia.
Real był lepszym zespołem, jedynym "wstydem" było boisko Levante. Oni mówią o sobie jako o "skromnym" klubie. Takich warunków nie widział obiekt Sparty Oborniki, a co dopiero hiszpańskiego pierwszoligowca. Ballesteros i Juanlu to oszołomy. (youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_dkhYDR9EMI)
Nie rozumiem tej spiny o karnego. Gol po nim nie padł.
Po 3.) Wy też rok temu z Levante przegrywaliście i wygraliście po dwóch karnych Messiego:) Nie graliście na wodzie dodajmy.
Po 4.) Gol dla Levante padł z minimalnego spalonego.
Po 5.) Oni mówią, że "ZAWSZE" tak jest- szkoda, że rok temu sędzia pozwalał na brutalne faule piłkarzy Levante na graczach Realu, dał Khedirze czerwoną kartkę i pozwalał na prowokacje i dyskusje.
To tyle, więcej trzeźwości umysłu, obiektywizmu troszkę. Pozdrawiam
-
- ive03 12 listopada 2012, 02:33 · Dyskusja
0
lukininho
I po co tutaj to wrzucasz? Kogoś to będzie interesować to wejdzie na stronę Realu. Na siłę niektórzy tutaj wprowadzają niepotrzebną nagonkę. Sędziowanie sędziowanie i tak w kółko, raz im pomagają, raz nam, i tak jest ciągle nie tylko w La liga. Oglądałem mecz Realu i był to mecz zajebisty, walczyli chłopaki z Madrytu jak lwy, powinni ten mecz spokojnie wygrać ale okoliczności były jakie były. Szacunek dla nich jak i dla Levante. Karnego nie powinno być fakt no ale nie było gola po tej akcji wiec po co ta dyskusja. Wiadomo ze chłopaki z Valencii są rozczarowani, jak każdy kto przegrywa. No nic, fajnie było dziś zobaczyć grę Barcy, na pewno nie była rewelacyjna ale podobał mi się mecz. Szkoda straconych bramek no ale w końcu może uda się jakoś poskładać ta obronę ;) Cieszy na pewno skuteczność, jak tak dalej pójdzie pobijemy rekord Realu w zdobytych bramkach z zeszłego sezonu:)
Pozdrawiam kibiców Barcelony i Realu
-
- lukininho 12 listopada 2012, 02:12 · Dyskusja
0
"Sędziowanie było wstydem. Arbiter nie szanował w ogóle Levante, a graczy Realu poklepywał po plecach i puszczał do nich oczka. Nam tylko groził i dawał kartki. Jego występ był żenujący, ponieważ nie było karnego i nie było faulu przed drugą bramką. Jednak nawet jeśli powiem, że robił to specjalnie, to i tak nie będzie miało to znaczenia, bo jestem graczem Levante. Liga byłaby skończona, gdyby Realu tutaj przegrał, a do tego oczywiście nie mogło dojść. To wkurzające, ale tak jest zawsze.
- Takie sędziowanie doprowadza do straty nerwów. Mou może sobie wyciągać kartki z błędami, ale na końcu oni zawsze odnoszą największe korzyści."
Nic dodać i nic ująć z wypowiedzi Juanlu. Sędziowie w ostatnich dwóch latach sobie jaja robią z tymi karnymi dla Realu. A potem niby, że Krystyna jest jakimś rywalem dla Leo w walce o Złotą Piłkę i stawia się ich na równi hahaha
-
- CR7IsNumberOne7 12 listopada 2012, 01:09 · Dyskusja
0
Brak słów na to, jak wielki jest Cristiano: nie jedzie do szpitala tylko prosto na zgrupowanie swojej reprezentacji. Praktycznie bez jednego oka.
-
- libsonFCB 12 listopada 2012, 00:26 · Dyskusja
0
Dzisiaj kibice na brak emocji nie mogli narzekać. Duma Katalonii zaczęła mecz bardzo spokojnie bez żadnych huraganowych ataków, maksymalnie skupienie piłkarze wyczekiwali na moment kiedy będzie można zaskoczyć Mallorce i tak stało się po pięknym uderzeniu z rzutu wolnego Xaviego, było idealne. Po bramce pierwszej szybko padły bramki numer dwa i trzy i Blaugrana schodziła z znakomitym wynik do szatni. Po przerwie pech bramka RCD Mallorca i zaraz pechowa ręka Busquetsa i emocję znów wróciły i Barca dalej musiała walczyć o komplet punktów, Messi po pięknym odegraniu Alexisa, bardzo ładnym strzałem podwyższył wynik, który do końca spotkania się nie zmienił. Cieszy zwycięstwo, które pozwoli na utrzymanie ośmio punktowej przewagi nad drużyną z Madrytu. Bardzo dobry mecz. Visca el Barca!
-
- hazardzista30 12 listopada 2012, 00:16 · Dyskusja
0
zloty07, j
Może i masz racje nie powinienem wrzucać wszystkich do jednego worka.Taki utarł się stereotyp poprostu.Tak na chłodno to faktycznie pozdrawiam
-
- zloty07 12 listopada 2012, 00:12 · Dyskusja
0
hazardzista uje to tak. Znam duzo osob chodzacych to gimnazjum o wysokim horyzoncie myslenia ale takze znam takich co chodza do 3 klasy gimazjum i zachowuja sie jak dzieci a ich inteligencja nie powala na nogi wiec nie wszytko jest zgodne z tym co napisales w poprzednim kom ale mogles sie czepic bo w tych czasach dzieci mimo ze sa dorosli posiadaja mozg 10 latka.
-
- xyzq 12 listopada 2012, 00:12 · Dyskusja
0
Dlaczego mówicie o Barcelonie w mianowniku, np. wygraliśmy, strzeliliśmy?
Czy gdy strzeli Messi, to ja strzeliłem czy on? Przecież nie macie nic wspólnego z tym klubem. Jedynie lubicie oglądać ich mecze i pisać komcie w sieci. A może potrzebujecie tak skrajnej identyfikacji dla zbudowania poczucia wartości? Barcelona to są oni, a nie wy.
-
- hazardzista30 12 listopada 2012, 00:05 · Dyskusja
0
zloty07,
Może i uczą ale głowa nie ta ....chęć wyśmiania wdeptania w ziemie i poniżenia gimnazjum mam syna w tym wieku i .Pozatym po treści 90 procent wpisów nie trzeba być Rutkowskim żeby stwierdzić że to osoba młodsza niki typu lovemessi lub villaforever są według ciębie jakie?
-
- zloty07 12 listopada 2012, 00:00 · Dyskusja
0
"Z ciekawosci wszedlem na ich strone.Ludzie opamiętajcie się na 100 komentarzy 70 od nas i to na poziomie gimnazjum."
Co z tego ze na gimnazjalnym? nie ucza w gimnazjum czy jak? a moze wszyscy gimnazjalisci to buraki nie posiadajace wiedzy ani stylu pisania?
pomysl czasami.
-
- CR7IsNumberOne7 11 listopada 2012, 23:59 · Dyskusja
0
http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/579151_306074889497607_1858788773_n.jpg
-
- Eric_Abidal_22 11 listopada 2012, 23:48 · Dyskusja
0
@michał
Ale geniuszu: to działa w 2 strony: Atletico traci 12 pkt? Real i Barcelona zyskują po 6... Myślenie nie boli :)

Sortowanie