Mallorca - Barça 2:4
11 listopada 2012, 17:35
- Przejdź do artykułuZa dobrze do przerwy
FC Barcelona wygrała na Majorce, ale ponownie wraca do domu z bagażem kilku bramek. Tym razem straciła dwie, lecz ponieważ strzeliła cztery, odniosła dziesiąte zwycięstwo w jedenastym meczu ligowym w tym sezonie. To najlepszy start w historii całej Primera División.
Czytaj więcej-
- hazardzista30 11 listopada 2012, 23:47 · Dyskusja
0
Z ciekawosci wszedlem na ich strone.Ludzie opamiętajcie się na 100 komentarzy 70 od nas i to na poziomie gimnazjum.
-
- Eric_Abidal_22 11 listopada 2012, 23:45 · Dyskusja
0
Dobrze MadridistaForEver że tu zaglądasz bo aż miło znaleźć fana Realu, czy Barcelony który nie wyzywa drugiej drużyny i który potrafi zachować obiektywizm :) Miło się czyta twoje posty :)
-
- Janek10FCB 11 listopada 2012, 23:45 · Dyskusja
0
@MadridistaForEver zmień strone :)
-
- 11 listopada 2012, 23:43 · Dyskusja
0
natall11
,,Hejtujecie, a później macie pretensje, że kibice Realu się śmieją, kiedy my przegrywamy.,,
Dokładnie tak jest. Chociaż ja się nie śmieje z porażki Barcelony.
Ale panowie, trochę szacunku do Realu Madryt, chociaż trochę.
Zaczęła się decydująca faza tego sezonu. Uważałem, że mecz z Levante dla Realu będzie bardzo trudny i nie pomyliłem się.
W takich warunkach pogodowych nie powinno się grać, a jednak mecz się odbył, na szczęście Real wygrał i trzeba to przyznać, że zasłużenie, wbrew panującej tu opinii.
I nie miejcie pretensji, że Real strzela w ostatnich minutach, wystarczy popatrzeć na Blaugrane ostatnio :D ( bez spinki )
Trochę obiektywizmu.
Pozdrawiam kibiców FCB
-
- LOCO 11 listopada 2012, 23:40 · Dyskusja
0
Eoren,
Ok, ale weźmy hipotetycznie na tapetę sytuację, kiedy przegrywają z nami i z Relem potem utrzymują równą formę i miotą wszystkich jak leci. Nam się powinie dwa razy noga i mają tyle samo pkt co my. To tylko teoria bo pewnie tak nie będzie, ale gdybać można. Także jest taka możliwość, że nie wygrywając z największymi da się coś osiągnąć.
-
- Eric_Abidal_22 11 listopada 2012, 23:40 · Dyskusja
0
No tylko co do Atletico to zobaczymy jak się spiszą w meczach z Realem i Barceloną. O ile się nie mylę w zeszłym roku zdobyli na 12 pkt... 0... więc jeżeli w tym sezonie(chociaż wydają się duzo mocniejsi) zagrają na podobnym poziomie to juz w stosunku do Barcelony będą mieli (biorąc pod uwagę tylko te mecze) -21 pkt a do Realu -13... Tylko te mecze... a nie sądze żeby Atletico zagrało tak równo jak Real i Barcelona, więc może to się skonczyć standardowo czyli 25-30 pkt stratą 3 drużyny do mistrza...
-
-
Konto usuniętedobry261
Nie. Strzelili Adrian i Turan.
-
-
Konto usunięteHejtujecie, a później macie pretensje, że kibice Realu się śmieją, kiedy my przegrywamy.
-
- pieknymery 11 listopada 2012, 23:37 · Dyskusja
0
Falcao, 10, walczyl, szarpal ale nici z tego :)
-
- pieknymery 11 listopada 2012, 23:36 · Dyskusja
0
12* ma :) Gdyby wykonywal wapno pewnie mialby 13
-
- Eric_Abidal_22 11 listopada 2012, 23:36 · Dyskusja
0
nie smutyny miał 11 przed tym meczem: teraz ma 12

Sortowanie