Mallorca - Barça 2:4
11 listopada 2012, 17:35
- Przejdź do artykułuZa dobrze do przerwy
FC Barcelona wygrała na Majorce, ale ponownie wraca do domu z bagażem kilku bramek. Tym razem straciła dwie, lecz ponieważ strzeliła cztery, odniosła dziesiąte zwycięstwo w jedenastym meczu ligowym w tym sezonie. To najlepszy start w historii całej Primera División.
Czytaj więcej-
- Rumba de Barca 12 listopada 2012, 14:36 · Dyskusja
0
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=42029 jak ktoś chce sie posmiac polecam, otóż Ramos twierdzi, że "są ludzie którzy nie radzą sobie z porażkami". ciekawe kto odpychal Puyola po 5:0
-
- l0Messini 12 listopada 2012, 14:30 · Dyskusja
0
Widać, że Alexisowi grzanie ławy pomogło. Wczoraj zagrał o niebo lepiej niż dotychczas, i o dziwo zaczął nawet dryblować. Więc to chyba nie założenia taktyczne Tito blokują jego możliwości (Jak wiele osób tu twierdzi). On sam się zablokował niestety, ale mam nadzieję, że w końcu się zepnie i zacznie grać jak w Udine, czy chociażby w reprezentacji Chile.
-
-
Konto usunięteWypadało by poprawić :D
-
-
Konto usunięteCzemu nastepny mecz jest za 1832 dni?
-
- 12 listopada 2012, 14:20 · Dyskusja
0
pluszek
Mój avatar może ci się nie podobać ale najgorszy nie jest. Poziom wypowiedzi M10 jest kiepski, to fakt ale jak widzi już się jakiś hero znalazł co grał ze zwichniętą nogą, jeszcze moment to znajdą się tacy co bez nóg grali. Co do pkt 3 - PEŁNA ZGODA.
-
- pluszek 12 listopada 2012, 14:13 · Dyskusja
0
@whatis
1. zmień fotkę - czy zalany krwią człowiek jest tym czym należy się chwalić?
2. poziom wypowiedzi MR10 jest "poniżej pewnego poziomu" - radzę takie rzeczy ignorować. Dyskusja nie ma sensu.
3. Tak Barcelona jak i Real w tym sezonie grają kiepski nudny futbol. Kibicom przed telewizorami pozostaje ziewanie lub irytacja (ewentualnie zmiana kanału). Kibice miejscowi nie kupią biletu (na meczach naszych drużyn widać coraz więcej wolnych miejsc)
-
- MR10 12 listopada 2012, 14:10
0
-
- Mjonsz 12 listopada 2012, 14:06 · Dyskusja
0
Beka z gimbusów co się jarają rozciętym łukiem brwiowym Ronaldo i robią z niego teraz herosa. Haha. Chyba tylko ludzie, którzy nie mieli nigdy styczności ze sportem tak robią. Ile razy na boisku miało się rozwaloną głowę, twarz, nogę, rękę? Ostatnio graliśmy i mimo skręconej nogi dokończyłem mecz, nie wiem co w tym takiego BOHATERSKIEGO. Serio. To jest sport, takie rzeczy sa normalne. A np. użytkownik whatis daje sobie w awatar takie coś. Beka, serio.
-
- 12 listopada 2012, 14:00 · Dyskusja
0
MR10
O człowieku, który gra widząc na jedno oko, z rozciętą nogą lub zwichniętym barkiem nie można tego powiedzieć, prawda? Chyba, że twój warunek nalezy rozumieć dosłownie a ty widziałeś czy on je ma czy nie ? Hmmmm.... to może podziel się z nami swoimi odczuciami z podglądania facetów pod prysznicem.
-
- KingLeonidas 12 listopada 2012, 13:43 · Dyskusja
0
Marko121
Akurat sedzia mylił się bardziej na korzyść Levante, a nie Realu.
-
- Marko121 12 listopada 2012, 13:41 · Dyskusja
0
"Gdyby Real z nami przegrał, liga byłaby skończona. Do tego oczywiście nie mogło dojść. Występ sędziego był żenujący - mówi Juanlu. - To była je... kradzież - jeszcze ostrzej reaguje Papakouli Diop." (fragment ze Sport.pl). Na pewno coś w tym jest - sędziowie nie dopuszczą do zwiększenia przepaści.
-
- 12 listopada 2012, 13:39 · Dyskusja
0
adi_dassler
Uderz twarzą w coś twardego, będziesz megasamcem.
-
- KingLeonidas 12 listopada 2012, 13:35 · Dyskusja
0
adi_dassler
No tak, przecież rozcięty łuk to jak urwanie nogi przez minę. Tylko więcej krwi się traci ;)
-
- Hen 12 listopada 2012, 13:29 · Dyskusja
0
Dzięki za odpowiedź ;)
BTW Dobrze widzę ze to Fabregas podawał do Tello gdy ten strzelił gola ? Chyba tak, numerku nie widzę bo powtórki zbyt rozmazane, ale sposób podania wskazuje na niego. To by mu dawało kolejną asystę, może ta niezbyt widowiskowa, niemniej umacnia go na pozycji lidera asystentów Ligi ;)
-
-
Konto usunięteCristiano dzięki bliźnie będzie wyglądał bardziej męsko nie sądzicie?;)

Sortowanie