Mallorca - Barça 2:4
11 listopada 2012, 17:35
- Przejdź do artykułuZa dobrze do przerwy
FC Barcelona wygrała na Majorce, ale ponownie wraca do domu z bagażem kilku bramek. Tym razem straciła dwie, lecz ponieważ strzeliła cztery, odniosła dziesiąte zwycięstwo w jedenastym meczu ligowym w tym sezonie. To najlepszy start w historii całej Primera División.
Czytaj więcej-
- Eoren 11 listopada 2012, 23:36 · Dyskusja
0
Loco
W sumie to dwa razy: remis i przegrana. Ale dystans 3 punktów do nas wielki nie jest, tym bardziej, że jak na razie prezentują się zadziwiająco równo. Gdyby jeszcze trochę bardziej trzymali koncentrację do końca meczu... Bo obawiam się, że kiedyś przez takie rozkojarzenie stracą bramkę w takim momencie, że odrobic nie da rady.
Ale i tak prawdziwym testem będą derby i mecz z Barcą. Jeśli chociaż jeden z nich wygrają to znaczy, że po najwyższe cele w LL mogą iśc. Bo bez tego, po prostu nie ma takiej możliwości. A przez "najwyższe cele" nie rozumiem bynajmniej 3 miejsca z kilkunastopunktową stratą do lidera.
-
-
Konto usunięteI macie tę swoją niespodziankę. A raczej jej brak.
Pokrzywa
Messi 15, Ronaldo 12. Przynajmniej tak mi się wydaje.
-
- pieknymery 11 listopada 2012, 23:36 · Dyskusja
0
Fakt, dziś smutny strzelil :) 13 ma :)
-
- Eric_Abidal_22 11 listopada 2012, 23:35 · Dyskusja
0
*CR 12
-
- Eric_Abidal_22 11 listopada 2012, 23:35 · Dyskusja
0
Messi-15
CR-13
Falcao-10(nie wiem czy Atletico juz grało)
-
- mekston 11 listopada 2012, 23:34 · Dyskusja
0
Pamiętacie sezon temu mecz Athletic - Barca 2-2, jakże podobny do spotkania Levante -Real w kwestii pogody, wtedy w ostatniej minucie remis zapewnił nam Messi. Brawa dla nich dzisiaj - Barca i tak musi myśleć o swoim terminarzu w tym roku - bo te trudne mecze w lidze dopiero przed nami : Levante(wyjazd) Atletico, Betis(wyjazd)
-
- pieknymery 11 listopada 2012, 23:34 · Dyskusja
0
15 messi, 12 smutny
-
- buba100111 11 listopada 2012, 23:30 · Dyskusja
0
@adebayor czemu uważasz od razu że gimby? ;)
-
- LOCO 11 listopada 2012, 23:30 · Dyskusja
0
A ja wciąż uważam, że należy się oglądać za Atletico, a nie za Realem w obecnej sytuacji. Póki co tylko raz im się powinęła noga i to oni mają mniejszą stratę do nas niż Real. Także nie rozumiem takiego oczekiwania na stratę punktów przez Real, bo to nieważne, chyba, że chodzi tylko i wyłącznie o to, żeby można ich było gnoić, a mam wrażenie, że właśnie tylko o to. Bez sensu
-
- pieknymery 11 listopada 2012, 23:29 · Dyskusja
0
bad15
powiedz mi jeszcze ze faul po ktorym padl gol ich wychowanka byl, faulem. Poslizg na wodzie to nie przewinienie!
-
- adebayor15 11 listopada 2012, 23:29 · Dyskusja
0
buba100111
tyle koment bo duzo gimbow siedzi :)

Sortowanie