Oleguer: Za mały głód sukcesów
Obrońca Barcelony, Oleguer Presas Renom, podzielił się swoimi przemyśleniami odnośnie powoli kończącego się sezonu w wywiadzie dla RAC-1. Według Katalończyka na brak większych tegorocznych sukcesów Barçy na arenie międzynarodowej złożyło się mnóstwo czynników, w tym zaniedbania w treningu siłowym. Uważa, że, drużyna będzie potrzebowała jeszcze kilku spotkań, aby powrócić do dyspozycji, jaką prezentowała w ubiegłym sezonie. Po chwili dodał, że ekipa Barçy "nadal chce tworzyć historię".
Oleguer jednocześnie zapewnił, że wsparcie, jakie okazują jego drużynie kibice "podbudowuje morale zespołu, dzięki czemu piłkarze chcą walczyć o to, co pozostało im jeszcze do zdobycia, czyli mistrzostwo Hiszpanii oraz Copa del Rey."
Odnosząc się do funkcji, jaką Ronaldinho pełni w zespole, odpowiedział: "Jest on jednym z najważniejszych ogniw w naszym teamie, daje bardzo dużo zespołowi i jest fundamentem drużyny budowanej przez Franka Rijkaarda."
Na zakończenie wywiadu, Oleguer dodał, że nie żałuje żadnych słów wypowiedzianych w którymkolwiek z wywiadów. "23" Barçy znany jest z soczystych wypowiedzi zarówno dla prasy, jak i telewizji.
[źródło: Sport]
Oleguer jednocześnie zapewnił, że wsparcie, jakie okazują jego drużynie kibice "podbudowuje morale zespołu, dzięki czemu piłkarze chcą walczyć o to, co pozostało im jeszcze do zdobycia, czyli mistrzostwo Hiszpanii oraz Copa del Rey."
Odnosząc się do funkcji, jaką Ronaldinho pełni w zespole, odpowiedział: "Jest on jednym z najważniejszych ogniw w naszym teamie, daje bardzo dużo zespołowi i jest fundamentem drużyny budowanej przez Franka Rijkaarda."
Na zakończenie wywiadu, Oleguer dodał, że nie żałuje żadnych słów wypowiedzianych w którymkolwiek z wywiadów. "23" Barçy znany jest z soczystych wypowiedzi zarówno dla prasy, jak i telewizji.
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)